В Івано-Франківську пройшла Міжнародна науково-практична конференція з корпоративного права (фото)

 

 

7-8 жовтня 2017 року відбулася щорічна XV Міжнародна науково-практична конференція «Корпоративне право України та європейських країн: питання теорії та практики».

 

Організаторами заходу виступили Лабораторія проблем корпоративного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України спільно із Навчально-науковим Юридичним інститутом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, інформує прес-служба ПНУ.

 

У конференції брали участь понад 70 учасників: серед яких понад 25 докторів наук, з них 4 академіки та 7 члени-кореспонденти Національної академії правових наук України, а також кандидати юридичних наук, викладачі, судді, юристи-практики, аспіранти. Окрім науковців закладів-організаторів конференції, у заході приймали участь представники від усіх провідних вищих навчальних закладів України, а саме Київського національного університету імені Т.Шевченка, Києво-Могилянської Академії, Львівського національного університету імені І.Франка, Харківського національного юридичного університету імені Я. Мудрого, Харківського університету внутрішніх справ, національного університету «Одеська юридична академія», Тернопільського національного економічного університету, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича та інших. Серед іноземних представників — науковці та практики з Польщі, Чехії та Словаччини.

 

У рамках заходу відбулася презентація колективної монографії науково-педагогічних працівників Навчально-наукового Юридичного інституту «Корпоративне право України: проблеми теорії та практики», в якій висвітлені теоретико-правові аспекти становлення і розвитку корпоративного права і корпоративних відносин в Україні, висвітлено наукові погляди на проблематику здійснення корпоративних прав та розпорядження ними, корпоративної власності, правонаступництва в корпоративних правовідносинах та охорони і захисту корпоративних прав учасників юридичних осіб корпоративного типу тощо.

 

Під час роботи конференції на обговорення виносилися зокрема, такі питання: теорія корпоративного права України та ЄС; порівняльний аналіз правового регулювання здійснення та захисту корпоративних прав в Україні та ЄС; досвід країн ЄС в світлі вдосконалення положень корпоративного законодавства України, окремі питання приведення корпоративного законодавства України у відповідність до acquis communautaire, зокрема питання щодо: організаційно-правових форм корпорацій; порядку формування та діяльності органів товариства; реорганізації товариства у формі злиття (приєднання), поділу (перетворення); поглинання товариства (придбання значного пакета акцій); документів, що посвідчують корпоративні права; корпоративних актів та корпоративних правочинів; відповідальності корпорацій, зняття «корпоративної вуалі».   

 

Конференція тривала 2 дні. За результатами її роботи видано збірник тез учасників, а пропозиції учасників щодо вдосконалення норм чинного законодавства розглядатимуться та враховуватимуться при підготовці законопроектів, що виносяться Науково-дослідним інститутом приватного права та підприємництва на розгляд до Верховної ради України.

 


09.10.2017 847 0
Коментарі (0)

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

6233
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

488
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14737 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1728
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

997
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6417

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

780

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1593

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1383

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1267
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

630
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

780
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1681
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

712
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

1008
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

6060
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

14434
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

375
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

676
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

592
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

912 2