Твіттер баркемп по-франківськи (ФОТО)

Що таке твіттер баркемп? Це цікаві доповіді успішних людей, активних користувачів твіттера, які прагнуть вийти за межі інтернетного спілкування, скажімо, розтвіттеризуватися.Рішення їхати чи не їхати на твіттер баркемп до Івано-Франківська було прийняте практично спонтанно: мене запросив мій знайомий, громадський діяч Тарас Случик. А я запросила свого знайомого – експерта ІПО і не менш відомого громадського діяча Сашка Солонтая. Одним словом, мене б мали оточувати цікаві люди, враховуючи і те, що частину зареєстрованих учасників баркемпу я також знала персонально.

Досить насичена програма завжди супроводжується фейсдауном – традиційною фішкою всіх твіттер баркемпів. Збоку це виглядає так: група тверезих, але шалених людей лягає на будь-яку поверхню обличчями вниз і створює своїми тілами певний символ.

 

 

 Одночасно проводилися різноманітні конкурси з гарними подарунками. А ще організатори здійснювали мрії учасників. Так, наш баркемп відбувся під інтригуючою назвою «Знайомтесь, це моя мрія!». Одним словом, зібралися мрійники, які з чистою совістю оприлюднили свої бажання при реєстрації. Звичайно, ніхто й не думав, що їх здійснюватимуть. Я  мала необережність написати перше бажання, яке прийшло в голову. І отримала на моє велике здивування букет ромашок від організатора Анатолія Мельника. Дрібничка, та приємно. Інших учасників очікували також оригінальні подарунки – сумки для нетбуків, брошури для здійснення бажань, хороше вино…

 

 

 

Продовжився наш твіттер баркемп у Panorama Club. Однак  я не любителька дискотек, тому заклад покинула скоро. Ймовірно, ми виглядали доволі колоритними на фоні іванофранківців з яскравими бейджиками та значками баркемпу – нас назвали бібліотекарями або сектою.

 

 Другого дня мене зустрів напівпорожній  конференц –зал, у якому мала зачитуватися друга частина доповідей. Однак потрішки учасники почали збиратися і ділитися враженнями від вечора. Рятувала кава, про яку організатори подбали заздалегідь.  Учасники були змучені, але задоволені.Потім мене знову вкрали – дегустувати вино. Думаю, не тільки в мене, а й в решти учасників баркемп в Івано-Франківську пройшов у форматі дегустації – як доповідей, так і страв, десертів та напоїв. Опісля була екскурсія містом з істориком Михайлом Головатим і враження, враження враження… Хочу ще!) 

 


24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

280
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

933
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2319
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

850
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1063
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2071

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

816

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1353 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1590

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1713
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

236
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

443
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

759
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

477
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

419
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

625
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1140
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

111
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

211
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

353
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

751
07.09.2022

Співрозмовники приділили увагу безпековим гарантіям та обговорили участь Великої Британії у відбудові України.

692