Про особливості грантового навчання в УКД розповідає переможець конкурсу «Школа має талант», студент 3 курсу Михайло Дакус

Уже впродовж шести років Університет Короля Данила в рамках діяльності Фонду імені отця Івана Луцького реалізовує соціальний проєкт «Школа має талант».

Метою конкурсу є підтримка творчих здібностей учнівської молоді, популяризація вищої освіти та сприяння розвитку культури серед молодого покоління.

Участь у конкурсі можуть узяти учні 8-11 класів закладів середньої загальної освіти, які пройшли відбіркові кастинги. «Школа має талант» утілюється в різних номінаціях: вокал, театральне мистецтво, довільний жанр, хореографія та «ARTpicture».

Учасники команд-призерів, а також переможці гран-прі отримують гранти на навчання (оплата 100%, 50% та 25% вартості навчання в УКД) і цінні подарунки від організатора та партнерів.

 Узявши участь в конкурсі «Школа має талант», Михайло Дакус уразив членів журі власною інтерпретацією пісні «Люди, як кораблі» й отримав грант на навчання.

Михайло ще змалечку мріяв про сцену та захоплювався творчістю. Вокал, репетиції, творчий ритм, написання авторських пісень, а згодом й участь у гурті - те, що супроводжувало хлопця в юнацькі роки.

«Мені завжди подобалося бути у вирі подій, виступати, творити й ділитися з людьми цією творчістю, демонструвати власне бачення, свої ідеї. Виходячи на сцену, я щоразу отримую енергію, якою заряджаюся, щоб творити далі. Музика - це не тільки моє хобі, це частина мого життя», - розповідає він про своє захоплення музикою.

«Отримавши грант на навчання в УКД, я обрав журналістику. Оскільки саме в Університеті Короля Данила навчання реалізовується за освітньою  програмою «Реклама і зв'язки з громадськістю», що близька до моїх захоплень. Крім того, фах дає безліч можливостей як для особистісного розвитку, так і професійного.

Адже, навчаючись за такою спеціальністю, я можу опанувати ввесь функціонал диджитал-середовища, навчитися працювати з текстом, відео, авдіо, подумати над розвитком особистісного бренду й навіть блогінгом, - стверджує Михайло про актуальність спеціальності й додає: - Навчання в УКД - це максимально крутий досвід, оскільки всі предмети практико-орієнтовані. Викладачі-журналісти і рекламники охоче діляться своїм професійним досвідом, розповідають про випробування та вчать, як уникнути "факапів"».

Індивідуальний підхід кожного викладача робить процес навчання інтенсивним та захопливим. В університеті також відбувається безліч фахових тренінгів і зустрічей.

 Наразі Михайло - студент третього курсу.

Він удало поєднує навчання з роботою, на якій вдається  відшліфовувати власні професійні навики: «Я працюю спеціалістом з організації заходів й ментором проєкту «СпівДія заради дітей» у молодіжному центрі «Рух». «СпівДія» - це благодійний проєкт, у межах якого організовуються заняття для дітей віком 5-17 років. Також я - амбасадор ГО «Смарт Медіа» в Івано-Франківську. Окрім цього, зараз ще захоплююсь розвитком відеоблогу на автотематику, проводжу, зокрема, зйомки для тіктоку, інстаграму, ютубу».

Хлопець зізнається, що для нього грантова система УКД стала можливістю не тільки безкоштовної освіти, а й спонукала до постійного розвитку, самодисципліни та  прагнення до звершень у навчанні.  

«Я використав цей унікальний шанс, наданий університетом, і рекомендую кожному не сумніватися у своїх здібностях, спробувати отримати грант, узявши участь у конкурсах чи склавши добре НМТ, та отримати можливість навчатися безкоштовно в найкращому університеті України».

Реклама


16.02.2024 614
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2633
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20389
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1790
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1277 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2300
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3930

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

446

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2050

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

741

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1345
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

414
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

938
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24438
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

679
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

633
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

779
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1672
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8113
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

582
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

813
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2100 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

769