Перші в Івано-Франківську: «Медекс плюс» створили додаток для онлайн-реєстрації пацієнтів

Медекс плюс – клініка для всієї родини в Івано-Франківську. Відтепер на консультацію до потрібного лікаря можна зареєструватися «онлайн» за допомогою додатку.

Нагадаємо, що центральний офіс лікувально-діагностичного центру знаходиться за адресою: вул. Військових Ветеранів, 10, м. Івано-Франківськ, пише Фіртка.

Контакти центрального офісу:

 • +380680008070
 • +380976607117
 • +380662375522
 • +380342711560

До слова, компанія «МедексПлюс» - перша в  місті запровадила систему онлайн-реєстрації на прийом лікаря. В команді працюють одні з найкращих спеціалістів з розвитку фірми. Відділ ІТ та рекламний відділ доклали максимальних сил для створення такого додатку.

У додатку вказані всі медичні спеціальності, послугами яких може скористатися пацієнт. Зокрема, йдеться про такі:

 • Акушер-гінеколог (Олег Гронік, Оксана Климончук)
 • Гастроентеролог (Наталія Ветоха, Оксана Павлишин-Мартинюк)
 • Гематолог 
 • Дерматовенеролог
 • Дерматолог
 • Ендокринолог (Любов Непорадна)
 • Ендоскопіст (Ігор Дебенко)
 • Інфекціоніст
 • Кардіолог (Любомира Брода, Христина Симчич)
 • Лікар-педіатр (Неля Котик)
 • Лікар-пульмонолог (Уляна Синько)
 • Лікар з ультразвукової діагностики (Євгенія Андрущак, Ольга Кузів, Христина Огерук, Віра Оленчук, Іванна Скочеляс, Володимир Шпук)
 • Лікар загальної практики – сімейний лікар (Марія Голимб'євська, Галина Голиватчук, Ірина Капущак, Олеся Остап'юк)
 • Ортопед-травматолог (Ортопед-травматолог)
 • Отоларинголог (Іванна Кошель, Василь Попович)
 • Отоларинголог/сурдолог (Любомир Шемелько)
 • Офтальмолог (Ольга Устяк)
 • Проктолог/хірург-проктолог 
 • Стоматолог (Ольга Матвійчак, Віктор Петрикевич, Руслана Петрикевич, Тарас Струк, Ігор Хоменець, Олександр Челій)
 • Судинний хірург 
 • Терапевт (Христина Симчич)
 • Уролог (Костянтин Золотоверх).

Відтак, обравши потрібну спеціалізацію, пацієнт повинен обрати послугу. До прикладу, первинний чи вторинний прийом спеціаліста, або ж заповнення медичної документації. У додатку також вказана тривалість певної послуги та актуальні ціни.

Крім того, є можливість запланувати консультацію на зручну дату та час, після чого вам зателефонує адміністратор та підтвердить запис.

Після консультації в лікаря пацієнта на рецепції клініки зареєструють, повідомлять особистий логін та пароль у додатку, де зберігатимуться всі дані.

Через значну кількість внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківську в клініці також консультують й переселенців. Варто лише взяти електронне направлення у свого сімейного лікаря. Якщо ж такої можливості немає – в лікувально-діагностичному центрі є база лікарів, які готові допомогти, уклавши нову декларацію.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України графік роботи клініки збільшили. Відтак, зараз спеціалісти працюють навіть в неділю. За цей час переселенцям надали понад п'ять тисяч послуг, зокрема лабораторних та екстрених.

Завдяки злагодженій роботі відділу маркетингу багато внутрішньо переміщених осіб дізнаються про послуги клініки з різних джерел реклами. Станом на сьогодні переселенці вже уклали понад 100 декларацій та перебувають на подальшому контролі в сімейних лікарів.

До слова, багаторічний досвід роботи на ринку медичних послуг дозволив об’єднати одних з кращих спеціалістів в галузі. Досвід роботи, наукові ступені лікарів дозволяють ефективно впроваджувати сучасні методи діагностики та лікування.

Адреси, контакти та графік роботи відділів наступні:

 

Партнерський матеріал


25.05.2022 Тіна Любчик 1665
Коментарі ()

27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

273
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

719
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

1057
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1848
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1208
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1788

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

604

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

1017

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

1081

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

916
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

541
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1699
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3349 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1724
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3715
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4557 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

5005
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1408
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

970
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4895
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6791
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7707 12