Обслуговування автомобільних кондиціонерів

В авто кондиціонери функціонують задля охолодження повітря всередині транспортного засобу. Також завдяки такій системі перешкоджається потрапляння зайвої вологи і неприємних запахів в салон. Тому за станом її функціонування потрібно стежити з максимальною уважністю.

Сучасні автомобілі мають автокондиціонери. Тому в таких авто обслуговування автомобільних кондиціонерів потрібно у випадку виявлення найменших проблем в роботі. Дуже важливо регулярно перевіряти стан та роботу систем охолодження. Це допоможе швидко помітити поломку та нівелювати її. Регулярна діагностика та обслуговування автомобільних кондиціонерів дозволить за менші витрати виявити можливі серйозні поломки. Тому обслуговування кондиціонерів в авто вигідне для власника.

Несправності в роботі автомобільних кондиціонерів

Найчастіше в системі кондиціонерів можна помітити наступні варіації несправностей:

  • проблеми з компресором;
  • забруднення конденсора;
  • пошкодження розширювального клапана.

При поломках компрессора може початися витік фреону через тріщини. Це призводить до зношення прокладки та потрапляння бруду всередину. Якщо вчасно не провести діагностику то ціна ремонту може бути доволі високою (не як за ремонт ходової ціна, але теж відчутно).

Сильна забрудненість конденсора може також створити тріщини в деталях. В результаті може знадобитись як ремонт додаткових деталей, так і їхня повна заміна. Це також може коштувати в рази вище, ніж стаціонарне обслуговування системі кондиціонеру. Пошкодження клапана може викликати поломку в терморегулюючому вентилі.

Щоб швидко усунути такі проблеми, потрібно регулярно проводити ремонт та обслуговування автокондиціонерів. Для цього необхідно звертатись до надійних майстрів на перевірених СТО в Києві та інших містах.

Діагностика кондиціонера в авто

Рекомендовано проводити діагностику не рідше ніж раз на рік. В нових автомобілях фреон заправляють один раз на 2 або 3 роки. Коли авто більше 6 років, то процедуру треба проводити щорічно. Також необхідно позачергово звертатись на СТО при виявленнях найменших неполадок в охолоджувальних системах.

Ознаками неполадок можуть бути:

  • неприємний запах при ввімкненому кондиціонері;
  • нерівномірне охолодження салону;
  • мимовільному відключенню кондиціонеру;
  • повільній роботі кондиціонера;
  • виявленню витоку мастила на компресорі;
  • виявленню стороніх шумів.

Щоб запобігати таким проблемам, необхідно:

  • вмикати клімат-контроль кожного тижня в холодний період року (запускає роботу прокладок та змащувального валу);
  • обережно продувати конденсатор під час миття авто;
  • довіряти заправку кваліфікованим спеціалістам.

Перед тим, як звернутись до майстрів для діагностики, можна самостійно спробувати виявити проблеми. Наприклад, візуально оцінити наявність механічних пошкоджень та можливий витік фреону. Також треба перевірити можливу появу масляних плям на компресорі.

Однак самому щось робити з виявленими поломками не варто. Найбільш коректно буде зв’язатись зі спеціалістами СТО та отримати від них кваліфіковану допомогу. Спеціалісти в телефонному режимі зможуть попередньо оцінити можливі поломки та зрозуміють, як можна їх оперативно нівелювати. Також з їхньою допомогою можна буде одразу дізнатись вартість діагностики та записатись на її проведення. Такі дії допоможуть швидше організувати процес, виявити поломки та зробити все, щоб їх прибрати. Також на СТО зможуть швидко провести заміну фреону за допомогою сучасного обладнання без будь-яких ризиків для здоров’я клієнта.

Реклама


23.02.2024 475
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

626
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3235
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21333
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2122
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1600 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2483

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

435

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

280

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

873

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2280
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

292
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

571
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1117
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

275
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

893
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

861
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

772
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8354
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

447
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1279 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2296 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1005