
Про це у соцмережі Фейсбук повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.
"Парадоксальна ситуація.
Екологічна громадськість, ЗМІ та активісти незадоволені ситуацією у деяких нацпарках і вимагають у першу чергу змінити там керівництво. Коли ж доходить справа до конкурсного відбору директорів – виявляється, немає з кого обирати. Мінприроди отримує або одну-дві заяви на вакантну посаду або взагалі - жодної.
От зараз вимушені продовжити ще на 10 днів прийняття заяв від кандидатів на вакантні посади у 8 національних парках. Нагадаю, що оголошення про вакантні посади у цих НПП було розміщено на сайті Мінприроди 3 вересня 2016 року.
Не вірю, що в регіонах немає високопрофесійних фанатів своєї справи, залюблених в природу. Не вірю також, що причиною такої низької активності - рівень заробітної плати чи проблеми із матеріально-технічною базою. Особливо непереконливо це звучить у часи трансформації суспільства, коли кожна мисляча людина розуміє важливість своїх професійних вмінь та досвіду і доцільність перебування на тій чи іншій посаді заради майбутнього (якби пафосно це не звучало).
Ще раз звертаюся до всіх, кому небайдужа сфера охорони навколишнього середовища та майбутнє української природи і прошу долучитися до конкурсів з відбору керівників та надсилати необхідні документи до нашого Управління роботи з персоналом.
Зокрема, вакантними посади директора залишаються в Гетьманському, Нижньодністровському НПП, а також в національному природному парку «Гуцульщина», «Меотида», «Північне Поділля», «Тузловські лимани», «Горгани», «Єланецький степ»", - написав О. Семерак.
Як писала раніше Фіртка, Міністерство екології та природних ресурсів України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, оголосило конкурсний відбір керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України.
Як повідомлялося раніше, громадськість Косівщини кілька годин домагалася зустрічі з міністром, котрий на початку травня приїхав на Прикарпатті з робочим візитом. Для цього пікетувальники перекрили виїзди з Косова. Наздогнали міністра в селі Химчин. Люди вимагали відсторонення багаторічного директора НПП "Гуцульщина" Василя Пророчука, якого обґрунтованого звинувачують в масштабних незаконних рубках лісу на території парку.
Тоді міністр Семерак пообіцяв призначати директорів парків виключно на конкурсній основі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
В НПП "Гуцульщина" виявили незаконнку вирубку дерев на майже півмільйона гривень
Міністр екології ініціює перевірку усіх сміттєзвалищ
У НПП "Гуцульщина" буде новий директор: в Мінекології таки проведуть конкурсний відбір (документ)
Остап Семерак приїхав на Прикарпаття через скандального керівника НПП "Гуцульщина"
Що показали міністру екології в Національному парку "Гуцульщина" активісти та журналісти (відео)
Міністр екології вражений маштабами незаконних рубок карпатських лісів (фото)
Очільник прикарпатської екоінспекції, якого грозився звільнити міністр Семерак, досі на посаді