Новий центр міста: що пропонує бізнесу новий проект компанії blago

Технологічна компанія blago анонсувала запуск нового проєкту. Це буде наймасштабніший житловий комплекс в Івано-Франківську. Точніше, цілісна екосистема, створена для комфорту мешканців і розвитку бізнесу, – «місто в місті». Розповідаємо, які можливості пропонує новий проєкт і чому ними варто скористатися.

Що таке «місто в місті»?

Це сучасний тренд у будівництві, метою якого є подбати про комфорт мешканців житлових комплексів з урахуванням усіх їхніх потреб. Купити свіжі булочки на сніданок? Це на першому поверсі. Сходити в салон краси і не витрачати годину на дорогу? Будь ласка, адже він за рогом. Закупитися продуктами на тиждень? Теж легко, бо супермаркет – в сусідньому будинку.

Основна ідея таких житлових комплексів – все під рукою: чи дитячий садок, чи спортзал. Життя стає в рази комфортнішим, коли ми не витрачаємо значну його частину на побутові справи, а маємо час для себе, рідних і друзів.

У новому житловому комплексі від компанії blago будуть кав’ярні, фітнес-центри, магазини, супермаркети, салони краси, грумінги, дитячий садок і школа, пекарні та все інше, що може полегшити життя та зробити його максимально комфортним.

Це квартири з власним «містом», де можна жити, працювати, вчитися і відпочивати. Окрім того, компанія blago зведе на території комплексу сучасний урбан-парк – це 50 тис. м2 зеленої зони, доступної для усіх іванофранківців.

Можливості для бізнесу

Звісно, усі принади життя в таких комплексах не виникають самі по собі – їх створюють підприємці. Тому для девелоперів важливо враховувати і їхні потреби також.

Для розвитку бізнесу потрібне вигідне розташування, що приваблюватиме стабільний потік клієнтів. Локація нового житлового комплексу в межах вул. Коновальця – Національної гвардії – Сорохтея повністю відповідає цій вимозі і допоможе залучати клієнтів не лише в межах комплексу, а й зовні.

Які переваги ведення бізнесу в нових ЖК? По-перше, це готові комерційні приміщення, що враховують потреби підприємців. У новобудові можна обирати площу і планування приміщення відповідно до свого задуму. Також це розвинена інфраструктура всередині ЖК і навколо.

Проєкт нового житлового комплексу в центральній частині Івано-Франківська може бути цікавим як для великих мереж, так і для реалізації бізнес-ідей і стартапів, малого бізнесу. Меблевий чи квітковий магазин, кав’ярня, зоотовари, ательє, стоматологічна клініка, медична лабораторія, пекарня, коворкінг, студія йоги тощо – все це і навіть більше може бути затребуваним серед мешканців ЖК для створення щоденного комфорту.

Особливості проєкту

Комфорт для мешканців, можливості для підприємців – це лише частина запланованої трансформації території занедбаного району із залишками старої забудови. Проєкт має на меті оновити квартал і повернути йому європейський вигляд.

Проєкт є унікальним – чи не вперше в сучасній історії Івано-Франківська забудовник разом із житловими та комерційними комплексами облаштує 50 тис. м2 відпочинково-прогулянкової зони із сортовими рослинами і ландшафтним дизайном та сучасний урбан-парк із басейном.

Ще одна особливість проєкт від технологічної компанії blago – це підземні дороги і паркінги у комплексі. Для мешканців це означає, що під їхніми вікнами не буде машин, діти зможуть безпечно гуляти, а повітря буде свіжим. Для бізнесу підземні дороги – це простіше підвезення товарів, обладнання, а також забезпечення комфорту для клієнтів.

Новий центр міста

Реалізація проєкт технологічної компанії blago дозволить території із старими спорудами і рослинністю, яка потребує оновлення, знову повернутися до життя. Це місце додасть місту привабливості. Окрім того, від будівництва виграє якість життя мешканців усього району.

Проєкт компанії blago може стати ще одним активним центром Івано-Франківська, що допоможе залучати нових інвесторів, нові бізнеси і людей, які хочуть переїхати сюди.


12.01.2024 1705
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3372
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11832 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2218
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2101
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3065
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5067

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

812

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1353

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1877

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1595
24.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

114
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1982
24.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

134
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9053
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

890
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

974
21.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20764
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

113
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

626
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

904 4
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

983 1