Найкраще українське кіно

Кіно в Україні має свої шарм і вагу серед глядацької аудиторії. Насправді з-поміж наших співвітчизників було чимало видатних режисерів та акторів. Але перш ніж ми розповімо про найпопулярніші українські картини, кілька слів присвятимо тому, як зароджувався вітчизняний кінематограф.

Як зароджувалося українське кіно

На початку фільму «Вій», який поставив новатор Олександр Довженко в Києві, ідеться про нові витки зародження українського кінематографу. Усі права на екранізацію опери Сергія Прокоф'єва «Війна та мир» делеговані кіностудіям, і, звісно, ​​першу картину довелося знімати в Києві. Тому фільм «Кляті королі» (режисером став Юхим Дзіган, який працював тоді над «Чужим серед своїх», екранізацією роману Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита») знімали в Одесі, у Будинку кіно. Знімали в одному павільйоні з Довженковським  і теж під його контролем та керівною допомогою.

Головним організатором і натхненником фільмів на той час вважалася кінокомпанія «Укркіно», створена при Наркомпросі України. Вітчизняний павільйон на виставці в Москві був частиною великої структури кіновиробництва. Кіноапаратура, декорації та декорації-діорами виготовлялися на кінофабриці в Харкові.

Серіал «Закоханий за власним бажанням», який зняли 1975 року режисери Олександр Алов і Володимир Наумов, треба сприймати як дотепну й художньо бездоганну урочистість українських кінематографістів. Першими вітчизняними фільмами можна назвати науково-популярний фільм «Україна на мапі світу». У цій стрічці було знято перший у нас фільм-лубок.

Найкращі українські кінокартини захоплюють, змушуючи їх переглядати. Вони викликають такі ж позитивні та приємні емоції, як гра в онлайн-казино з мінімальним депозитом. Скористайтеся унікальною нагодою пограти в азартні ігри з найменшим можливим депозитом в ігрову платформу . Ви гарантовано отримаєте найпозитивніші емоції, а також зможете виграти солідну грошову суму за наявності удачі.

Найкращі сучасні кінокартини

Відкриває рейтинг найкращих сучасних картин стрічка під назвою «Дія». Вона ґрунтується на історичному жанрі, тримає глядача в напрузі від початку й до кінця. У фільмі йдеться про успішного підприємця Ангера, який втратив сенс життя після загибелі дружини. У героя залишаються дочки, які дорослішають, і між ними відбуваються напружені взаємини.

«Мої думки тихі» — ще один український фільм, який обов'язково варто подивитися на дозвіллі. Це трагікомедія, що здобула максимально високу оцінку від глядачів. У головній дії звукорежисер, який не дуже вдалий у кар'єрі та особистому житті. Доля надсилає герою можливість змінити свою долю, коли йому надходить пропозиція від канадської фірми записати звуки природи Західної України. Разом підкорювати її простори він вирушає разом зі своєю мамою. На нього чекають неймовірні пригоди й історії, а також душевні розмови.

«Додому» — цікавий фільм від українських режисерів. У стрічці показано одну з трагічних доль людини, яка втратила на війні свого сина.

Любите історичні бойовики? Тоді подивіться картину «Захар Беркут», зняту 2019 року. Він готувався разом із майстрами зі зняття кінофільмів із США.

Останнім часом кінематограф України справді додав. Почали з'являтися шедевр за шедевром. Ви можете переглянути рейтинг вітчизняних стрічок у повному обсязі, скориставшись пошуком. Тут ми розглянули найдостойніші картини, які заслуговують на найпильнішу увагу.

Партнерський матеріал


17.08.2022 970
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

447
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

661
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1958
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3429
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1261
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1261

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1436

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

410

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1058

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1225
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24188
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

437
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2595
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

483
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1434
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

626
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15299
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

426
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

120
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1150 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

564
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

464