У змаганнях взяли участь близько 36 спортсменів з Київської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської областей, пише Фіртка з посиланням на ІФ ОДА.
Організатори як і в кілька попередніх сезонів з'єднали в один уїк-енд відразу два етапи Чемпіонату: в суботу спортсмени розіграли біля Кривопілля комплекти нагород «Трембіти-гірської», в неділю вже близько Яблуниці - «Трембіти-Буковель». Одночасно з «професіоналами» тут же пройшла дводенна національна гонка серед любителів з «спрощеним» назвою «Трембіта».
Незважаючи на майже два десятка учасників в «професійному» заліку яскравою боротьби за перемогу не вийшло ні в одному з трьох присутніх класів техніки. У суботу в найпотужнішій «повнопривідної» категорії А4 вже перший фінал вибив з боротьби Івана Остапченко.
Зовсім «не ладналися» результати і у Олександра Козлова, який по-справжньому в бойовому режимі зумів проїхати лише один з трьох підйомів - останній. Хоча і цього вистачило для «срібла» в даному заліку. А який посів третє місце Ярослав Крищук, природно, не міг чинити опір переможцю в А4 і «абсолюті» Борису Ганджі.
Два інших місця на подіумі абсолютного заліку зайняли кращі учасники інших присутніх класів. В А2 перемогу з великим запасом по часу Взяв Володимир Апостолюк, в формат А3 - Також впевнено випередив своїх суперників Вадим Трутнєв. При чому якщо у першого з них конкурентів по суті так і не знайшлося (інші щаблі подіуму зайняли Сергій Бабак і Георгій Ільїн), то на другого в окремих підйомах намагалися надати пресинг досить швидкі Вадим Єрохін і Валерій Жовтоног.
Ось тільки ні того, ні іншого в цей раз не вистачало стабільності в результатах. Відзначимо Також Сергія Верланова, який був першим і єдиним учасником категорії А9К і в підсумку відвіз додому два побединх кубка.
На «Буковелі» трійки призерів в заліках А4 і А2 не змінилася. Хоча Козлов помітно підтягнувся до раніше лідируючого Гандже, але так і не зміг чинити серйозного опору. До слова, тепер Олександр більш ніж впевнено взяв і «срібло» абсолюту. Апостолюк (третій в «абсолюті») також явно швидше піднімався «в гору», ніж його найближчі переслідувачі. І тільки в А3 Жовтоног зміг дати бій дещо сповільнилося Трутневу і з досить вагомою перевагою виявився кращим в класі. Шкода, але і на другому івано-франківському етапі Єрохін в щільній боротьбі не брав участі, залишившись третім на подіумі категорії.
Зовсім інакше розвивалися події в гонці любителів. Тут навпаки в більшості випадків за перемогу боролися за два або більше пілотів, періодично перехоплюючи один у одного кращі результати в спробах. До того ж, змагання вийшли двоетапний: на кожному з перевалів учасники розігрували свої нагороди і бали, щоб потім дізнатися найбільшу суму у кожного.
У А4СТ найбільша суперечка за «золото» йшов між Павлом Чумаковим і Сергієм Пономаренко. У суботу незважаючи на локальну невдачу в дебютній спробі невелику перевагу отримав перший з них. А ось в неділю Сергій зійшов в кваліфікації, а тому вже ніяк не міг зупинити Павла на шляху до другої перемоги. Примітно, що в суботу перевага Чумакова склало дві з невеликим секунди, а ось в неділю дніпропетровець поїхав від найближчого з взагалі всіх суперників майже на шістнадцять! У підсумку Павло став беззаперечним переможцем і всієї гонки «Трембіта» в двох вищеназваних заліках.
Другим в «абсолюті» і переможцем категорії А2СТ став Олег Матюшкін. Місцевий пілот взяв високий темп з першого ж старту в суботу, і хоча його прямі конкуренти помітно додавали, але не менший прогрес демонстрував і лідер. У неділю його перевага явно скоротилося, але і це не завадило Олегу залишитися найшвидшим на трасі.
Трійку призерів «абсолюту» аматорської гірської гонки «Трембіта» замкнув ще один переможець, але вже класу А3СТ Іван Куцина. І в цій категорії йшла найщільніша боротьба буквально на частки секунд. Головним суперником в першу чергу став Олексій Терещук, в той час як Артем Жуковський завжди був готовий скористатися помилкою когось із лідерів. Однак, і в перший, і в другий день порядок місць в цій трійці за сумою кращих спроб так і залишився незмінним, принісши загальну перемогу Куцин.