Кожна дрібниця кожної миті має значення – побачте її

Кожна дрібниця кожної миті має значення побачте її

Міопія або короткозорість одне з найбільш розповсюджених порушень зору в сучасних дітей. Для нього характерно нечітке зображення предметів вдалині, що заважає дитині сприймати інформацію на шкільній дошці або грати з друзями в футбол.

Поширеність міопії у дітей зростає в усьому світі, тому батькам потрібно якомога швидше звернутися за кваліфікованою допомогою та розпочати лікування.

Діти активно ростуть, так само активно розвиваються їх очі та збільшується осьова довжина. Якщо цей параметр перевищує норму,у дитини зростає ступінь короткозорості. Це є фактором, що у подальшому сприяє розвитку таких патологій, як відшарування сітківки, дегенерація жовтої плями та глаукома, які, у свою чергу, призводять до погіршення зору та сліпоти.

На щастя, у нашому центрі ми успішно використовуємо світові методи контролю короткозорості.

  • Ортокератологічні лінзи (нічні) - жорсткі контактні лінзи – дозволяють покращити гостроту зору за допомогою спеціальних «нічних» контактних лінз, які пацієнти носять лише вночі. Цей метод змінює кривизну рогівки, що дозволяє побачити чудово протягом усього дня без потреби носити окуляри або контактні лінзи.
  • Мягкі контактні лінзи для контролю міопії (унікальний мультифокальний дизайн з центром для далекої відстані) М'які контактні лінзи з системою Relax усувають периферичний гіперметропічний дефокус ! Це повністю індивідуальні, безпечні і ефективні лінзи для контролю міопії.
  • Окулярні лінзи з периферичним дефокусом для корекції та контролю міопії. Інноваційний дизайн лінз 4-го покоління для окулярів, розроблений з метою сповільнення розвитку міопії у дітей.

Це ідеальне рішення для дітей які не готові до будь-яких лінз. Візуально вони не відрізняються від монофокальної оптики(звичайних сферичних окулярів),але мають унікальний дизайн ,який забезпечує гострий зір і одночасно сповільнює розвиток короткозорості у дітей всіх вікових груп.

Інноваційні лінзи мають дві функціональні зони - центральну та периферичну.  Центральну називають зоною чіткого зору. Вона має необхідне мінусове значення і коригує похибку рефракції, як традиційні монофокальні окуляри. Ця зона забезпечує чіткий зір вдалину, дозволяючи дитині комфортно вчитися, відпочивати, займатися спортом.

Периферійна зона складається з кільцевих циліндричних елементів, що розташовані від центру до країв. Елементи дефокуса чергуються з зонами корекції, забезпечуючи дитині чіткий зір та міопічне розфокусування на всіх відстанях огляду. Дослідження доказують, що використання окулярів з таким дизайном сповільнює подовження очного яблука, що є основною причиною короткозорості.

Як підвищити ефективність контролю міопії? 

  • Слідкуйте, щоб дитина якомога більше часу проводила на вулиці. Численні дослідження довели, що діти, котрі кожен день проводять на свіжому повітрі більше 2-х годин, набагато рідше страждають на короткозорість.
  • Мінімізуйте використання гаджетів та навчіть дітей робити перерви під час зорової активності на близькій відстані.
  • Приводьте дитину на обстеження до офтальмолога. Регулярні перевірки зору важливі для контролю за ефективністю лікування.

Подаруйте дитині щасливе дитинство, а про гарний зір подбаємо ми!!!

Статтю підготувала лікар-офтальмолог Таня Борисівна Костів-Попик

Центр сучасної офтальмології: Івано-Франківськ, вул.Чорновола, 99

Телефон +38(066)079-92-04, +38(050)584-76-57

Реклама


28.02.2024 1059
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2693
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20782
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1803
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1292 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2306
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3945

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

579

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2059

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

750

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1355
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

423
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

944
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24445
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

661
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

688
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

639
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

784
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8131
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

642
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

823
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2110 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

774