Інфраструктура житлових комплексів 2022 року. Яка вона буде?

Ринок нерухомості напряму залежить від стандартів життя. З кожним роком зростають вимоги до житла і від них змінюються самі норми. Вони стосуються не лише комфорту у квартирах, а й усієї інфраструктури житлових комплексів.

Фахівці стверджують, що розвинена інфраструктура сучасних житлових комплексів –  ініціатива самих забудовників. Бажаючи задовольнити потреби найвибагливіших покупців, вони реалізують житло майбутнього. Отже, якою ж буде інфраструктура житлових комплексів у 2022 році?

Сучасні будівельні норми виокремлюють цілу низку елементів, які обов’язково мають бути присутніми у будь-якому новому житловому комплексі. Це, зокрема:

  • дитячі ігрові та спортивні майданчики;
  • відпочинкові зони;
  • зелені насадження;
  • паркінг або майданчики для паркування;
  • зручні міжбудинкові проїзди;
  • колясочні та інвентарні кімнати;
  • великі холи з лаунж-зонами;
  • майданчики для збирання твердих побутових відходів тощо.

Сьогодні важко собі уявити сучасні житлові комплекси без зручних лавочок у затінку зелених насаджень, що особливо важливо для молодих мам з дітьми, зручних та безпечних ігрових, спортивних зон з безпечним покриттям та ігровим обладнанням з екологічно чистих матеріалів. Рівень облаштування таких територій буде лише зростати.

Обов’язковим залишатиметься наявність місць для паркування автотранспорту. Адже сьогодні автомобіль – незамінний засіб пересування та атрибут сучасного ділового життя.

Важливим чинником, який визначатиме напрямки розвитку інфраструктури житлових комплексів, є безпека. Останнім часом все більше уваги приділяється питанням охорони ЖК. При цьому сучасні тенденції свідчать про поступову відмову від фізичної охорони на користь технічних систем охорони. Прикладом таких є систем є технологія обмеженого доступу Bas-IP, яка сьогодні застосовується у сучасному житловому районі Manhattan від компанії blago developer. Система передбачає можливість керування доступом до під’їзду, двору, паркінгу як з дому, так і віддалено – зі смартфона. Прогнозовано, саме ці елементи інфраструктури набудуть подальшого розвитку у прийдешньому, 2022-му році.

Серед новобудов помітна тенденція до незвичних архітектурних рішень. Все більше людей звертають увагу на естетику житла. Тому забудовники пропонуватимуть житло не лише комфортне, а й красиве. Взірцем стильних проєктів є будинки від  будівельної компанії blago developer. Забудовник дотримується принципу індивідуалізму, тому кожен ЖК унікальний і при цьому гармонійно вписується в загальну архітектуру міста.

Враховуючи стиль життя, будівельні компанії ставитимуть в пріоритет зовнішню інфраструктуру житлових комплексів. Вона охоплюватиме зручну транспортну розв’язку, наявність у межах пішої доступності магазинів, закладів громадського харчування, навчальних, розважальних та спортивних закладів.

За словами аналітиків blago developer, інші стандарти житла найближчим часом не зміняться. Своє стратегічне бачення забудовник вже реалізує у таких проєктах: Manhattan, Family Plaza, А5, UNION, Main House, Шоколад, Manhattan UP, Comfort Park, Royal Hall, Parus, Авторський, Паркова Алея, Соборне, котеджне містечко Franko River Club. У планах ще багато нових житлових комплексів, будівництво яких заплановане вже у 2022 році. Ознайомитися з усіма житловими комплексами компанії можна на офіційній сторінці: https://blagodeveloper.com/

Партнерський матеріал


20.12.2021 1034
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2632
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20384
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1789
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1277 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2300
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3930

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

444

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2050

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

740

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1344
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

413
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

937
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24438
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

679
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

633
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

778
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1671
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8113
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

582
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

812
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2100 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

769