
Вибір якісних навушників для роботи в студії перетворюється на справжню проблему на тлі широкої різноманітності моделей і колосального діапазону цін, здатного збити з пантелику навіть підготовленого професіонала.
У нашому матеріалі експерт інтернет-магазину Музлайн розповість, які навушники оптимальним чином підходять для виконання студійних завдань і повноцінної роботи над звуком в професійних і польових умовах.
Комфорт і безпека
Якісні навушники для роботи з аудіо контентом - це не тільки якісний звук, але і комфорт. Це стає очевидним після першої ж багатогодинної робочої сесії в навушниках, які не підходять конкретному користувачеві. Їх використання, особливо тривале, може привести до передчасного стомлення, головного болю, м'язового затискання шиї, розсіяної уваги, втоми і іншим неприємним симптомам, яких можна було б уникнути.
Для працівників студії - музикантів, звукорежисерів, саунд дизайнерів, продюсерів, музичних редакторів існує лінійка професійних девайсів - це студійні моніторні навушники.
Традиційно вони представленні як моделі закритого типу, оснащені широким оголів'ям, великими чашами з м'якими амбушюрами. Всі вони мають головний безперечний плюс (крім якісного звучання) - це регульована конструкція, яка дозволяє налаштувати пристрій відповідно до потреб користувача, особливостями анатомії його голови і характером роботи. Найкращими брендами, що виробляють навушники для профі залишаються компанії Sony, Beyerdynamic, КRК, JBL і інші.
У їх асортимент входять девайси, вдосконалені по максимуму - вони об'єднують в собі:
- Еталонну якість звучання;
- Продуманий ергономічний дизайн, орієнтований на інтереси користувача;
- Високий ступінь захисту від механічних пошкоджень і впливу зовнішнього середовища.
Скільки коштують навушники класу ПРО
На відміну від стаціонарних акустичних систем і студійних моніторів, професійні навушники - це не так вже й дорого. Стартова ціна для ефективних і практичних моделей коливається між 150 і 200 доларами.
За ці гроші користувач може отримати відмінний інструмент, за допомогою якого він зможе вирішувати рутинні і творчі завдання в роботі над аудіо контентом.
Такі навушники підходять для моніторингу під час запису, мастерингу і відомості, саунд дизайну, музичного редагування, написання електронної музики, створення семплів, підкастів і так далі.
Лучше всего брать полуоткрытые наушники, которые будут давать ушам отдыхать во время работы со зуком !
Отличная статья!