Як війна вплине на вартість металочерепиці в Україні

Металева черепиця, як сучасний і витривалий покрівельний матеріал, користується попитом останні декілька десятиліть. За цей час виробничий процес не стояв на місці, адже:

  • удосконалювалась технологія виробництва,
  • розвивались існуючі та з’являлись нові виробники,
  • покращувалось та змінювалось обладнання,
  • створювались нові геометрії.

Таким чином, виробництво металочерепиці стало відкаліброваним процесом, результат якого – це завжди якісна покрівельна продукція з великими можливостями експлуатації.

З урахуванням останніх подій, що сталися в нашій країні, зміни на ринку будівельних матеріалів просто неминучі, в тому числі вони будуть стосуватися і металочерепиці. Компанія «С-Кровля», яка працює в Києві і по всій Україні, на своєму сайті https://skrovlya.kiev.ua/metalocherepitsya/ постійно оновлює інформацію стосовно наявності металевої хвилястої продукції та актуальних цін на неї. 

Як формується вартість металочерепиці?

Металочерепиця виконана, як багатошаровий виріб, що в своєму складі має певну кількість складових. Вартість використання тої чи іншої сировини має вагомий вплив на ціноформування. Ціна металочерепиці буде тим вищою, чим:

  • товстішою буде сталевий лист.
  • кращим буде антикорозійний захист,
  • якіснішим буде полімер.

Певною мірою вартість визначає і той фактор, хто був виробником продукції. Це пояснюється так, що імениті заводи пропонують якіснішу продукцію, але водночас вона буде і дорожчою. Наявність маркувальної інформації говорить про додаткові витрати виробника, що відбивається і на ціновому питанні.

З усіх перерахованих параметрів ви можете спробувати обрати мінімальні для того, щоб покрівля послугувала якнайдовше та мінімізувати ризики ремонту в подальшому. З метою отримання вигідної ціни:

  • спробуйте замінити матовий поліестер на глянцевий;
  • вміст цинку обирайте не більше 180 г.м.кв.;
  • не гоніться за брендами, а купуйте продукцію надійних виробників, які не завищують вартість свого товару.

Такі спроби дозволять трохи зменшити витрати та продовжити будівництво важливих об’єктів, заощаджені кошти витратити на інші будівельні потреби. Більше порад, як в умовах війни купити достатньо якісну для довготривалої експлуатації металочерепиці, ви завжди можете отримати у фахівців компанії «С-Кровля».

Чому прогнозоване подорожчання продукції?

Війна в країні спричинила небувале подорожчання всіх груп товарів, в том числі це стосується і металочерепиці. На жаль, важко прогноз дати наскільки ще буде дорожчати ця категорія будівельних матеріалів, адже невідомо:

  • як довго триватимуть воєнні дії,
  • чи зможуть місцеві виробники відновити виробництво,
  • яким чином  та в які терміни вдасться налагодити логістику сировини з Європи.

Також невідомо, що буде з асортиментом продукції, скоріше за все буде суттєве зменшення пропозицій, не всі кольорові варіанти будуть доступні до продажу, також не зможе кінцевий споживач мати можливість великого вибору окремих експлуатаційних показників покриття.

Як економити на будівництві в умовах війни?

Звичайно тут питання економії стоїть не тому що хочеться, а по тій причині, шо немає вибору. Покупцям доведеться завершувати будівництво з тими можливостями, що лишилися, тобто:

  • Обирати матеріали, що є в наявності, підтримувати українських виробників сталі.
  • Шукати кращі ціни, які тільки є на ринку, бо це можливість хоч маленького шансу на збереження коштів.
  • Також варто пройтися по всім пропозиціям, які доступні в вашому регіоні.
Партнерський матеріал


29.04.2022 1131
Коментарі ()

13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

18517
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1664
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1160
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2201
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3766
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1440

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1882

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

625

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1255

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1403
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

305
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

816
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24340
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

535
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

567
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

702
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1599
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7885
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

238
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

731
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1968 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

695