Як вибрати золоті сережки з геометричними мотивами: універсальні поради

Золоті сережки — це особлива деталь повсякденного та святкового образу. Вдало підібрані прикраси підкреслюють красу обличчя та додають бажаної елегантності. Стильні вироби допомагають виразити індивідуальність. Прихильницям оригінальності та яскравості відмінно підійдуть моделі з геометричними мотивами, тим більше що такі золоті сережки в Україні запропоновані в широкому різномаїтті моделей та дизайнів. Тому слід дізнатися про важливі особливістю вибору цих прикрас.

Основні типи сережок з геометричними вставками

Ключовою деталлю будь-яких ювелірних виробів із геометричними мотивами стали строгі лінії та правильні форми. Основи або підвіски прикрас представлені квадратами, шестикутниками, трикутниками, овалами, колами. Також можна знайти моделі з крихітними кубиками або кульками. Геометричні мотиви зроблять будь-які сережки оригінальними та стильними. Тому їх охоче вибирають для повсякденного гардероба, а також особливого святкового вбрання.

Асортимент прикрас дає змогу придбати найкращий варіант з урахуванням типу. До розповсюджених належать:

  1. Пусети. Мініатюрні витончені гвіздочки завжди залишаються в тренді. Геометричні вставки надають їм оригінального вигляду. Такі сережки відмінно пасуватимуть під будь-який одяг.
  2. Протяжки. Це елегантні прикраси без замка. Виконані в вигляді витонченого ланцюжка. Один його кінець оздоблений декоративною деталлю: квадратом, кубом, кільцем тощо. Такі моделі більше підійдуть до святкового вбрання і зачіски із зібраним нагору волоссям. Серед масивних варіантів можна віддати перевагу виробам у вигляді товстого ланцюга. Виглядають такі сережки доволі екстравагантно.
  3. Конго. Це класичні кільця, що запропоновані в широкому різномаїтті розмірів. Можна вибрати витончені вироби з мінімалістичним дизайном, а також незвичайні моделі, додатково прикрашені підвісками.
  4. Сережки з англійським замком. Прикраси пропонуються у двох варіантах: із крапановим кастом та закріпкою паве. Такі моделі з геометричними мотивами стали найбільш популярними, адже вдало поєднують зручність і витончений дизайн. Серед широкого асортименту можна вибрати найкращий варіант як для повсякденного, так і святкового образу.
  5. Сережки із застібкою у вигляді булавки. Витончені мініатюрні прикраси, в яких основний акцент зазвичай роблять на трендових геометричних мотивах. Підійдуть як жінкам, так і дівчатам-підліткам.

Перевагою модних сережок стала можливість гарно поєднувати їх з іншими ювелірними виробами, витриманими в аналогічному стилі.

Інші важливі характеристики

Варто звернути увагу на відтінок ювелірного металу. Для отримання вишуканих моделей використовують золото 585 проби. Цей сплав характеризується високим вмістом дорогоцінної частини. Водночас його лігатуру можна скласти з різних компонентів, додавши мідь, нікель, срібло тощо. Це допомагає виготовити сережки, що приваблюють увагу особливим відтінком. Поціновувачкам розкішних і водночас стильних виробів пропонують прикраси з яскравого лимонного, розкішного білого та елегантного червоного золота.

Якщо вибирають моделі без будь-яких дорогоцінних вставок, основна увага приділяється декоративним елементам у вигляді фігур. Щодо сережок із блискучим камінням, то вони вишукано доповнять святкове вбрання. Для повсякденного образу краще купувати вироби з мініатюрними перлинами, доріжкою з крихітних фіанітів або діамантів.

Реклама


25.01.2024 502
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2424
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19530
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1747
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1220 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2268
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3874

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

139

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2010

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

697

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1310
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

380
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

907
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24402
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

638
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

611
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

747
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1641
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8050
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

488
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

780
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2056 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

738