Як вибрати светр для дівчинки

Светри, джемпери та світшоти – невід'ємні атрибути гардеробу дівчаток різних вікових категорій.

Це теплий та практичний одяг, який може бути виконаний у різному стилі та для всіх сезонів. При цьому светри та джемпери для дівчаток чудово підходять для міксування у будь-яких стилістичних напрямках.

Таким чином можна отримати тепло, комфорт та виглядати цілком ефектно.

Особливості светрів

У класичному поданні светр – це в'язаний виріб, який відрізняється від пуловера та джемпера наявністю невисокого вузького коміра, що закриває горло. Крім того, светр має довгі рукави, за винятком сучасних моделей ¾. Ще одна відмінна особливість – відсутність застібки, яка може бути присутня в кардигані та кофті. При цьому є величезна кількість моделей, які відрізняються товщиною, візерунком, кольором, технікою в'язки. З готовими комплектами для дівчаток можна ознайомитись на цій сторінці https://flamingotex.com.ua/sportyvni-kostiumy-dlia-divchatok/.

У процесі вибору варто орієнтуватися на такі моделі:

  1. Спортивні. Відмінний варіант для активної дівчинки, який чудово вбирає вологу та забезпечує комфорт при занятті спортом. На відміну від класичного варіанта вони не мають горла, за рахунок чого називаються світшот. Існують моделі для щоденного використання.
  2. Для школи. Вироби мають консервативний стиль, але якщо дрес-код відсутній, можна трохи відійти від класики. У будь-якому випадку виріб не повинен бути яскравим і привертати надмірну увагу. Іноді такі моделі входять до комплекту стандартної форми.
  3. На блискавці. Як правило, застібка знаходиться тільки на горловині, за рахунок чого спрощується процес надягання, а також виступає як декоративний елемент. Блискавка може мати центральне чи бічне розташування.
  4. З капюшоном. В'язаний аналог худі є практичним та зручним варіантом для повсякденного носіння. Наявність каптуру може замінити шапку в холодну пору року.
  5. Обманка. Такі моделі виступають як симбіоз сорочки та джемпера. Виріз горловини може бути V-подібним або круглим, а з нього виступає повноцінний комір від сорочки. Хороший варіант для школи та комбінації з піджаком.
  6. Реглан. Популярний підтип светра, який підкреслює лінію плечей юної модниці.

Це основні різновиди моделей, які мають високу популярність серед підлітків. Широкий вибір дозволяє батькам підібрати светри для дому, занять, школи, але не варто забувати про думку майбутньої власниці.

Який матеріал кращий

Крім стилю пошиття, важливо звернути увагу на вихідний матеріал. Вибір тканини є досить важливим, оскільки від цього залежить комфорт носіння та тривалість експлуатації. Відповідно потрібно знати особливості найпопулярніших тканин:

  1. Вовна. Теплий та м'який матеріал, який чудово підходить для всіх вікових категорій. Тканина захистить дівчинку від холоду та забезпечить комфорт, особливо цінна шерсть, отримана від мериносових овець. Єдиний недолік – висока вартість.
  2. Кашемір. Матеріал для нитки одержують із підшерстя гірських кіз, що робить полотно дуже м'яким та теплим. Це зносостійкий та делікатний матеріал, який потребує мінімального догляду. Для здешевлення готового виробу можуть підмішувати поліамід або звичайну шість. Це відмінний варіант для носіння до школи, який забезпечує тепло та чудово поєднується з формою.
  3. Товста пряжа. Можуть створюватися як з вовни альпаки, так і полімерних ниток. Мають різноманітний дизайн та комфортні для повсякденного використання.
  4. Трикотаж. Практичний та недорогий матеріал, який використовують для виробництва величезного спектру моделей. Є можливість вибрати светр для будь-якої мети. Незважаючи на синтетичну основу готові вироби теплі та стійкі до зношування.

Всі ці матеріали мають свої особливості та переваги, які потрібно враховувати у процесі вибору. Якісні тканини та продуманий стиль дозволить купити стильний светр для юної модниці.

Реклама


14.03.2024 453
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

614
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3199
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21318
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2104
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1594 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2472

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

403

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

274

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

862

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2266
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

286
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

564
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1109
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

268
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

885
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

854
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

767
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8345
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

428
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1252 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2286 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

976