Як вибрати шафу: головні моменти

Сучасний інтер'єр квартири або житлового будинку вимагає оптимальних рішень. Особливо важливим для будь-якого помешкання є пошук ідеальної шафи. Це невіддільна складова будь-якого приміщення, яка відіграє чималу роль в організації простору.

Меблі, які вибираються для помешкання, повинні відповідати декільком важливим критеріям:

  1. Розміри. Не в кожному помешканні можливо облаштувати окремий простір для зберігання одягу та речей.
  2. Зовнішній вигляд. Екстер'єр меблів, які знаходяться в кімнаті, має бути узгоджений між собою.
  3. Функціональність. Внутрішній простір шафи повинен бути побудований у такий спосіб, щоб вмістити в себе максимальну кількість речей.

Ідеальним вибором за всіма цими критеріями є шафа-купе. Сучасне меблеве виробництво пропонує величезну кількість естетичних та функціональних рішень для будь-якого помешкання.

Чому варто вибирати саме шафу-купе?

Першою очевидною перевагою такого типу корпусних меблів є раціональне використання простору кімнати. Річ у тому, що подібний тип шаф має дверцята, які відкриваються в одній площині. Саме тому з шафою-купе значно простіше спланувати встановлення решти меблів.

Окремо варто зазначити такий тип меблів, як кутові. Цей тип гарнітура дозволяє не тільки розмістити максимальну кількість речей, але й приховати недоліки стін та кутів у помешканні. Крім того, вони можуть мати окремі відкриті полиці, на яких розміщуватимуться декоративні елементи, книги або навіть дрібна побутова техніка.

Якщо потрібна шафа купе, купити її можна в магазині «СКЛАД МЕБЛІВ» у найрізноманітніших варіаціях. Весь асортимент представлений в онлайн-каталозі компанії. На сайті можна як замовити готові меблі, так і виготовити їх відповідно до побажань клієнта.

Основні принципи вибору

Купуючи шафу-купе, більшість користувачів звертають увагу не тільки на її форму, розмір та функціональність, але й на естетичну складову. Сучасні виробники пропонують корпусні меблі в різноманітних кольорах із якісних матеріалів. Основною сировиною для виготовлення короба є деревна плита (наприклад, ДСП).

Мають значення також наступні критерії:

  • висота шафи;
  • глибина та кількість полиць;
  • будова внутрішніх відсіків;
  • наявність всередині шухляд.

Варто зазначити, що більшість шаф-купе мають у своєму внутрішньому наповненні один чи більше висувних ящиків. Вони використовуються для надійного зберігання дрібних речей, побутової техніки або білизни. Висувний механізм є надійним, він побудований за телескопічним принципом.

Додатково всередині короба в класичному варіанті встановлюється одна чи більше штанг для розміщення вішаків з одягом. Вони можуть бути нерухомими або мати мікроліфти для додаткової економії внутрішнього простору короба. Дизайн такого виду корпусних меблів не обмежений лише деревиною. Для виготовлення фасадів можуть використовуватися різноманітні матеріали. Наприклад, матове, глянцеве скло або з малюнком, дзеркала або ДСП.

За бажанням фасади з різних матеріалів можуть комбінуватися. Наприклад, у випадку шаф-купе з двома чи більше дверми нерідко використовується комбінація дзеркальної поверхні з деревною або скляні двері з малюнком і матове скло – все залежить лише від фантазії покупця.

Основні типи шаф-купе за призначенням

Для спальні або дитячої кімнати, як правило, використовуються класичні моделі з двома дверми або кутові. Вони мають велику кількість внутрішніх полиць та ящиків, що дає можливість зберігати максимальну кількість речей, у тому числі постільну білизну. У цьому випадку до меблів в дитячу є особливі вимоги: надійність, міцність та безпека використання.

Окремо варто зазначити, що існує такий вид шаф, як модульний. Подібні вироби складаються з відкритої та закритої частин короба. Найчастіше такі моделі використовуються як альтернатива до настінних вішаків у коридорі чи передпокої.

У випадку з вітальнею шафа-купе може бути великих розмірів і мати понад двоє дверей. Деякі вироби передбачають встановлення додаткової секції для телевізора, музичного центра або оргтехніки. Вибір моделі, розмірів та дизайну корпусних меблів не обмежений і залежить лише від побажань покупця.

Реклама


31.03.2024 190
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

10325 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1743
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1641
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2661
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4473
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

3149

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

205

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

956

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1367

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1254
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1633
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1407
03.05.2024

В Івано-Франківську триває передсвятковий ярмарок "Великодній кошик".  

1156
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

514
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

588
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1793
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

1852 7
12.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20280
13.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

263
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

616 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

658
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

998