Як вибрати шафу: головні моменти

Сучасний інтер'єр квартири або житлового будинку вимагає оптимальних рішень. Особливо важливим для будь-якого помешкання є пошук ідеальної шафи. Це невіддільна складова будь-якого приміщення, яка відіграє чималу роль в організації простору.

Меблі, які вибираються для помешкання, повинні відповідати декільком важливим критеріям:

  1. Розміри. Не в кожному помешканні можливо облаштувати окремий простір для зберігання одягу та речей.
  2. Зовнішній вигляд. Екстер'єр меблів, які знаходяться в кімнаті, має бути узгоджений між собою.
  3. Функціональність. Внутрішній простір шафи повинен бути побудований у такий спосіб, щоб вмістити в себе максимальну кількість речей.

Ідеальним вибором за всіма цими критеріями є шафа-купе. Сучасне меблеве виробництво пропонує величезну кількість естетичних та функціональних рішень для будь-якого помешкання.

Чому варто вибирати саме шафу-купе?

Першою очевидною перевагою такого типу корпусних меблів є раціональне використання простору кімнати. Річ у тому, що подібний тип шаф має дверцята, які відкриваються в одній площині. Саме тому з шафою-купе значно простіше спланувати встановлення решти меблів.

Окремо варто зазначити такий тип меблів, як кутові. Цей тип гарнітура дозволяє не тільки розмістити максимальну кількість речей, але й приховати недоліки стін та кутів у помешканні. Крім того, вони можуть мати окремі відкриті полиці, на яких розміщуватимуться декоративні елементи, книги або навіть дрібна побутова техніка.

Якщо потрібна шафа купе, купити її можна в магазині «СКЛАД МЕБЛІВ» у найрізноманітніших варіаціях. Весь асортимент представлений в онлайн-каталозі компанії. На сайті можна як замовити готові меблі, так і виготовити їх відповідно до побажань клієнта.

Основні принципи вибору

Купуючи шафу-купе, більшість користувачів звертають увагу не тільки на її форму, розмір та функціональність, але й на естетичну складову. Сучасні виробники пропонують корпусні меблі в різноманітних кольорах із якісних матеріалів. Основною сировиною для виготовлення короба є деревна плита (наприклад, ДСП).

Мають значення також наступні критерії:

  • висота шафи;
  • глибина та кількість полиць;
  • будова внутрішніх відсіків;
  • наявність всередині шухляд.

Варто зазначити, що більшість шаф-купе мають у своєму внутрішньому наповненні один чи більше висувних ящиків. Вони використовуються для надійного зберігання дрібних речей, побутової техніки або білизни. Висувний механізм є надійним, він побудований за телескопічним принципом.

Додатково всередині короба в класичному варіанті встановлюється одна чи більше штанг для розміщення вішаків з одягом. Вони можуть бути нерухомими або мати мікроліфти для додаткової економії внутрішнього простору короба. Дизайн такого виду корпусних меблів не обмежений лише деревиною. Для виготовлення фасадів можуть використовуватися різноманітні матеріали. Наприклад, матове, глянцеве скло або з малюнком, дзеркала або ДСП.

За бажанням фасади з різних матеріалів можуть комбінуватися. Наприклад, у випадку шаф-купе з двома чи більше дверми нерідко використовується комбінація дзеркальної поверхні з деревною або скляні двері з малюнком і матове скло – все залежить лише від фантазії покупця.

Основні типи шаф-купе за призначенням

Для спальні або дитячої кімнати, як правило, використовуються класичні моделі з двома дверми або кутові. Вони мають велику кількість внутрішніх полиць та ящиків, що дає можливість зберігати максимальну кількість речей, у тому числі постільну білизну. У цьому випадку до меблів в дитячу є особливі вимоги: надійність, міцність та безпека використання.

Окремо варто зазначити, що існує такий вид шаф, як модульний. Подібні вироби складаються з відкритої та закритої частин короба. Найчастіше такі моделі використовуються як альтернатива до настінних вішаків у коридорі чи передпокої.

У випадку з вітальнею шафа-купе може бути великих розмірів і мати понад двоє дверей. Деякі вироби передбачають встановлення додаткової секції для телевізора, музичного центра або оргтехніки. Вибір моделі, розмірів та дизайну корпусних меблів не обмежений і залежить лише від побажань покупця.

Реклама


31.03.2024 511
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

250
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2894
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21051
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1959
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1340 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2346

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

677

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2127

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

810

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1398
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

127
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

459
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

989
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

127
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

741
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

729
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

673
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8203
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

801 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

867
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2154 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

809