Як вибрати найкращі римські штори для вітальні?

Які штори обрати для вітальні? Звичайні чи римські? Вибір не такий простий і очевидний, як може здатися спершу. Чи часто обирають саме римські штори для вітальні?

Оформлюючи вікна, нерідко перевагу віддають цим завісам. Вони захищають від сонця. Це унікальне поєднання елегантності і функціональності. Або можна придбати рулонні жалюзі від Алсер, що відрізняються від римських матеріалом полотна.

Проблема виникає, коли важко уявити інтер'єр без класичних штор. Чи можна поєднати портьєру і римську завісу для оформлення вікна?

Щільні і римські штори: комбінувати чи ні?

Хоч наші особисті смаки є найважливішими у цьому рішенні, є фактори, які слід враховувати, перш ніж приймати остаточне рішення і замовляти штори. Немає твердого «ні» для поєднання обох елементів інтер’єру. Портьєра і римська фіранка вдалі для класичної стилізації, але комбінація має бути послідовною і тонкою. А ще вона має відповідати стилю інтер'єру.

Як поєднувати римські і звичайні штори?

кольори римських штор у вітальні

Якщо хочеться встановити на вікно римську завісу і портьєру - орієнтуйтесь на мінімалізм. Ці віконні прикраси не можуть бути гіперболізованими і кричущими. Якими повинні бути кольори римських штор у вітальні? Відмовтеся від надто яскравих тонів і малюнків на занавісках та жалюзі. Дотримуйтесь правила: класика завжди актуальна. Обирайте фіранки з малюнком і комбінуйте їх з однотонними білими римськими шторами. Чи навпаки: поєднуйте традиційні декоративні римські штори з тонкими портьєрами.

Гардини і римські штори можна комбінувати за контрастом чи подібністю. У першому випадку, поєднуючи їх на основі контрастів і протилежностей, до прикладу, чорного і білого. У другому, обираючи тон гардини і жалюзі в межах однієї палітри, приміром, темно- і світло-сірий.

Компанія Алсер пропонує штори власного виробництва на будь-який смак. Подивіться онлайн-каталог та зробіть правильний вибір.

Римскі штори

Сьогодні римські завіси на замовлення є віконною прикрасою, що отримала безліч шанувальників. Це не лише практично і універсально, а й стильно. Виріб успішно заміняє сучасні гардини і портьєри. На користь римських штор говорить їх простий механізм, що швидко відкриває і закриває вікно, коли потрібно.

Врахуйте, які мають бути матеріали римських штор для вітальні. Фіранки для залу роблять з різних тканин, часто - з блекауту. Вони захищають приміщення від поглядів перехожих увечері і затримують сонячні промені вдень. Після підйому штора лишається на місці, створюючи ефектний візерунок, що є окрасою інтер'єру.

Що стосовно дизайну римських штор у вітальню? Їх плюсом є великий вибір кольорів і малюнків. Популярністю користуються і візерунчасті римські фіранки, що дарують інтер'єру ковток свіжості. Стилі римських штор для вітальні різняться, та якщо підбирати всі аксесуари інтер’єру в єдиній стилістиці – точно не помилитеся.

Римські штори стали популярними завдяки своїй конструкції. Після закочування завіси виходить естетичне драпірування тканини. Римська штора зупиняється на будь-якій висоті завдяки гальмівному механізму. Вони є елегантним віконним покриттям, що чудово виглядає у спальнях і вітальні. Залежно від типу тканини і дизайну жалюзі виходить різний кінцевий ефект.

Стилі римських штор для вітальні

Жалюзі часто обирають для дитячих кімнат, кухонь і маленьких інтер'єрів. Штори чудово доповнюють облаштування гостьової кімнати і вітальні.

Переваги покупок у компанії Алсер

Чому варто придбати римські чи інші види штор у цьому магазині?

  1. Вас очікує чималий вибір товарів.
  2. Майстри роблять безкоштовні заміри вікон.
  3. Вони показують фото готових робіт.
  4. Привозять знімки всіх зразків матеріалів і тканин.
  5. Зручний спосіб оплати.
  6. Приємні ціни на товари і виконану роботу.

Тож не варто хвилюватися, бо розміри римських штор для вітальні визначать спеціалісти компанії Алсер. Вам треба буде тільки обрати виріб на https://alser.ua/uk/zhalyuzi/ і очікувати своє замовлення.

Багато кого приваблює лаконічна форма римських штор у вітальню через відсутність у них зайвих елементів, завдяки їх строгій геометрії і утворенню ефектних складок. Це дозволяє фіранці гармонійно влитися майже в будь-який інтер'єр.

Реклама


07.06.2024 743
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

18364
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1616
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1150
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2193
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3752
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1431

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1869

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

617

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1241

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1395
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

277
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

789
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24331
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

496
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

559
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

696
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1591
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7863
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

153
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

718
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1939 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

688