Як вибрати двоспальне ліжко: 8 корисних порад

Складно уявити спальню будь-якої пари без двоспального ліжка. Відпочинок, сон та теплі обійми: все це відбувається на цьому місці. Важливо бути копітким, підбираючи такий важливий для якості життя атрибут. Тож розберемось, як правильно вибрати двоспальне ліжко.

Які бувають двоспальні ліжка

Двоспальні ліжка, по-перше, відрізняються своєю формою. Окрім стандартних прямокутних, ринок пропонує також квадратні та круглі варіанти. По-друге, в них різниться конструкція: стандартне на ніжках, корпусне з нішами, подіумне та ліжко-горище. При виборі форми та конструкції спального атрибута слід відштовхуватись від своїх потреб та загального інтер’єру кімнати.

Поради щодо вибору двоспального ліжка

Комплексний підхід до вибору двоспального ліжка — ваш гарант вдалої покупки. Нижче представлені 8 порад, які допоможуть вам зупинитися на варіанті, що буде відповідати вашим бажанням.

  1. Враховуйте габарити. Параметри кімнати та зріст вищого партнера — ваші головні орієнтири при виборі розміру ліжка. Зупиніть свій вибір на матраці, що за своєю довжиною буде мати запас від 10 см до параметрів вищої людини. Стандарт українських виробників це 160 на 190 см, а для просторих спалень можна вибрати кінг сайз.
  2. Не нехтуйте матрацом. Його жорсткість має бути відповідною до потреб та особливостей здоров’я. Зазвичай середній її показник буде оптимальним. Оббивка матраца забезпечить зносостійкість. А в якості матеріалу може бути жакардова тканина або щільна бязь — вони найбільш практичні. Пружинну систему краще обирайте незалежну (вона підлаштовується під особливості тіла сплячого) або безпружинний варіант для тих, кому принципова рівність поверхні.

До речі, матрац краще обирати у фізичному магазині: тоді у вас буде можливість оцінити його жорсткість на дотик. Тож пропонуємо переглянути адреси салонів «ДУБОК» https://www.dybok.com.ua/ua/salons та відвідати один із них у вашому місці.

  1. Зважайте на каркас. Якісний матеріал та складання — так звучить формула надійного каркаса ліжка. Основа із натурального дерева, що зібрана за правилами ергономіки буде чудовим вибором.
  2. Визначтесь, чи необхідна спинка. Подумайте, де буде стояти ліжко у кімнаті. Тоді відповідь на питання про потрібність спинки прийде сама собою. У випадку розташування біля стіни в голові ліжка немає жодної потреби, в інших же випадках без неї не обійтись.
  3. Зверніть увагу на функціональність. Такі системи для зберігання, як ящики та бокси часто вбудовані у ліжко. Обирайте варіант, де вони наявні: це додаткове місце для розміщення постільної білизни або будь-яких ваших речей.
  4. Зверніть увагу на висоту опор. Від цього залежить доступність простору під ліжком для прибирання. Високі опори виграють в цьому питанні.
  5. Спирайтесь на індивідуальні звички. Кожна деталь важлива: на м’яку спинку можна спертися за переглядом фільму або читаючи книжку перед сном. А при виборі розміру матраца важливо враховувати вподобання щодо позицій під час сну обох партнерів. Адже, наприклад, для любителів розтягнутися на ліжку, лежачи на спині чи животі, треба більше місця.
  6. Враховуйте інтер’єр. Спирайтесь на загальну колірну гамму та стиль оформлення вашої спальні, аби влучно доповнити його вибраним ліжком.

Щоб точно не прогадати з вибором, придбайте спальне ліжко від передових українських виробників на інтернет-майданчику або в магазині вашого міста «ДУБОК». Екологічність матеріалів, практичність конструкцій та приємна цінова політика — все це гарантує компанія своїм клієнтам. А до того ж у них присутня доставка по Києву та іншим регіонам України. Якщо ідеальне ліжко, то тільки куплене в «ДУБОК»!

Реклама


29.01.2024 496
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2436
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19552
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1750
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1225 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3877

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

142

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2012

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1313
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

382
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

909
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24407
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

640
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

614
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

750
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1645
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8056
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

495
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2058 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

740