Ефективний брендинг за допомогою зовнішньої реклами

За високої конкуренції компанії шукають ефективні способи виділитися з-поміж конкурентів. В цьому контексті одним із найдієвіших інструментів маркетингової комунікації є зовнішня реклама. Цей рекламний канал має значний вплив на споживачів завдяки широкому охопленню, видовищності та економічній доцільності. Ціни на виготовлення зовнішньої реклами обумовлюються рядом чинників, головними серед яких є місце розміщення, види носіїв і тривалість кампанії.

Зовнішня реклама складається з широкого спектра форматів, найпоширенішими з яких є класичні та цифрові білборди, скроли, сітілайти, зупинки громадського транспорту, брандмауери й медіафасади. Цей вид реклами спрямований на те, щоб привертати увагу споживачів у громадських місцях, де вони щоденно проводять значну частину часу. Замовити зовнішню рекламу ви можете в рекламному холдингу Megapolis.

Основні переваги зовнішньої реклами

Широке охоплення. Зовнішня реклама здатна охоплювати величезну аудиторію. Продуманий вибір носіїв дозволяє досягати потрібний сегмент аудиторії, включаючи тих, хто активно уникає реклами в інших медіа.

Видовищність. Масштабна, яскрава, динамічна реклама на вулицях міст легко привертає увагу водіїв і пасажирів, перехожих і всіх, хто бачить її скрізь вікна помешкань та офісів. Вдала комбінація елементів бренду в рекламному сюжеті — запорука того, що на повідомлення не лише звернуть увагу, а що воно сприятиме розпізнаванню бренду (brand recognition) й пригадуванню про нього в ситуації вибору (brand recall).

Постійно на виду. На відміну від реклами в інших «традиційних» медіа, зовнішня реклама працює 24/7. Це забезпечує стабільно повторюваний контакт з аудиторією, що вкрай важливо для досягнення високих значень показника обізнаності про бренд (brand awareness).

Гіпертаргетинг. Можливість розміщення реклами в конкретних місцях дозволяє точково впливати на певні сегменти аудиторії. Наприклад, реклама поблизу навчальних закладів може бути орієнтована на молодь.

Три запоруки ефективного використання зовнішньої реклами

  1. Ефектний дизайн. Насичені контрастні кольори, розбірливі шрифти та цікаві зображення легко привертають увагу. Повідомлення має бути лаконічним та легко зрозумілим. Попри гадану простоту виготовлення зовнішньої реклами — справа нюансована на всіх етапах процесу.
  2. Інтеграція з іншими медіа. Комбінування зовнішньої реклами з інструментами цифрового маркетингу або іншими «традиційними» медіа підвищує загальну ефективність маркетингової комунікації. Так, QR-коди в зовнішній рекламі сприяють конверсії, адже легко спрямовують споживачів на вебсайт компанії або до інтернет-магазину.
  3. Оцінювання ефективності. Сучасні технології дозволяють відстежувати ефективність зовнішньої реклами. Це допомагає визначити, які локації та повідомлення приносять найбільший результат.

Зовнішня реклама залишається потужним інструментом брендингу, який дозволяє компаніям ефективно охоплювати цільову аудиторію. Продумане медіапланування, креативність та інтеграція з іншими рекламними каналами забезпечують високі результати та сприяють підвищенню обізнаності про бренд, допомагають виділитись з-поміж конкурентів та створити стійкі бренд-асоціації у свідомості споживачів. Якщо вам потрібно провести кампанію у зовнішній рекламі або отримати відповідь на класичний запит ціни на зовнішню рекламу, рекламний холдинг «Мегаполіс» допоможе реалізувати комунікаційний проєкт будь-якого рівня складності.

Реклама


04.06.2024 437
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопця, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання. Так, 27 червня 2025 року Долинський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок у резона

1051
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

18755
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1688
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1178
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2220
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3791

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1906

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

647

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1265

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1419
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

332
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

844
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24361
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

568
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

582
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

719
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1609
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7930
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

335
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

740
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1995 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

706