Автовикуп після ДТП: що треба знати

Рух по автошляхах будь-якої завантаженості не проходить без аварій. Щодня в такі неприємні ситуації потрапляє близько сотні українців.

Найменша втрата, яку може понести учасник дорожньо-транспортної пригоди – пошкодження авто. Розберемося, як швидко продати залізного коня з максимальною вигодою.

Що треба зробити

В першу чергу потрібно провести комплексну діагностику авто. Експерти зроблять перевірку на внутрішні несправності. Аналіз технічного стану буде вихідною інформацією для продажу. Відразу варто зазначити, що сума, яку вдасться виручити, буде мізерною, якщо транспортний засіб в плачевному стані.

Незначні пошкодження піддаються ремонту, тому їх можна легко усунути, а це значить, що бюджет чи прибуток від угоди не дуже постраждають. Реалізувати авто з порушеною геометрією кузова значно складніше. Такі транспортні засоби йдуть в бік під час руху, а дверцята, як правило, закриваються негерметично. Надалі пересуватися на авто небезпечно: корпус не захистить водія в разі ще одної аварії.

В такому разі доцільніше продати транспортний засіб скупникам. Вигідну пропозицію можна отримати від компанії TOPVykup, яка пропонує автовикуп у Львові та інших містах України. Технічний стан може бути будь-яким.

Де продати

Позбутися зламаного автомобіля можна трьома способами.

  1. На автомобільному ринку. Такий товар купують перекупники з метою отримання максимальної вигоди. Авто ремонтується, а потім знову продається. Ви, як продавець, зможете виручити невелику суму. Продаж по запчастинах принесе значно більше грошей.
  2. Відразу після ДТП. Покупець оцінює стан машини та пропонує продавцеві свою ціну. Розмір грошової винагороди залежить від кількості ремонтних робіт, які потрібно провести для відновлення дієздатності.
  3. Після ремонту. У цьому випадку автомобіль продається майже як новий. Деякі продавці приховують історію аварій, у яких була машина. Краще цього не робити та чесно зізнаватись, що машина постраждала у ДТП. Пояснити можливі нюанси, з якими може мати справу майбутній власник. Перевага варіанта в тому, що після повноцінного ремонту ціна на транспортний засіб підвищується.

Етапи викупу автомобіля:

  1. Пошук компанії. Ви шукаєте фахівців, які надають вказані послуги, читаєте відгуки про них та переконуєтеся, що співпрацювати з конкретною фірмою буде дуже вигідно.
  2. Попередня домовленість. Ви можете зателефонувати до компанії, яка спеціалізується на автовикупі. На цьому етапі співробітникам передається описання технічного стану машини, а також укладається домовленість про зустріч зі спеціалістами в зручному для вас місці.
  3. Безпосередньо огляд машини, оцінка її стану та укладання угоди купівлі-продажу. Везти авто на СТО не потрібно: фахівці з компаній, які займаються автовикупом, мають великий досвід в оцінці технічного стану машин. Допомога сторонніх майстрів може знадобитися тільки для розв'язання надскладних питань.
  4. Виплата грошових коштів. Відбувається через декілька годин після вирішення юридичних формальностей.

Сторонній людині продавайте автомобіль чесно, говорячи про недоліки машини та дефекти, отримані після аварії. Володіння цією інформацією дасть розуміння покупцеві, наскільки авто буде безпечним під час руху чи дорожньої пригоди.

Якщо необхідно продати машину швидко та безпечно, скористайтесь послугою компанії-скупника, наприклад TOPVykup. Знайти контакти для зв’язку з представником можна на офіційному сайті. Тільки таким чином вдасться вигідно продати навіть дуже побиту машину після ДТП.

Партнерський матеріал


15.12.2021 1688
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2647
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20562
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1792
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1285 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2302
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3936

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

548

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2053

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

744

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1347
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

417
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

940
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24439
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

683
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

634
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

780
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1673
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8123
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

607
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

816
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2103 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

771