Артефакти на екрані MacBook: професійний ремонт в Apple Lab

Коли мова заходить про високоякісні пристрої, такі як MacBook, будь-які відхилення в роботі екрана можуть стати справжнім випробуванням для користувача. В Apple Lab, сервісному центрі Apple з багаторічним досвідом, ми часто стикаємося з проблемами, пов'язаними з артефактами на екрані MacBook. Ці візуальні недоліки можуть виявлятися у вигляді засвітів, плям, битих пікселів або смуг, і кожен з них вимагає уважного розгляду та індивідуального підходу.

У цій статті ми поділимося нашим досвідом і знаннями щодо причин виникнення таких артефактів та розкажемо, які кроки можна вжити для їх усунення або запобігання. Наша мета - допомогти вам зрозуміти, що робити, коли ваш улюблений пристрій починає відображати несподівані зображення або колірні відтінки.

Що таке артефакти на екрані MacBook?

Артефакти на екрані – це неправильні або невластиві зображенню елементи, які можуть проявлятися у вигляді смуг, плям, спотворених кольорів або незвичайних візерунків. Вони можуть з'являтися раптово і впливати на якість зображення, роблячи текст нерозбірливим або спотворюючи зображення. Артефакти можуть бути тимчасовими або постійними і часто вказують на проблеми з апаратним забезпеченням, такі як пошкодження матриці екрана, збої в графічній системі або неправильні налаштування дисплея. Вони можуть також бути результатом зовнішніх факторів, таких як сильні магнітні поля або волога.

Які бувають артефакти і чому зʼявляються?

Засвіти на екрані MacBook

Засвіти, або "light bleed", - це проблема, при якій світло від підсвічування просочується через краї екрану або у вигляді випадкових плям. Це особливо помітно на темному фоні. Засвіти з'являються через недоліки в монтажі екрану, коли рамка не здатна щільно утримувати підсвічування. Також причиною може бути неоднорідний тиск на екран або виробничий дефект.

Плями на екрані MacBook

Плями на екрані можуть варіюватися за розміром, кольором та інтенсивністю. Вони можуть з'являтися через накопичення пилу або інших частинок за екраном, в результаті ударів або впливу вологи. Також плями можуть бути наслідком "вигоряння" екрану, коли одні й ті ж елементи зображення відображаються протягом тривалого часу.

Биті пікселі на MacBook

Битий піксель – це постійно вимкнений (чорний) або постійно увімкнений (білий, червоний, зелений або синій) піксель на екрані. Вони з'являються через пошкодження внутрішньої структури екрану або виробничі дефекти. Биті пікселі не відновлюють свою працездатність і вимагають заміни екрану або спеціального втручання.

Смуги на екрані MacBook

Горизонтальні або вертикальні смуги на екрані можуть бути ознакою багатьох проблем, включаючи збої в роботі графічного адаптера, несправність матриці екрану або проблеми з кабелем, що з'єднує материнську плату з екраном. Часто ці смуги є результатом фізичних пошкоджень, таких як удари або стискання екрану.

Сервісний центр Apple Lab

Якщо ви стикаєтеся з проблемою артефактів на екрані вашого MacBook, не варто відкладати візит до сервісного центру. В Apple Lab ви можете розраховувати на професійний підхід та якісний ремонт. Якщо необхідна заміна матриці на MacBook, майстри сервісного центру здійснять цю процедуру швидко та ефективно. При цьому ви отримуєте гарантію на ремонт на термін до 6 місяців, а також безкоштовну діагностику вашого пристрою. Не дозволяйте проблемам з екраном перешкоджати вашій роботі або розвагам - звертайтеся в Apple Lab за допомогою та професійною консультацією.

Реклама


13.03.2024 1164
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

615
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3201
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21322
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2106
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1595 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2474

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

405

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

276

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

863

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2267
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

287
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

565
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1110
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

269
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

887
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

855
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

768
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8346
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

429
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1257 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2289 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

977