Як знайти і забронювати дешевий готель?

 

/data/blog/74772/357ac9f2d8f78a51e405e3186931d6e6.jpg

 

Подорожувати люблять всі. Але, не завжди у нас є для цього можливості. Адже готель, авіаквиток коштують не мало, та ще й щоб взяти з собою, доводиться поднакопить пристойну суму. Однак, це не привід відмовляти собі в задоволенні відправитися на закордонні землі.

 

Головне, почати готуватися до поїздки заздалегідь. І, перше, що потрібно – знайти недорогий готель.

 

Будь то 5-зірковий готель, або хостел, або намет в центрі міста, або нічліг у місцевих жителів – будь-який з варіантів розміщення може бути економічним і точно буде захоплюючою подорожжю. Головне, зробити перший крок.

 

Онлайн бронювання

Після довгих поневірянь по інтернет простору і вивченню різних сайтів, що пропонують послуги бронювання, можна точно сказати, що поширена система booking.com одна з найбільш зручних. До речі, навіть посольства для оформлення візи, приймають роздруківку броні з цього сайту, що, природно говорить про надійність системи та її відмінною репутації.

 

Завдяки широким можливостям пошуку, на сайті можна задавати всілякі параметри аж до дрібниць, таких як, наявність Wi-Fi, парковки, спа-послуг та багато чого іншого, що вам може знадобитися в готелі.

 

Приємно те, що на сайті повно пропозицій, де не потрібна передоплата, а також повно варіантів, з можливістю безоплатного скасування своєї броні. Це особливо важливо, якщо ви плануєте свою поїздку за кілька місяців.

 

Більшість же варіантів розміщення вимагають попередньої оплати або заморозки частини коштів на вашій картці. Готелі охоче працюють з кредитовими картками Mastercard або Visa, ніж з дебетовими. Тому, звертайте на це увагу, і не забувайте уточнювати у хотелерів.

 

Не переживайте, що ваші дані потраплять до рук зловмисників, на сайтах-посередниках всі ваші дані шифруються, а після того, як проведена оплата, вам на пошту прийде лист з підтвердженням вашого бронювання.

 

На сайті передбачена гарантія кращої ціни. Що це означає? А те, що якщо ви знайшли такий же готель на будь-якому іншому ресурсі дешевше, достатньо тільки повідомити про це і вам запропонують ціну, навіть нижче, ніж у конкурента.

 

Крім booking.com є ще кілька перевірених сайтів, ось їх список:

Expedia.com

Hotels.com

Hrs.com

У чому між ними різниця? Головне – це орієнтація на той чи інший напрямок.

США і Південна Америка:

www.priceline.com

www.expedia.com

www.travelocity.com

 

А для тих, кому не чуже розміщення в хостелах, перегляньте ось ці системи:

Hostelworld.com

Hostels.com

Hostelsclub.com

Hostelbookers.com

Пошук кемпінгів:

www.campings.com

www.campingo.com

www.rankers.co.nz/respect (Нова Зеландія)

 

Щоб знайти дійсно економічний варіант, потрібно порівняти всі пропозиції на різних сайтах. Для цього не потрібно сидіти годинами і вивчати всі варіанти, запропоновані системами. Для цього є сайти-помічники www.hotelscombines.com, які знаходять і порівнюють різні цінові пропозиції по готелях.

 

Ну, а якщо зважитеся погостювати у місцевих жителів, на допомогу вам www.couchsurfing.org і www.hospitalityclub.com. Правда, зловжити гостинністю не вийде. Такий вид ночівлі увазі зупинку на один-два дні, не більше.

 

Щоб скористатися послугами, розміщеними на сайтах, потрібно обов’язково зареєструватися і максимально цікаво розповісти про себе у своїй анкеті. Головне тут – довіра. Тому, чим більше ви напишіть, тим охочіше вас запросять до себе погостювати.

 

Мобільні помічники

Смартфони і планшети, мабуть, самі вірні помічники в подорожі, та й у повсякденному житті.

 

За допомогою додатків для цих пристроїв, можна з легкістю знайти готель «навколо себе», забронювати готель на місці, знайти готель на карті і прокласти до нього самий зручний маршрут і багато інші корисні функції.

 

Звичайно, не завжди, виходить знайти щось дешеве, ще й з повним комплектом послуг і комфорту. Потрібно бути готовим до того, що номер може виявитися крихітним, та й сніданок можуть не нагодувати, щоб більше дізнатись про готельний бізнес читайте статті про готельний бізнес на centerhotel.com.ua. З іншого боку, кому потрібні мармур і фаянс, коли перед вами відкривається весь світ!

 

thecity.com.ua


17.04.2015 1718 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

902
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

722
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1831
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3161
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2513
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2499

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

166

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

689

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

652

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1539
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

297
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

636
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

579
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

284
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

349
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26989
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

803
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19642
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

385
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

366
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

693
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1208 1