Ігор Страшнюк

Володимирович

Власник інтернет ресурсу Village-Life.biz - портал і спільнота для любителів села. Новини, рецепти, подорожі і тд. Село - круто!

Village-Life.biz – Інтернет-портал про життя в селі. Розповідаємо про сільське життя, кухню, розвиток села, екотуризм, сільський туризм. Village-Life: Ваше вікно в світ села Село – це не просто місце, де живуть люди. Це ціла філософія, спосіб життя, культура, історія. Село – це джерело нашого національного духу, нашої гордості, нашої сили. Село – це там, де ми знаходимо свої корені, свою сутність, свою душу. ???? Але чи знаємо ми достатньо про село? Чи цінуємо ми його багатство, його різноманітність, його красу? Чи вміємо ми насолоджуватися його простотою, його щирістю, його гостинністю? Чи розуміємо ми його проблеми, його потреби, його перспективи? Якщо ви хочете відкрити для себе новий світ села, то вам потрібно зайти наш сайт village-life.biz. ???? Тут ви знайдете все, що вас цікавить про сільське життя: новини, статті, фото, відео, поради, рецепти. Тут ви познайомитеся з людьми, які живуть в селах, їхньою роботою, хобі, талантами. Тут ви дізнаєтеся про традиції, звичаї, свята, які збереглися в селах. Тут ви навчитеся поважати і любити село за його неповторність та унікальність. Але наш сайт не тільки розповідає про село. Він також допомагає вам побачити його наочно. З нашим сайтом ви зможете планувати свої подорожі по селах України, де вас чекають неймовірні пригоди і враження. Ви познайомитеся з екотуризмом і сільським туризмом – двома напрямками, які дозволяють вам втамувати свою спрагу до природи і автентичності. Ви побачите села очима місцевих жителів, які з радістю поділяться з вами своїми знаннями і досвідом. Ви почуєте села своїми вухами. Ви відчуєте села своїми руками, яким не будуть складними прості ремесла і господарські справи. Наш сайт village-life.biz – це ваш надійний помічник і друг у світі села. Ми створені для тих, хто любить село і хочемо допомогти йому розвиватися. Ми створені для тих, хто шукає село і хоче знайти в ньому своє місце. Ми створені для тих, хто відкриває село і хоче насолодитися його чарами. Запрошуємо вас до нас! Village-Life.biz – ваше вікно в світ села!

СТАТТІ АВТОРА

Річки у селі: як зберегти природні багатства та розвивати туризм

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

2568 0

Екологічний туризм: як відпочивати без шкоди для природи

У цій статті ми розкажемо вам про екологічний туризм - що це таке, чому він важливий і як ви можете практикувати його.

1776 0