Вигідний бізнес. Про Юлю, "острів кохання", свободівський корупційний скандал та його наслідки

 

Днями почув виступ нашого вельмишановного начальника над усіма благоустроями в Івано-Франківську п. Смушака, здається.

Чоловік задоволено доповідав громаді про потрачених 0,5 мільйона на острів кохання, що на міському озері. Чи то 30 тис. із них пішло на доріжки, а 470 тис. грн. на проект облаштування земель місцевого Ероса чи навпаки, не зрозумів. Та це не суттєво. Бо у мене відразу виникло запитання до Азарова: де гроші на дороги?

Та й зрештою і вас, дорогі депутати, спитаюся. Ви, коли плануєте тратити наші гроші, крім соратників, ще з кимось радитесь? Приміром, економістами чи, не дай Боже, із населенням?

А може вам якийсь прокурор підказав?

Ви знаєте, після корупційного скандалу тої осені зі свободівцями О.Гаркотом, Р.Онуфрієвим і А.Колковським по ходу, мене не покидає думка, що міська рада тоді втратила свою владу. Пригадуєте, під ногами в п. Романа опинився хабар, а п. Олег, який сидів поруч, пішов під суд. Зазвичай це називається взяти всю вину на себе.

До чого ж, спитаєтеся, я веду.

Почну здалеку.

Коли Юля Володимирівна стала прем’єром, російська генпрокуратура вже за місяць призупинила справу про борг ЄЕСУ перед МО Росії у майже 400 млн.$. Пригадую, всі так тішились. Мовляв, злякалися москалі нашу Юлю.

Потім Юля поїхала підписувати газову угоду. Зрозуміло, що прощений злочин і фантастичний борг своє зробили… Для Юлії Володимирівни обмін своєї вини і грошей на кабальну газову угоду виявився дуже вигідним бізнесом. А ми тепер платимо чи не найбільшу ціну на газ у Європі.

Однак повернемося до наших земляків. Із ким не говорив, всі дивувалися, чому свободівський чиновник Гаркот став підозрюваним, а голова бюджетного комітету і голова міськрадівської більшості Онуфріїв, від слова якого, власне, й залежать оплачені хабарем послуги, став свідком. Ще кумедніше виглядає, як тепер у процесі суду над Гаркотом зникають окремі матеріали справи, аудіофайли, тощо... Схоже, що по Гаркоту справу, образно кажучи, зливають.

У Європі, куди нас завжди закликала "Свобода", після такого скандалу політик подає у відставку. А партія, яка відстоює принципи демократії, позбувається замішаного у ньому члена. Однак, ніхто ні від кого не відмовився. Як мовиться, ніяких емоцій, лише бізнес. Для декого, якщо судити з різних розмов про корупцію у міськраді, дуже вигідний. Хоча, боюся, що, при таких розкладах, вже не до оборудок, бо уже вся фракція на гачку. Зауважте, яка становить більшість…

А тепер уявіть собі, що голові згаданої депутатської групи телефонує якийсь прокурорський чи міліцейський чин і просить про послугу. А наш лідер більшості у міськраді, будучи власником друкарні, перепитає. Може Вам візитівки надрукувати? Ні! Напевно, збірку поезій? Знову, ні! Може мемуари?!

- Запхай собі їх в з…цю…, - думаю, так приблизно відповість чоловік у погонах.

- Нада порішать по землі в Пасічній! На Позитроні! На Об’їзній! І т.д. і т.п.

А тепер уявіть, як повернуться кримінальні справи наших героїв, якщо силовику відмовлять…

Напевно, багато з вас бачили в неті ролик, як Марков із головорізами в Одесі у 2007 році били пікет свободівців. Прикро було до сліз, як наші хлопці пролили кров за прапор, але не зуміли його захистити.

Мені здається, що зараз наші націоналісти стали іншими…

Для чого проливати кров за свій стяг, коли ним можна вигідно торгувати?

Дуже хороший бізнес. Чи не так?


24.10.2013 Олег Олексюк 1193 11
05.10.2022
Тіна Любчик

Музиканти організовують у містах України та за її межами благодійні концерти. Цим самим збирають кошти чи то на потреби ЗСУ, чи то для цивільних громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку росії.

274
26.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

719
21.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1406
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2974
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1274
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1511

В інформаційному полі України та блогосфері, чи то серед звичайного народу можна натрапити на думку,  що  православний - тотожний російському. Тобто, якщо сповідуєш православ’я, то тобі автоматично приписують проросійські погляди.  

351

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1232

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1819 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

2039
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

325
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

652
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

862
05.10.2022

Волонтерською діяльністю о. Йосафат Бойко займається вже давно, однак з початком повномасштабного вторгнення почав працювати ще інтенсивніше.

137
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

383
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

946
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

830
01.10.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

685
06.10.2022

До слова, Кабінет Міністрів підготував законопроєкт про кримінальну відповідальність за отримання російського паспорта.

92
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

327
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

511
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

616