Порядок замість Хаоса

 

 

После серии интервью и публикаций автора, мы увидели, что т.н. obvious matters перечисленные вашим визави начали своё триумфальное восхождение, более того, началось формирование повестки дня на следующий мега-цикл, который составляет 28 (7х4) лет. 

 
Все кто хотели половить рыбку в мутной воде, все они столкнулись с противовесом здравого смысла от людей по всему миру, которые выбирают то, что действительно являет собой традиции и ценности, но никак ни fake и не абсурдные мифологемы. 
 
Здравый смысл формирует базовые императивы "школы реализма". Осознание реалий даёт возможность идти вперёд в развитии, создаёт стройный порядок, понятные очертания морали, а так же последующие алгоритмы, которые от идеи переходят к материи, и в этом воплощении мы находим социальные лифты, равно как настоящие права и свободы.
 
Прогнозируемый собеседник и индивид – есть лучше неадекватного наркомана, взывающего к жалости. Жалость порождает ущербность и соответствующее отношение. Ведь, those who want a respect -– give respect. 
 
Но бывает, что, тот кто волею судеб стал собеседником, или же, претендующий на роль собеседника, индивид, не наркоман, а просто алчный и примитивный маргинал. Это хуже в разы, так как этот маргинал продуцирует хамство, постоянную ложь и двойные стандарты с аморальностью, а в ответ получает презрение, смех и результат с отрицательной величиной.
 
Интеллект всегда побеждает примитив. Золотое правило забытое многими. Алчность разбивается о принципы "отцов–основателей Града на Холме". Процедурность и логичность шагов рождает регулирование повседневности во имя потомства, т.к. никто не может нарушать единый для всего человечества базовый смысл – это известная заповедь "плодитесь и размножайтесь" (1:28, Книга "Бытия"). 
 
История не знает сослагательных наклонений, история не знает примера успешности существования острова счастья вокруг которого бушуют океаны лжи и горя. Как правило, вероятность этого равна нулю. И когда мы, будучи подобиями Отца Нашего, видим это, грустим и взываем к милосердию за грехи наши, то Творец являет Себя в череде знамений и знаков. 
 
Основной доминантой следующих декад будут "честь, достоинство и процветание", все это уже сопровождается заменой пешек, фигур, и поизносившихся шахматных досок, наличием новых часов для отсчета времени, сменой арбитров и пришествием молодых поколений игроков. 
 

...Утренняя Звезда озарила небосклон и все приветствовали Новый День, утверждая Порядок вместо Хаоса.

 
Владимир Куцев, 13 декабря 2016.


13.12.2016 Володимир Куцев 1611 0
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

531
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1177
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2674
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1075
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1316
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2685

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1031

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1600 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1841

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1924
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

109
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

451
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

657
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

195
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

739
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

640
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

843
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

457
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

124
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

326
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

442
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

555