ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛРАДА "ЗАСІДАЛА" БІЛЯ БАНДЕРИ

14 січня о 14.00 на Європейській площі відбулася позачергова сесія Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської міської ради та 16 райрад в області. Депутати одноголосно прийняли звернення з приводу скасування указу про присвоєння С. Бандері звання Героя.

Засідання відбулося в нетрадиційному форматі – не в сесійній залі, а на площі біля пам'ятника Степанові Бандері.

Після реєстрації депутатів і виконання гімну України голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та міський голова Віктор Анушкевичус поклали кошик з квітами до пам'ятника героєві України Степанові Бандері.

Після обговорення та виступів, народні обранці одноголосно ухвалили звернення. Дане звернення одразу ж підписали голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та голови 16 міських та районних рад на Прикарпатті. Не були присутні на сесії тільки депутати із Болехівської міськради, Косівської та Верховинської райрад.

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Позачергова сесія Івано-Франківської облради почалась вчасно

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Протягом засідання просто неба падав дощ

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Олександр Сич та його заступник Василь Гладій переглядають звернення

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич зачитує звернення

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

"Наша Україна", "Батьківщина", "Свобода", КУН підтримали всенародні збори

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Віктор Янукович спостерігав за сесією, щоправда з білборду

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Громадський порядок забезпечували 25 правоохоронців

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Голова фракції "Батьківщина" в Івано-Франківській облраді Юрій Романюк закликав чинити опір окупаційному режиму

 

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус також виголосив промову

Івано-Франківська облрада прийняла звернення щодо С. Бандери

За даними правоохоронців на Європейській площі зібрались близько півтисячі осіб

 

Текст Звернення:

 

Президенту України В. Януковичу

Вищому адміністративному суду України

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року визнано неза-конним Указ Президента В. Ющенка про присвоєння почесного звання Герой України Степанові Бандері.

 

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 23 червня 2010 року постанову Донецького окружного адміністративного суду від 2 квітня 2010 року залишено без змін. На постанову суду апеляційної інстанції подані скарги до Вищого адміністративного суду України.

 

В той же час на офіційному інтернет-представництві Президента України оприлюднена інформація, що рішення набуло законної сили і Указ Президента України В. Ющенка скасовано. Окрім того, 12 січня 2011 року Вищий адміністративний суд України повинен був розглянути позов до Президента України про визнання незаконним і скасування указу про присвоєння Головному ко-мандиру УПА Роману Шухевичу звання Герой України.

 

Ми, депутати обласної ради, районних рад та міських рад міст обласного значення Івано-Франківської області висловлюємо протест проти незаконних рішень судів України, які ідуть на повідку вищих органів державної виконавчої влади України, що реалізовують волю Кремля.

 

Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України (N 46/2010) від 20 січня 2010 року "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" суд ухвалив за вказівкою Адміністрації Президента України на догоду російському режимові Путіна-Мєдвєдєва. Це рішення стало можливим тому, що режим Януковича позбавив незалежності судову гілку влади, і сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення Адміністрації Президента України, ухвалюючи абсурдні і неправочинні рішення. Водночас правоохоронні органи стали головним знаряддям боротьби проти політичної опозиції та побудови поліцейської держави. Вочевидь, чинний режим за наказом Кремля не лише відбілює Сталіна, а й форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм.

 

Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова розгорнула широкомасштабну війну проти українців у всіх сферах суспільного життя – мовній, освітній, ідеологічній, судовій, соціальній, економічній, культурній, духовній. Рішення і дії окупаційної адміністрації, що сьогодні опанувала Печерські пагорби, продиктовані передусім страхом перед постатями Степана Бандери, Романа Шухевича, а також Івана Мазепи, героїв Крут, повстанців Холодного Яру, підпільників ОУН та воїнів УПА, які воскрешають у свідомості українців героїчний Дух їхніх предків. Нинішні владоможці розуміють, що рано чи пізно режим Януковича буде зметений силою української національної революції.

 

І не має значення, що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – так звана пенсійна реформа, зміни в трудовому законодавстві, чи посилення репресій проти українських патріотів.

 

Але однозначним є те, що наступний етап української революції відбудеться під прапором Бандери. Вороги України не могли подолати Бандеру живого. Вони бояться його й мертвого. Адже Степан Бандера, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається для мільйонів україн-ців Героєм національного визволення. Для нас, депутатів представницьких органів влади Прикарпаття, воля громади є наказом і спрямовуючим чинником у роботі. А тому ми і надалі докладатимемо зусиль до вшанування ви-значних дат національно-визвольної боротьби та українських національних Героїв.

 

Війну нинішнього прокремлівського режиму проти Бандери і бандерівців ми розцінюємо як наступ на грома-дянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом. Звертаємося до Президента України Віктора Януковича з вимогою провести зустріч з уповноваженими представниками органів місцевого самоврядування Західної України та подати своє бачення розвитку Української національної держави.

 

Прийнято на спільній позачерговій сесії Івано-Франківської обласної ради,

районних, міських міст обласного значення рад Івано-Франківської області

14 січня 2011 року

14


14.01.2011 1392 0
Коментарі (0)

21.03.2023
Тіна Любчик

Ідея виготовляти ліки для військових у "гарячі" точки виникла після того, як на запити захисників волонтери шукали ліки. Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

251
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

311
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

730
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

10499 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1361
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2641

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

602

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

1813

Концептуальні підходи психології та соціології до ведення бізнесу в Україні

1003

Минулого тижня, в лютому 2023 року, делегація Івано-Франківської торгово-промислової палати перебувала в північно-західній Німеччині, в регіонах Східної Фрізії та Папенбургу, на запрошення місцевої регіональної ТПП. Програма перебування видалася насиченою.

1415
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1150
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

581
06.03.2023

Навесні у продажу з'являються редиска, огірки, шпинат, листковий салат, цибуля та інша рання городина. І хоча у ній містять нітрати, все ж варто включати її до весняного раціону.

835
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

128
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

259
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

356
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

672
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3351
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

146
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

343
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

643
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

836