ІНСТРУКЦІЯ трьом "вождям" на переговори з Януковичем

 

(Проект - депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія романюка)

 
1) Категорична заборона використання вогнепальної та помпової зброї проти мітингувальників; Інакше - ми застусоватиме у відповідь свою зброю проти них.
2) Негайне звільнення з під арешту всіх активістів Майдану, по всій Україні, в тім числі керівника Автомайдану та всіх членів автомайдану. Надання негайної кваліфікованої вичерпної медичної допомоги усім постраждалим, на базі - "Феофанії";
3) притягнення до кримінальної відповідальності - снайперів режиму, стрілків з вогнепальної зрої у майданівців; садистів і катів, які реально мордували людей; викрадачів людей; викрадачів Автомайданівців, та всіх учасників нападу на активістів Автомайдану, та подальше їх катування; Беркутівців, які били, а потім скинули з колони стадіону "Динамо" активіста, який загинув; всіх інших причетних до конкретних силових актів, які завершилися летальними наслідками, стражданнями, каліцтвом, вибиттям очей, свідомим ураженням внутрішніх органів, тощо....
4) притягнення реальних винних за побиття на Майдані: 30 листопада та 10-11 грудня 2013 року, на Майдані та на побоїщі на вул. Банкова (проти журналістів, та громадян). А саме: командирів "Беркуту", бійців "Беркуту", чия вина реально встановлена на фото і відео, іншими фактами. Притягнення до відповідальності замовників побиття дітей, журналістів, людей!
5) Притягнення до відповідальності та звільнення з усіх посад: суддів та прокурорів, міліціонерів та слідчих, що свідомо фальшували карні справи, засуджували, встановлювали строки, підтримували фальшиві обвинувачення у суді. Які свідомо забороняли, за наказами з АПУ, ОДА, РДА, по всій країні мирні мітинги та акції протесту, прямо гарантовані Конституцією України. Що формально стало приводом та підставою до "легального" застосування проти них всіх силових та каральних заходів. Усіх!!! А їх, реально - сотні або навіть тисячі злочинців у погонах та мантіях.
6) Фінансова компенсація та лікування усім постраждалим від незаконних садистських дій режиму проти мирних маніфістанів.
7) Притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб, за свідому організацію побиття мирних мітингувальників в Харкові та Черкасах: добкіна, кернеса, тулуба та інших. Добкіна - ще за заклики до розколу країни: відділення Галичини від України.
8) Кримінальне покарання заступника голови Луганської ОДА за публічні заклики до розстрілу Майданівців. Та інших, за аналогічні заклики.
9) Кримінальне переслідування: Захарченка і командирів всіх підрозділів, які виконували та надавали завідомо злочинні розпорядження/накази, щодо розстрілу та побиттю мирних людей.
10) Відставка всього складу уряду.
11) Повна заборона та ліквідація "Беркуту" та інших здескредитованих підрозділів МВС, та покарання їх командирів та виконавців.
12) Повне відведення всіх спецпідрозділів МВС та ВВ в свої казарми, до місць постійного базування. Негайне, протягом 1 доби, до 30 січня, звільнення всього міста києва від силовиків, окрім ППС.
13) Повне розформування всього особового складу ДАЇ. Оголошення нового набору, з нових людей.
13) Повна ротація МВС, та інших органів центральної влади та виконавчих органів.
14) Відставка усіх голів ОДА та РДА, їх заступників.
15) Призначення новох дати дострокових президентських виборів;
16) Ухвалення нового закону про вибори президента, депутатів ВРУ, та до місцевих рад.
17) Повне переформатування всього складу Центральної виборчої комісії.
18) Ліквідація Конституційного Суду України. Притягнення суддів КСУ до відповідальності за вчинення антиконституційного перевороту 20101 року. До внесення змін у Конституцію, КСУ просто не працює. Судді звільнені. Шляхом добровільного складання суддями своїх повноважень і не призначення нових.
19) Скасування усіх диктаторських законів від 16 січня 2014 року.
20) Визнання незаконним/нелегітимним Державного бюджету України на 2014 рік.
21) Повна ротація Генеральної прокуратури та місцеве керівництво прокурорів на 100%.
22) Негайне звільнення та повна реабілітація (зняття судимості) з Юлії Тимошенко.
23) Формування виконавчих комітетів при обласних та районних радах. Ліквідація ОДА-РДА.

Даний перелік не є - вичерпним!
Це - лише основні, базові вимоги, для гарантування життя і недоторканості політичного злочинного режиму яничари, їх членів сімей, гарантії їх недоторканості, тощо.


26.01.2014 Юрій Романюк 1251 9
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

541
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1187
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2688
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1083
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1327
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2707

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1042

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1608 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1852

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1933
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

123
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

458
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

667
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

202
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

751
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

649
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

851
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

464
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

140
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

334
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

449
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

563