Фейки

 

 

Духівником російської дисидентки з нетиповою для росіянки зовнішністю Валерії Новодворської є Яків Кротов.

У свою чергу, отець Яків є священиком української православної церкви Київського патріархату, парафіянкою якої у Москві була знаменита опозиціонерка.

Висвятив Кротова у сан священик російської православної церкви Олександр Мень – єврей за походженням. Знаючі люди пам’ятають, що його по-звірячому вбили в 90-х роках минулого сторіччя.

У сказане мною важко повірити. Але це правда!

Всім відомий активіст автомайдану, якого викрали під час Майдану зловмисники – тов. Булатов. Його катували. Ми бачили надгризене якимось щуром вухо, його синці на сраці і ногах, ніби він побився з однокласниками на перерві. Пригадуємо майбутнього Президента біля його ліжка.

Ми вірили цьому герою, і на хвилі цієї довіри він став міністром спорту.

Пізніше виявилося, що цей герой є звичайнісіньким фейком.

А пригадуєте, тепер вже нардепа, Парасюка, який як чорт із табакерки вискочив на сцену Майдану і прославився на всю Україну єдиною фразою…Ми його потім не раз чули і бачили в різних мережах і по телевізору. Повірили і обрали його до Верховної Ради.

Ми, насправді, нічого не знаємо про цього чоловіка. Хоча ні. Недавно з’ясувалося, що він не був поранений в ногу. Мене виправлять, що нога тут ні до чого. Йому вцілили вороги у голову. А насправді, і голова тут ні до чого. Ніякого поранення не було. Просто сотнику невідомо якої сотні Парасюку личить пов’язка на лобі.

А тепер зупинимося на знаменитому комбаті С.Семенченко, який запам’ятався всім балаклавою. Єдиний із комбатів, хто маскував обличчя. Думали всі, що від ворогів. Але, як каже Біблія, нема нічого таємного, щоб не стало явним. Адже не є вже секретом його відкрите обличчя, зафіксоване при штурмі Донецької ОДА сепаратистами у травні минулого року.

Особливо зворушливо виглядає остання інформація з боїв під Дебальцеве. Спершу Семен Семенченко був контужений і поранений у бою. Потім виявилося, що "санітарка", на якій він не то втікав, не то навпаки їхав на фронт, потрапила в банальне ДТП.

Яка в тім різниця. Герой. Депутат і крапка.

Я взагалі заплутався в цих фейках. Навіть в нашому Івано-Франківську.

По обласному центру цілий та неушкоджений ходить колишній рибінспектор Руслан Коцаба і грає правдивого журналіста. Більшість зі мною погодиться, що до правди він має таке відношення, як Тисмениця до Манхеттена.

Хоча, місто Івано-Франківськ, яким ходить Р.Коцаба і насміхається над Україною і всіма нами, за що йому так нічого і нема, вважається дуже патріотичним.

Все майже як в українській казці. Фейк на фейкові і фейком поганяє…

Отож.


07.02.2015 Олег Олексюк 1521 8
05.10.2022
Тіна Любчик

Музиканти організовують у містах України та за її межами благодійні концерти. Цим самим збирають кошти чи то на потреби ЗСУ, чи то для цивільних громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку росії.

271
26.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

719
21.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1405
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2971
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1274
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1511

В інформаційному полі України та блогосфері, чи то серед звичайного народу можна натрапити на думку,  що  православний - тотожний російському. Тобто, якщо сповідуєш православ’я, то тобі автоматично приписують проросійські погляди.  

345

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1232

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1818 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

2039
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

325
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

652
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

862
05.10.2022

Волонтерською діяльністю о. Йосафат Бойко займається вже давно, однак з початком повномасштабного вторгнення почав працювати ще інтенсивніше.

137
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

382
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

946
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

830
01.10.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

685
06.10.2022

До слова, Кабінет Міністрів підготував законопроєкт про кримінальну відповідальність за отримання російського паспорта.

87
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

327
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

511
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

616