Новий міст на Пасічну: 9,5 метрів замість 14 та лише дві полоси руху (фото+відео)

Сьогодні, 7 серпня, відбулась виїзна нарада на об'єкті будівництва нового мосту в Пасічну.

До кінця серпня тут планують завершити монолітні роботи, інформує кореспондент Фіртки.

Ширина проїжджої частини моста буде 9,5 метрів, планують 2 полоси, проте розмірковують над третьою реверсною. Також передбачено тротуари та велодоріжка.

Тут варто нагадати, що фахівці не раз наголошували про необхідність розширення дорожнього полотна мосту до 14 метрів, щоб було по дві смуги у кожен бік, оскільки в місті збільшився потік транспорту.

Директор фірми «Мостобудівельний загін – 112» Сергія Порожнюк каже,  це можна вирішувати в процесі експлуатації.

За словами керівника УКБ Романа Галіпчака цей міст не для транзитного транспортну, як для об'їзної дороги.

"Цей міст для вулиці Пасічної", - наголосив Галіпчак.

Як відзначив С.Порожнюк, на кінець січня за планом сюди завезуть останній метал. Зварювання конструкцій можуть робити взимку. Основа вариться на заводі, а тут лише їх складають. Також Порожнюк каже, що на місці буде науковий супровід. Порожнюк запевняє використовують мостовий бетон 500 без домішок.

"Коли ми приступили до робіт проїхали всі заводи брали примірники порід. В своїй лабораторії проаналізували їх. І працюємо з тими, хто захотів нас слухати",- каже директор фірми.

"Ми завершуємо перший етап роботи. Звели вже опори, виконали обриштування, залишилася тільки опора 5, де ми проводимо буропробивні роботи. Крім того, зараз проходить зварювання власне блоків моста. До кінця серпня машини з конструкціями приїдуть на об'єкт. Є проблеми з насипом, також потрібно змонтувати тимчасову опору, яка буде допомагати заїжджати на основні опори, - додає Сергій Порожнюк.

"Багато робіт зроблено з фундаментом. Їх не видно так, але це дуже важлива робота. Добре, що змогли акумулювати кошти і заплатити за метал. Метал з кожним днем дорожчає. Сподіваємося, що все буде добре і до кінця 2019 року міст буде", - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Відтак мер додав, що передбачити всі ризики, до прикладу, повені чи знеціненення гривні, особливо перед виборами не можуть. Проте намагатимуться якнайшвидше збудувати міст. За його словами він тут потрібен вже більше 25 років.

Сергій Порожнюк відмітив, що спеціалісти інституту ім. Патона виконують науковий супровід будівництва пасічнянського моста. Потім вони ж перевірять кожен шов конструкції на міцність. 

 
 

Нагадаємо, що проект виставлявся на тендер з вартістю 212 млн грн. В процесі торгів підрядник – “Мостобудівельний загін-112” – запропонував найнижчу ціну – 120 млн грн.

Минулого року у листопаді нарешті приїхала перша будівельна техніка для будівництва нового моста на Пасічну через річку Бистриця Солотвинська. Ремонт моста на Пасічну мали розпочати ще наприкінці жовтня. 

Нагадаємо, що восени 2017 року ТОВ «Мостобудівельний загін №112» (м.Бровари) перемогло у тендері на будівництво моста. Компанія з Київщини погодилась будувати міст за 120 мільйонів гривень.

 

 
Читайте також:

У Франківську розкритикували новий міст на Пасічну

В Івано-Франківську триває будівництво нового моста на Пасічну (фото)

Податковий борг, судові справи та бізнес в Криму: хто будуватиме новий міст на Пасічну

Міська влада хоче побудувати новий міст у Пасічній за кошти державного фонду регіонального розвитку

Іванофранківці обрали назву нового "пасічнянського мосту"

Апеляція не пройшла. Міську владу зобов'язали "розсекретити" всю документацію на новий міст на Пасічну (фото)

У Франківську презентували попередні проекти нового моста на Пасічну (відео)

За півроку новий "пасічнянський міст" подорожчав у два рази (оновлено+фото)

В Івано-Франківську заклали камінь під будівництво нового 200-мільйонного моста на Пасічну (фото)

У Франківську знову згадали про другий міст на Пасічну: тепер його будуватимуть за 120 мільйонів гривень

Проект генплану Івано-Франківська передбачає два нові мости через Бистрицю

Іванофранківці просять Президента про будівництво нового мосту через річку Бистриця Солотвинська

Фотогалерея


07.08.2018 5733
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2710
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20842
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1808
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1294 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2309
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3952

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

590

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2064

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

753

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1362
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

424
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

947
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24448
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

673
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

694
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

643
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

786
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8133
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

653
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

825
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2114 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

776