агенція новин

В Івано-Франківськ може зайти «Спорт Лайф», але місто не має приміщення

Відома мережа спортивних клубів «Спорт Лайф» хоче зайти в Івано-Франківськ. У представників є проект клубу з басейном, але у місті немає приміщення.

Про це йшла мова сьогодні на спільній нараді голови ОДА Дениса Шмигаля та міського голови Руслана Марцінківа, передає Фіртка.

Відтак, у місто запрошують інвесторів, які захочуть збудувати спортивний комплекс. 

Крім того, передбачена реконструкція стадіону "РУХ". Руслан Марцінків відзначив, що наразі на стадіоні потрібно зробити накриття над трибунами, оскільки під час матчів людям заважає сонце чи дощ.

Денис Шмигаль зауважив, що важливо вирішувати питання глобально. Адже скоро не буде поділу на місто-область, а буде Івано-Франківська ОТГ. Треба дбати про розвиток спортивної інфраструктури разом.

«Зараз завершується реформа децентралізації. Область, як така, буде існувати. Але все управління буде належати ОТГ. Треба дивитися на перспективу. Ми сьогодні подивилися на критичні об’єкти інфраструктури, медицини та спорту. Ось є ділянка для будівництва палацу спорту, - прокоментував голова ОДА. - Чудовий міський стадіон. Ми приїхали подивитися на ділянку під майбутній палац спорту. Є ділянка на який готовий заходити Спорт Лайф, є ділянка для палацу. Ми на етапі завершення децентралізації, тому не буле міської власності чи обласної. Тому треба думати про перспективу».