Володимир Ковалюк про матч з «Рухом»: Боротьба буде безкомпромісною і запеклою

Головний тренер "Прикарпаття" Володимир Ковалюк напередодні західноукраїнського дербі розповів: в якому стані його підопічні підходять до запеклого протистояння з "Рухом", про головний козир івано-франківців та підтримку "дванадцятого" гравця.


ПРО ЗНАЧЕННЯ ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОГО ДЕРБІ

- Наша команда в бойовому настрої підходить до поєдинку з "жовто-чорними", адже ми знаємо "Рух" і його сильні сторони. Мені подобається ця команда, її тренер та Президент. Хочеться, щоб львів’яни в цьому сезоні вийшли в Прем’єр-Лігу України. Для нашої команди - це також хороший подразник, адже матчі між "Прикарпаттям" та "Рухом" - завжди принципові та безкомпромісні. Всі розуміють, що це західноукраїнське дербі й прохідних матчів між нами не буває: є напруга, багато дисциплінарних санкцій тощо. Є все для того, щоб ці матчі привертали увагу вболівальників футболу.

ПРО ПОРАЗКИ У ПОПЕРЕДНІХ ІГРАХ

- Гадаю, на нас поразка від "Волині" у компенсований арбітром час не надто повпливала, адже у "хрестоносців" - дуже хороша команда. Звичайно, шкода, що хлопці не дотерпіли тому, що матч давався. Я задоволений якістю гри моїх підопічних. Втім, нам не вдалося реалізувати свої моменти і ще й  пропустили наприкінці, але ми проаналізували всі помилки. У футболі головне - не жити минулим. Потрібно якнайшвидше забути про крайній поєдинок і готуватися до нових викликів.

Переглянули матч "Руху" проти "Гірника-Спорт". Розібрали усі тонкощі гри "жовто-чорних": сильні сторони й проблемні аспекти. Напевно, на львів’ян вплинула важка гра проти "Металіста 1925", фізично вони не відновилися. А ще важка дорога у Полтавську область… Всі ці моменти вплинули на поразку "Руху", але львів’яни мають свій ігровий почерк і стиль.

Гадаю, завтра "Прикарпаття" покаже непогану гру. Головне, щоб погода сприяла, адже зараз у Івано-Франківську ожеледиця і газон, напевно, буде не в надто хорошому стані.

ПРО СИЛЬНІ СТОРОНИ КОМАНД

- "Прикарпаття" ціниться лише своїми бійцівськими якостями. Ми не можемо сказати, що у нас підбір футболістів сильніший, аніж у "Руху". Граємо лише місцевими футболістами, в нас немає такого великого вибору гравців. Ми не можемо позволити собі запросити висококваліфікованого виконавця, але у нас є міцний колектив, де кожен горою стоїть один за одного, усі б’ються на футбольному полі. Коли нам вдається проявити шалене бажання, то ми добиваємося перемог.

Організація гри - найсильніша сторона "Руху". Неозброєним оком помітно, що в команди з’явився тренер, який поставив ігрову дисципліну на футбольному полі. А ще в львів’ян є хороші футболісти, які мають досвід виступів у Прем’єр-Лізі. "Рух" - гідний суперник, з яким мала б вийти бойова гра.

ПРО "ДВАНАДЦЯТОГО" ГРАВЦЯ

- Ми дуже любимо наших вболівальників. Хочемо створити для них усі умови, щоб вони отримували задоволення від перегляду наших матчів. Найголовніша вимога людей - аби гравці не "сачкували" на футбольному полі. На матчі "Прикарпаття" в Івано-Франківську ходить найбільше людей серед усіх команд Першої ліги України. "Дванадцятий" гравець - хороший адреналін для наших футболістів, адже люди у Івано-Франківську вміють вболівати. Після поразки від "Волині" вболівальники аплодували стоячи, скандували "молодці", адже хлопці віддали всі сили на футбольному полі.

ПРО СТИЛЬ ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОГО ДЕРБІ

- Гадаю, обидві команди обережно розпочнуть поєдинок, але боротьби буде дуже багато. Ця боротьба буде безкомпромісною і запеклою. На багато голів не розраховую. Хочеться потішити вболівальників хорошою грою, щоб люди не сумували на стадіоні, а навпаки отримували задоволення. Я завжди говорю, що ми граємо лише для вболівальників. Не завжди є результат, але вболівальникам має бути цікаво. В Україні не так багато місць, де можна піти і виплеснути весь свій адреналін.

Олег Ланяк, пресслужба МФК "Прикарпаття"


23.11.2019 2830
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1922
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1838
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1838
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5407 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2132 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1491

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

713

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

771

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

965

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

990
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1745
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3657
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10228
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26111
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10159 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7693
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

874
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

127
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

230
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

363
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1258
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

857