ВНУТРІШНЯ ЕМПІРІЯ

 

Текст все ж таки має стабільність. Текст зчитує різні змісти й породжує інтертекстуальність. Зрештою, текстів можна уникнути.

Хтось колись зазначив, що із друком Біблії, диявол увійшов в цей світ із фарбою. А чому, скажімо не з друкованим механізмом чи друкувальними пластинами. Перші книги, щоб собі уявити , були чимсь таким глобальним, як скажімо, на сьогоднішній день придбати двохкімнанту квартиру : підготувати пергамент, заколотити фарби, виписати вручну, задіяти ненайгіршого ілюстратора, продумати форму книги, самої палітурки/ з дубових дощечок чи оливкових/ - і вдихнути аромат потойбічного досвіду-пам'яті-абстракції, можна довго продовжувати.
Окремі полотна окремих митців теж є Книгами, з безліччу описових контекстів й символіки. Зрештою, все є Текстом, буття є текстом й знаком чи сукупністю знаків. Знак є символом й матеріальною картою суто астральних коливань та модифікацій. 
Можна книгу й не читати, бо є книги, які варто просто мати. Не дивуйтесь тому, що ви так багато купуєте книжок й не читаєте їх- це абсолютні знаки, які потребують тільки локаційного задіяння.
Від деяких книжок може бути користь: коли є фактори часу, умов та ситуації о-знайомлення.
Текст несе певну інформаційну складову, хоча сприйняття та розуміння індиферентне й феноменологічно неоднозначне - в цьому певною мірою й є Завдання чи меседж чи посилання, чи постіж.
Хоча зараз стало актуальним все зводити до гри симулякрів й форм безоден, але симулякр теж є і текстом і символом й позбавити його цього вкрай важко. І чи варто.
Хоча для усього Нового та Новітнього потрібними є певні перед-умови. Для текстів ціле життя чи його частини , для відтворення книги - ресурси й часові грануляції. Так свого часу текст отримав полізначимість в моментах окремих перекладів. Так свого часу Птолемей просив перекласти Святий текст з іудейської на грецьку - й сотні змістів та образів нахлинули в нове буття. Все ж таки феномен Вавілонської башти настільки є бездонно невичерпним та феноменологічно каузальним...не факт, що, якщо б планетою розширювалась одна мова, все було однозначно зрозумілим. І наскільки зрозумілим. І чи потрібною є взагалі розуміння.
Проговорення є більш суттєвим. Коли спілкуєшся із аудиторією- отримаєш Логос Єднання із всезагальним струмом Загальних істин та розумінь. Істина теж є симулякром, але вона в кожного своя, як і в кожного Свій Вавілон. Розумієш, що усі носії Агній-знань та текстових сутностей , усі персоналії окремих істричних періодів є Носіями однієї й тої самої плазмоїдної всесвітньої єдиної космічної -позакосмічної Суті-істини- образу-знаку й мета одна та проста - біфуркація внутрішньої емпірії. Зрозуміло, що це не моє індивідуально авторське, що підгледів це в Лінча, а він в Кокошки чи навпаки - чи це знову ж таки прояв Всезагального Всеєдиного всесвітньо важливого могутнього сенсу підсенсів, але є Час й є момент розкриття часу через знаки-явища чи явища-сутності : тому все має виправдання, якщо цього виправдання немає його б просто вигадали одного чудового вечора в літературному диспуті-обговоренні. Лінч був психологом й практикував східну дисциплінарію сходження духу та його відходження- тому все так і будбулось , плюс магія геномів та атомарні біоенергетичні кляузури- одним словом текст є всім і нічим одночасно й есею цю завершу по -лінчівськи акуратно несподівано й випадково з певних причин....

Світлина від Roman  Bonchuk.


26.12.2016 Роман Бончук 2170 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1956
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1857
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1852
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5479 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2149 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1506

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

740

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

793

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

993

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1002
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1765
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3675
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10253
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26139
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10180 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7708
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

895
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

202
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

260
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

377
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1273
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

879