Туризм на Прикарпатті: якими практичними кейсами діляться власники бізнесу (ФОТО)

Як перетворити ідею в прибуткову справу та створити унікальну особливість, що стане магнітом для туристів, — про це та інше розповідали підприємці, які працюють в індустрії гостинності для своїх колег з інших регіонів України.

Про це пише Фіртка з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Івано-Франківщина продовжує приймати міжрегіональні делегації з восьми  областей України. У рамках проєкту «Розвиток бізнес-сектору України» реалізували вже три бізнес-тури, що стосувалися сільського господарства,  крафтових виробництв та харчопереробної промисловості.

Зараз проєкт об’єднав вже близько 150 учасників. Цього разу підприємці відвідали Надвірнянщину та Верховинщину і побачили туристичні принади нашої області.

«Я би хотів отримати новий досвід в туристичній сфері. Але не завжди є в кого запитати. Тому я радий, що приїхав на Прикарпаття почути успішних людей в своїй справі, які радо діляться історією.

Мене вражає щирість людей і те, як вони приймають гостей і діляться своїм досвідом. Це корисно, бо багато чого можна дізнатися та налагодити контакти», — розповідає Євген, підприємець з Донеччини.

Учасники проєкту побачили як виготовляють пиво та косметику на його основі в ресторанному бізнесі «Гуцульський вар», що пропонують туристам в гуцульському парку розваг «Полонина перців», як готельно-ресторанний бізнес «Романтік Спа Готель» став першим чотиризірковим готелем Карпат, який почав працювати за системою «все включено»,  як організовують активний відпочинок в спортивному клубі «Скита Рафтинг»,  а на прикладі готельно-ресторанного комплексу «Верховель» дізналися, як з маленького готелю зробити сучасний великий комплекс.

«Ми хочемо, щоб гість отримав трохи більше, аніж він очікує від поїдки до нас на гірську річку. Ми побачили у військовий час наскільки важливий сфера економіки в країні. Всі розуміють, що без обігу капіталу люди втратять роботу, засоби для існування.

Армія не буде мати в що одягнутися, чим харчуватися і не матиме засобів для захисту держави. Тому бізнес - це опора, а підприємці – це економічна бойова армія, яка робить свій вклад для того, щоб економіка рухалася і розвивалася.

Тому ми готові від себе все для цього робити», — прокоментував Олег Молдавчук, засновник спортивного клубу «Скита Рафтинг»

Підприємці ділилися практичними порадами щодо того, як приваблювати туриста та створювати так званий туристичний магніт, що буде притягувати відвідувачів на постійній основі, а разом з тим, сприяти економічному розвитку краю.

Нагадаємо, що проєкт реалізовує команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  В цілому проєкт триватиме до кінця року та передбачає проведення ще трьох таких бізнес-турів.  Наступний відбудеться серед представників великих підприємств України.

Усі заходи мають стати трампліном для майбутньої співпраці, створення спільного продукту, нових комерційних підприємств, нових ринків та великих міжрегіональних ініціатив задля економічного добробуту України в непростий час.

«Такі бізнес-тури користуються великою популярністю. Ми вже маємо кілька успішних історій з попередніх заходів, коли підприємці між собою налагоджували зв’язки, створювали нові канали збуту та знаходили джерела сировини для свого бізнесу.

Дехто з учасників навіть вирішив релокувати свою справу на Прикарпаття, так, як їхній бізнес знаходиться на прифронтових територіях.

А в цьому і була основна мета проєкту — створити можливості для того, щоб стабілізувати економіку в непростий для країни час», — прокоментувала керівниця проєкту «Розвиток бізнес сектору України» Леся Круп’як.

Варто відзначити, що в проєкті беруть участь підприємці з таких областей як Харківська, Чернігівська, Донецька, Запорізька, Одеська, Житомирська, Полтавська та Дніпропетровська.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Безпечний похід у гори: що взяти, як підготуватись та куди піти новачкам

Зустріч з дикими тваринами у Карпатах: як діяти та чому не варто панікувати

Попит на безпеку та мандрівники з арабських держав: туристичні тренди 2021 року


18.09.2022 8190
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1054
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

865
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1992
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3362
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2608
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2606

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

343

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

786

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

747

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1704
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

435
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

790
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

667
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

417
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

447
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27103
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

894
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19738
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

498
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

454
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

783
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1492 5