Традиційна сім’я (расистського типу) не вписується у сучасний світ

 

У суперечках про те, чи  можна ОДНОСТАТЕВИМ сім’ям чи не можна виховувати дітей, люди говорять про що завгодно, окрім важливого питання про те, чи вписується у сучасне життя так звана традиційна родина, чи вона давно перетворилася на анахронізм.

Життя не стоїть на місці і те, що вчора здавалося вічним, сьогодні вже перебуває під сумнівом, а завтра вже буде учорашнім днем, історією.

За статистикою 52% американців не вірять у те, що традиційна сімя відповідає потребам сучасного світу. Трохи менший відсоток тих, що відкидають диктат традиційної сім’ї, у країнах Західної Європи. Чому мешканці цивілізованих країн такі скептичні? Тому що родина типу «тато-мама-діти» сформувалася за прадавніх часів.

Це сталося під тиском економічної необхідності. Люди жили в умовах голоду та постійних нестач, боролися за виживання. Тому жінки вимушені були йти під владу чоловіків. Інакше вони б не змогли прогодувати своїх дітей. Чоловіки користувалися цим і перетворили жінок на соціально другорядну расу.

Це був статевий расизм, нічим не кращий за расизм, базований на кольорі шкіри. З часом ця расистська позиція буда освячена церковними та владними авторитетами (зрозуміло, з числа чоловіків).

Лише в умовах постіндустріального суспільства, коли людям не потрібно щоденно боротися за виживання, жінка змогла звільнитися від необхідності створювати родину расистського типу, а будувати свій світ за власними бажаннями та потребами. Будувати такі сім’ї, де немає статевої деспотії самця-батька-хазяїна-диктатора.

Традиційна расистська сім’я калічить душі дітей, культивує схиблені стосунки поміж статями. Вона виховує хлопчиків расистами, які зневажають не лише дівчат і жінок, але й тих чоловіків, які не сповідують культ грубої звіриної сили. В таких сім’ях виховують грошолюбних чоловіків-егоїстів і не менш грошолюбних жінок з комплексом проституток, що готові за гроші задовольняти будь-які звірячі фантазії чоловіків.

Вийдіть на вулицю і подивіться на дітей, що зростають у расистських сімях типу «тато-чоловік - мама-жінка - діти». Хлопці називають своїх однолітків, яким огидні жорстокість та бруд «п…ами» і «ботанами», знущаються над ними. А дівчата у 10-11 років вимазують себе косметикою, носять стринги та викличний одяг, призначений для збудження дурних самців. І це вважається нормальним і моральним!

Може це й було нормальним у дикому середньовіччі, але теперішній світ створений розумами саме тих «ботанів» і тих дівчат, які не хочуть бути лише знаряддями для задоволення чоловічої хіті.

Дві жінки, які створюють сім’ю сучасного типу краще виховають своїх дітей, аніж жінка, яка все життя намагається утримати біля себе самця (та його гроші), погоджуючись часто на знущання моральні та фізичні. Погоджуючись навіть на те, що у чоловіка є друга сім’я. Родина сучасного типу виховує толерантність і добро, а в расистських родинах вирощують тих моральних уродів, які за гроші готові розтоптати іншу людину.

В Україні, де квітнуть статевий расизм та гомофобія, все це зустрічається на кожному кроці. У нас є гомофобія побутова, вона логічно витікає з расистських відносин у сім’ях. У нас є гомофобія державна, коли народні депутати вперто не хочуть прийняти законів, які вже прийняли усі цивілізовані країни.

Наші політики закликають до Європи і, одночасно, не хочуть визнавати моральні і соціальні норми, що панують у країнах ЄС. Чи це не фарисейство найгіршого штибу? Зранку наші урядовці обзивають геїв «п…арами», а ввечері йдуть на паті з міністром іноземних справ Німеччини, який не приховує своєї належності до ЛГБТ-спільноти, посміхаються йому і обговорюють з ним асоціацію України з ЄС! А потім вони казатимуть про моральність!

В таких диких країн, як наша, немає цивілізованого майбутнього, якщо наша влада не відречеться від підтримки расистського типу родини. Часи расистських сімей минають. Вони розпадаються за рік-два-три після шлюбу. Кількість розведених тепер більша за кількість пошлюблених.

І ніякі вінчання в церкві не зупиняють людей. Вони зраджують усі обітниці і присяги, тому що не здатні витримувати моральні тортури, якими наповнене традиційне шлюбне життя. А учасники ЛГБТ-спільнот створюють пари, вільні від економічного примусу та расистських стереотипів. Ці пари більш стабільні, в них є більше любові і поваги, більше ніжності і кохання. І діти, виховані такими парами не успадковують звірячих звичок своїх батьків

За ними майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

223
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1508
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2754
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2247
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2325
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6934 61

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

201

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

493

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1330

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1416
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

445
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

302
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

701
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

188
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26666
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

664
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10604 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

208
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

223
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

536
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

684
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

741