Що дешевше – автобусний тур чи самостійна поїздка до Європи?

 

 /data/blog/71428/2df22ac4c7869104deed1e1e4db5697f.jpg

 

Якщо Ви взагалі перший раз їдете за кордон, рекомендуємо вам поїхати в тур. Перший раз і відразу самостійно дещо складно – потрібно мати авантюрний склад характеру.

 

Поставте собі запитання, наскільки добре ви знаєте іноземні мови. Великій кількості туристів подобаються саме автобусні тури через їх доступ

 

В разі самостійної поїздки доведеться робити шенгенські візи, брати квитки на потяги і літаки, складати розклад, турбуватись про харчування та готелі. А ось що дешевше – важко сказати, тому що залежить від того, як все організувати – багато нюансів.

 

Автобусні тури – найдешевший вид поїздки з усіх, що пропонують туристичні фірми. Є туристи, які й їжу з собою везуть – доширак, на всьому економлять. Та це погано. У поїздці треба хоча б раз на день поїсти нормально – гарячого. Якщо тур організований професійно – це не проблема.

 

Найдешевшим варіантом буде груповий автобусний тур. І деякі фірми пропонують тури в Париж з відвідуванням Берліна і Праги. Але в таких турах є свої мінуси, пошукайте теми на форумах про автобусні тури.

 

Якщо тур з авіаперельотом, то групових варіантів відвідування декількох країн майже немає, та й коштують такі тури дорожче, ніж їхати самостійно.

 

Якщо за кордон ви збираєтеся в перший раз, то дешевше вам особисто обійдеться груповий тур. Щоб заощадити, треба знати де і як. Автобусний тур дуже непоганий варіант.

 

Супроводжуючий перебуває з групою протягом всього маршруту, завжди можна отримати відповідь на будь-яке питання. Краще взяти тур по одній країні з відвідуванням кількох міст, ніж по декількох країнах.

 

Є такі тури і по Чехії, і по Італії, і по Франції. У груповому турі екскурсії – хоча б і оглядові, включені у вартістьУ груповому турі екскурсії – хоча б і оглядові, включені у вартість.

 

Тому подумайте про організований тур – він знімає багато проблем. Звичайно, кому що подобається, і компанія може дратувати (людей, звичайно, в турі не змінюють), і гід може попастися неадекватний, але Вас, принаймні, довезуть і поселять. Далі – Ваша творчість.

 

Найцікавіше питання – з одягом. Не раз зустрічаються пари, у яких по валізі на кожного на 10 днів. Треба знайти розумний компроміс – обов’язково щось від дощу і холоду (навіть в автобусі коли включають кондиціонер – треба щось надіти), обов’язково додаткова пара взуття – а раптом порвете. Обов’язково щось з довгим рукавом – вечорами необов’язково буде спекотно.

 

Ну і взагалі – перебуваючи в колективі в груповому турі – все, що необхідно для особистої гігієни. Палити на вулиці – можна, смітити не треба.

 

А от у кафе, ресторанах та інших громадських місцях, включаючи музеї та аеропорти – може бути абсолютна заборона на куріння.

 

НС


08.03.2015 3389 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

964
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

779
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1897
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3245
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2552
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2544

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

237

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

734

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

688

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1605
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

357
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

696
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

616
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

336
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

382
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27037
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

842
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19675
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

425
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

399
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

732
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1329 3