Що ж нам робити?

Відчуття наближення певного зриву цивілізаційного відбулось доволі непомітно.

Так зазвичай й буває, що ніби потенційно те, що ніби очікуєш — відтерміновується в часі. А те, чого ніби не очікував і вже відбулось - і ти ніби автоматично починаєш змотувати певні минулі етапи в формулу для розуміння того, що є зараз, і саме те квантове, про яке постійно розказував — вже навколо... Квантовий плазмоїд вже актуалізований в повному обсязі й красі.

Повірити важко, але спроби варто робити. Квантовий примодерний етап настав у всій красі мережевого маркетингу й усі смішні трактати з галасливими палітурками про вакууми та медійні пастки несподівано стали актуальними.

Що ж зрештою робити — рецептура проста : якщо не були готові до цього - вам нічого не світить. Як і тим зрештою, які ніби були готові. Фактор людського ніби має працювати, бо головний меседж нової ери — прозорість — і вас напевно врешті почують.

Почують й вкажуть зрештою на некомпетентність в певному гешефті за певним гештальтом. Людина знову в епіцентрі штучних абстракцій й механізмів. Штучні механізми у сферах логічних згортань язичницьких ритуалів й постхристиянських епістем — в моделях нових змов й імовірних трендів...

Що ж зрештою робити ? Можна нічого не робити й розчинитись в одвічній медитації нерозкритого буття чи мимоволі розпочати нові револти з метою знову ж таки певного контакту.

Головний меседж Нової Ери — комунікація. Комунікативність має певну модель, якою колись зводили Вавилонську вежу.

Знову нова архітектоніка — але зрештою мережева — колись будували й зводили ідеали на глиняній цеглі, зараз спробують в мережевих симулякрах. Все одно є небезпека — зламається сервер чи зникнуть Хмарні Сховища — і знову нова Пустеля. Знову нові мандри — зрештою романтично.

Все ж таки головним в нашій цивілізаційній парадигмі є сферичність. Сфера має можливість стати у квантовому просто різоматичною — модифікованою сферичною гібридною метафізичною формулою.

Метафізика стане метаматематичною й архіструктурованою — зрештою має бути такий варіант, який буде незворотнім. Феномен комунікативності нового взірця в тому, що він буде незворотнім.

В чому небезпека — в тотальному знищенні окремих контентів. Як не дивно — модель нового президента : це багатомільйонний акаунт й зграя відчайдухих фоловерів. Один плюс, що Вежі вже будувати неактуально, а от Стіни — так.

Мури висотні для захисту штучних абстракцій — і ми знову в Середньовіччі, бо зрештою будуть нові війни за захоплення цих мурів. Що ж нам робити?


08.04.2019 Бончук Роман 19914 2
Коментарі (2)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1906
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1833
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1828
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5392 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2127 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1487

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

703

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

754

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

949

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

984
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1734
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3650
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10221
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26101
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10150 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7687
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

871
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

56
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

358
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1252
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

848
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1054