ЩАСТЯ НЕЩАСНОГО ПОШУКУ

 

Дивним видається сам процес мислення. Якщо мислення роздивлятись, як процес, як єднання цілого та від'ємного, як спрощення, як подрібнення, як диструкцію, як множення. Це є методи та принципи, які є допоміжними, хоча сам по собі процес мислення доволі складний й залежить від багатьох факторів, навіть від активності сонця й коливання літосферних платформ. Не вийде одночасно охопити свідомістю усі процеси, які відбуваються в одну секунду. Так, як не можна бачити діапазоном в 360 градусів, хоча декотрі комахи можуть, так, як і не можна передбачити дію через дифузію підсвідомого- хоча це можуть коти й собака, і тільки-но ми подумаємо сісти в крісло - кіт вже там сидить. В людей є обмеження, хоча властивості комах й котів мав Мессінг, він сам це визнавав, що це володіє лишень поодинокою особливістю якоїсь частини мозку. Мозок можна змінювати, зменьшити, збільшити, одягнути магнетичний шолом, що завгодно і він удосконалюється. Можна дати ломом ~ й у вас надможливості.

Можна його стискати - й він буде маленький, як у Франса, проте мислитиме краще, внаслідок збільшення звивин..
Зрештою усьому є пояснення й мотивування. 
Було б найпростіше : прийняти теорію сінгулярності й припустити феномен першого вибуху. Як скажімо, розуміння, що телевізор є лишень ретранслятором, аж ніяк продукуючим субстратом. Ну за можливим завантаженням в програму додатків, які можуть продукувати, але це вже непряма сутність.
Так і феномен кінозалу, де ви отримаєте можливість Альтернативної дійсності, яка є лишень заграванням світло-тіньового балансу. Із присмаком звукової аури та ефекту присутності. Тому, так і з'явився всесвіт. З нічого-ніщо, з безодні-порожнечи, з простого моменту витоку сяяня чи свічення, яке є простим полем електромагнитних коливань, на штиб сяяння зірок. І можливостей нашого споглядання. Це принцип еманації, ви чули десь-якось, хоча сама термінологічна преамбула доволі ковзка, як і сам ковзаючий горизонт сприйняття та розуміння. І от ми споглялаємо кіно в темному залі із штучною ретрансляцією підготовлених дій та діалогів, ситуацій та моментів. Так і увесь всесвіт, був певною мірою програмно випадково вигаданий мільйонною кількістю пасіонаріїв, котрі згоріли за життя в пошуках істинної системи. Але суть в тому, що життя і є системою, до того ж замкненою, із мільйонними лабіринтами. Як влучно це підмітив свого часу Фуко. Але з цією замкненою системою не вибратись, певна приреченість, бо нас так просто з неї не випустять.. Так думав і Арістотель, і усі греки, котрі створили системи аксіометрій і ми по сей день не можемо дати із тим раду, бо зрештою категоричність гірша за чорну діру й порожнечу і не існує ідеальних форм і ситуацій, як не існує математики - яка є лишень однією з форм втечи в абстрактну реальність із реального хаосу... А греки мігрували й брали свої бібліотеки із собою і в італію і у францію , і ми копирсаємось тим ідеальним неідеальним. Не було б війни - не було б хаотичнои конвертації культур, не було б того одвічного постмодерного блуду. Бо модерн був завжди, як і постмодерн, і був він в даосів й шумерів, і під час вбивання Христа та його воскресіння. До чого я веду - у нас немає шансів бути щасливими в пошуках істини...


11.03.2017 Роман Бончук 1948 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

793
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2350
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2040
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2061
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6252 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2352 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

225

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1046

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1028

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1297
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

145
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

512
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1975
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26402
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

461
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10379 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7917
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

466
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

318
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

469
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

543
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1486