Родзинки замість пігулок

1. Однією з корисних властивостей родзинок є їхня здатність усувати набряки і посилювати виділення сечі.

Ця властивість безпосередньо пов’язано з присутністю в родзинках калію, який допомагає також і при отруєннях, коли необхідно вивести токсини з крові.

Для цього необхідно спочатку розім’яти родзинки, змішати з тваринним жиром, а потім прикласти до пухлини або місцю прориву фурункулів.

2. Родзинки слід включати в свій раціон людям з серцево-судинними захворюваннями, що страждають цукровим діабетом і вегетосудинною дистонією.

3. Родзинки зміцнюють легені, серце, нервову систему і навіть пригнічють гнів і заспокоюють нерви. Якщо ви відчуваєте дратівливість, замочіть на ніч у холодній воді жменю родзинок і вранці випийте, ця настоянка також стимулює серцевий м’яз.

Властивості родзинок значно відрізняються від властивостей винограду – це лікарі відзначали ще в глибоку давнину.

4. Сушений виноград застосовується в народній медицині з давніх пір. Відвар родзинок з цибульним соком хороший при кашлі, нежиті, хворобах горла: 100 г родзинок залити склянкою окропу і настояти 10 хвилин, віджати, процідити, змішати зі столовою ложкою цибульного соку і пити по 1/2 склянки 3 рази на день. При сильному кашлі і бронхіті: 30 г родзинок настояти в холодній кип’яченій воді 45 хвилин і з’їсти з гарячим молоком перед сном.

5. У списку корисних властивостей родзинок входить і їхня здатність допомагати при жовтяниці. В цьому випадку готується спеціальний настій на виноградному оцті. Цей настій придатний і для лікування пухлин селезінки.

Варто зауважити, що вміст цукрів, а саме глюкози і фруктози, в ізюмі у 8 разів вище, ніж у винограді. Тому замість цукерки та ірису краще їсти родзинки.

6. Антиоксиданти, що містяться в родзинках, пригнічують зростання числа бактерій, які є однією з причин захворювання карієсом.

7. Крім перерахованого вище, відвар з родзинок приходить на допомогу при бронхітах, пневмонії і гіпертонії. Щоб приготувати такий відвар, вам знадобиться 100 грам подріблених родзинок, які треба залити склянкою води, потримати 10 хвилин на слабкому вогні і віджати через марлю.

8. Цікавою корисною властивістю родзинок є те, що вони допомагають навіть при лишаї.

9. Цікаво, що різні види родзинок допомагають при різних захворюваннях. Ізюм з кісточками хороший при дизентерії, а сорт родзинок без кісточок відмінно справляється із захворюваннями нирок і сечового міхура.

10. Завдяки вітамінам В1, В2 і В5, які зберігаються в родзинках, і мікроелементу магнію налагоджується робота нервової системи, людина заспокоюється, у неї поліпшується сон.

11. Темні родзинки, так само як темний виноград і вино з нього, вважаються більш корисними, ніж світлі сорти. Навіть карієс і захворювання ясен лікуються родзинками. Присутні в родзинка антиоксиданти, зокрема, олеанолева кислота, пригнічують ріст бактерій, що є причиною стоматологічних захворювань. Фіторечовини, що містяться в родзинках, добре не для зубів і ясен.

12. Ніацин, або нікотинова кислота, є складовою ферментів, які беруть участь у клітинному диханні і обміні білків, що регулюють нервову діяльність. Саме це є причиною того, що родзинки зміцнюють нервову систему і діють як заспокійливе.

13. Калій, яким настільки багаті родзинки, регулює кислотно-лужну рівновагу в крові, він активізує м’язову роботу серця, покращує передачу нервових імпульсів, а також сприятливо впливає на роботу нирок і шкіри.

Рецепт відвару

100 г родзинок треба пропустити через м’ясорубку, залити 1 склянкою води і кип’ятити 10 хвилин на слабкому вогні. Потім процідити, родзинки віджати через марлю. Цей відвар приймати кілька разів на день.

Навіть при пневмонії цим можна лікуватися. А якщо до цього відвару додати 1 столову ложку свіжого соку ріпчастої цибулі, вийде відмінна суміш для профілактики гіпертонії.

Єдина умова домашнього лікування без таблеток – це терпляче ставлення,. Тобто приймати відвар необхідно щодня регулярно протягом декількох тижнів, тоді ефект є.

Джерело: blyskavka


23.01.2019 11251
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

615
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2236
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1985
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2013
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6012 53
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2291 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

151

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

978

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

980

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1227
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

462
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1917
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3818
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26331
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

413
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10327 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7870
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

420
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

421
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

504
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1431
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

1024