Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи.

У виборчому окрузі №83 з центром в Івано-Франківську, станом на 19 червня, вже зареєстровано три кандидати, серед яких діючий народний депутат Олександр Шевченко, який йтиме як самовисуванець.


Хто такий Олександр Шевченко:

Олександр Леонідович Шевченко (нар. 8 квітня 1971 року, м. Коломия Івано-Франківської області, Україна) – український бізнесмен, громадський діяч, політик, меценат. Автор ідеї, засновник та колишній директор гірськолижного курорту «Буковель». Народний депутат України 7-го (2014) та 8-го скликань.

Освіту здобув за спеціальностями радіомонтажник (диплом з відзнакою) та «Радіотехніка», кваліфікація «Радіоінженер»). Працював монтажником радіоапаратури 2-го розряду, менеджером з торгівлі підприємства.

Свою громадську діяльність Олександр Леонідович Шевченко розпочав у 2004 році, коли на базі гірськолижного курорту «Буковель», за його ініціативи, були започатковані декілька благодійних довгострокових акцій, проєктів та програм, спрямованих на підтримку малозабезпечених мешканців Івано-Франківської області та інших областей України. За його підтримки було започатковано низку програм з реабілітації та оздоровлення дітей хворих на ДЦП та дітей з інвалідністю, які мешкають в Івано-Франківській області.

У 2014 році був обраний депутатом Верховної Ради України по мажоритарному Івано-Франківському виборчому округу № 83 на позачергових виборах до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року.

 У Верховній раді 8 скликання є членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Не входить до складу будь-якої фракції.


Що обіцяє кандидат:

У своїй програмі кандидат зазначає, що лише на принципах Гідності та Правди ми збудуємо сильну модерну країну, яка забезпечить громадянам достаток, комфорт, безпеку, гармонію стосунків поміж людьми.

"У нас є потенціал, ресурси та воля для того, щоби посісти в новому світі лідируючі позиції", - відзначає Шевченко.

Обіцяє ухвалити законопроєкт, який спрямований на подолання системної корупції та підвищення відповідальності влади. Зокрема, йдеться про посилення кримінальної відповідальності для топ-корупціонерів – до пожиттєвого ув’язнення з конфіскацією майна, позбавлення СБУ та ГПУ невластивих функцій тиску на бізнес, завершення реформи незалежної судової гілки влади та скасування недоторканності народних депутатів.

Що ж стосується зовнішньої політики та протидії  агресії РФ то Олександр Шевченко має ряд ініціатив. Серед яких: уніфікація озброєнь за стандартами НАТО, Зовнішній курс України – в Європейський Союз і НАТО, боротьба за повернення окупованих територій на сході України та в Криму, захист українців за кордоном, звільнення українських політв’язнів та військовополонених з Росії, залучення інвестицій та новітніх технологій в Україну.

Якщо розглядати питання освіти, науки та медицини, то у нардепа є своє бачення.

"Стратегічний напрямок – повна безкоштовна освіта. Також, перегляд так званої «медреформи», порятунок системи охорони здоров’я України. Надання найвищого соціального статусу вчителям – від вихователя дитячого садка до професора університету", - йдеться у програмі Олександра Шевченка.

Також Шевченко має на меті розв'язати проблему розмитнення «євроблях» шляхом простого розмитнення автомобіля - єдиний митний платіж в 500 євро.

Не забув він і про Прикарпаття, для якого підготував програму будівництва доріг до кожного міста і села Івано-Франківщини з 10-річною гарантією за 5 років та обіцяє лобіювання інвестиційних можливостей Івано-Франківська та області, залучення світових інвестиційних фондів в економіку, інфраструктуру та туристичну галузь краю.


Читайте також:

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко


19.06.2019 1756 3
Коментарі (3)

лиля 2019.06.19, 20:30

Нормальна виборча программ, особливо про реформу медицини

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

855
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

669
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1775
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3099
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2491
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2474

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

125

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

665

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

633

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1503
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

256
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

600
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

563
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

256
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

328
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26964
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

787
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19621
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

358
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

349
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

673
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1162 1