Оригінальні та яскраві: огляд головних ялинок України (фото)

 

Головний символ Нового року – ялинка. У когось вона маленька і пишна, в когось висока і струнка, а головне святково прикрашена. Зелені красуні вже встигли поставити на головних площах міст України, і кожна з них унікальна. До Вашої уваги огляд головних ялинок країни.

У деяких містах побудували цілі різдвяні містечка з тваринами, ярмарком и та усілякими розвагами. Святкову атмосферу можна відчути навіть ще не дійшовши до самої ялинки, запах глінтвейну та різних смаколиків не дає нікому пройти повз просто так.

Та все ж головний акцент робиться на ялинці. Кожного року міста намагаються прикрасити свою ялинку все яскравіше та цікавіше. Перед Новим роком у мережі з’явився навіть рейтинг “Рейтинг ялинок України”, де враховували висоту кожної з красунь та вік дерева.

Львів

У місті Лева цьогорічній ялиночці додалося барвів. Традиційно зелена красуня стоїть перед оперним театром, а перед ялиночкою по-традиції розгорнувся різдвяний ярмарок. Запах глінтвейну та щойно приготовлених страв відчутно майже по усьому проспекті Свободи.
Окрім смачних страв та напоїв на ярмарці можна придбати цікаві сувеніри та подарунки, і більшість з них ручної роботи.

Дніпропетровськ

В парку ім. Лазаря Глоби розташувалася зелена красуня Дніпропетровська. Міська рада обіцяє щоденні розваги біля ялинки у вигляді концертів та співів. Також, якщо ви завітаєте до головної ялинки Дніпропетровська, ви матимете змогу розважитися в “Луна-парку” і скупитися різними цікавиночками та подарунками у “Новорічному супермаркеті”.

Житомир

На майдані Корольова розташувалася головна ялинка Житомира. Біля ялиночки працює новорічний ярмарок, де у дерев’яних будиночках житомиряни можуть придбати сувеніри, вироби місцевих майстрів та національну символіку.

Хмельницький

У Хмельницькому головна ялинка розташувалася на майдані Незалежності. Разом із зеленою красунею на площі розташувався будиночок Святого Миколая. Дітки щодня можуть завітати в гості до Миколая аж до 15 січня.

Рівне

І в Рівному також головна новорічна красуня розташувалася на майдані Незалежності. Ялинку з кожним роком прикрашають більшою кількістю гірлянд та ліхтариків. Традиційно у місті ялинку прикрашають іграшками, які зробили власноруч дітки з шкіл-інтернатів. Окрім ярмарки та сцени де виступають різноманітні гурти, неподалік ялинки розташувалися атракціони та вольєр з тваринами.

Одеса

Цього року в Одесі встановили «теплу» ялинку. Дуже оригінальна та м’яка, головну ялинку Одеси зробили в’язаною. Ялинку створювали впродовж тижня 20 людей. Зварили спершу каркас, потім обтягнули його сіткою, ну а після вже одягнули ялинку у светр. В’язали ялинку із синтепону, просто на каркасі через заширокі “нитки”. Після закінчення новорічних свят, ялинку планують розпустити та віддати пряжу для набивання курток для бійців української армії. Всередині ялинки розташувалася резиденція Діда Мороза.

Луцьк

У Луцьку вже кілька років підряд прикрасили не одну, а три живих ялинки висотою 20 метрів. Біля ялинок встановили ковані символи 2015 року. У місті був оголошений конкурс на краще виготовлення сиволу нового року – кози. Тепер кілька кованих козочок красуються біля головної ялинки міста.

Миколаїв

Головна ялиночка Миколаєва також одна з найвищих в Україні. Зелена красуня правда штучна, проте не менш красива. А розташована вона на вулиці Соборній (Рядянська).

Київ

Уперше за багато років в столиці зелена красуня справді зелена. Головна ялинка країни нарешті натуральна. Ще одна відмінність головної ялинки країни – вона розташована на Софіївській площі. Ялинка оздоблена тисячами сніжинок, що світяться, а верхівка — різдвяною зіркою, вага якої 15 кг, а діаметр — 2,4 метри. Біля самої ялинки обладнали гірку, на якій катаються не лише дітки. Також навколо прикрасили багато маленьких ялинок хенд-мейд прикрасами. На площі обладнали різдвяну ярмарку. Смаколики, сувеніри, подарунки, глінтвейн та купу інших цікавинок можна придбати на святковому ярмарку.

Якщо вам випаде можливість побувати на свята десь в іншому місті, то ви вже знаєте де шукати головну ялинку. Бажаємо Вам веселих свят та миру!

Підготувала: Макарчук Ірина.
Джерело: Телеканал новин “24″


05.01.2015 2627 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

966
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

782
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1898
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3247
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2556
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2545

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

239

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

735

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

689

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1607
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

358
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

697
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

617
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

344
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

383
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27040
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

843
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19678
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

429
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

400
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

733
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1334 3