Окремі вчення

 

Весна чудова пора, день стає довшим, можливостей відповідно більше. Зокрема можливостей розуміння й усвідомлення: подеколи невідомі нам рецептури, згодом отримавши статус повторення програмують на успіх. Про успіх можна говорити багато, як і про другу необхідність нашого життя- творчу духовність. Тут важливий аспект екології, екології досвіду та знання - про це прописано детально в ведах й сама моральність й культурогенність екології є доволі складним з огляду перспектив й наслідків. Найголовніше у Вченні Христа це меседж безсмертності, реінкарнацій. Зрозуміло, що перебування й мандри великого Вчителя з 13 ло 29 років притінені, одне зрозуміло, що трактування й переклади й послання перекручені й відхилені від справжньої суті, хоча можна припустити, що це зроблено принципово лінійно для більшої багатогранності і шаровості, як варіант. Не дивно, що ця думка приходила до багатьох й вони стрімголов кидалися до читання на грецькій мові оригіналу для більш глибинного розуміння. Мені особисто цікаво все ж таки зрозуміти Христа правильно, а не скажімо інтерпретованого та модифікованого, саме делікатність посилів й ідей. Христос просив саме наслідування його прикладу, без догмату й ортодоксії, відповідно його вчення є Делікатним, а не стихійно активним. Це треба усвідомити. До того ж саме життя без таємниці не є справжнім життям. В Христа суцільне життя видається таємним, хоча ми наслідуємо й інтепретуємо на свій розсуд - це також свого роду окрема таємниця.
До того ж розуміння " блаженні в незнанні" є свого роду документальним ребусом й не регламентує уникнення від заглиблення в таємниці знання, бо від знання лишень розчарування й сум. Незнання є найбільшим з гріхів, аж потім за силою й резонансом йде гординя , аж потім заздрість. Теза блаженності стосувалась купців тодішніх - а саме в їхньому розумінні того, що в матеріальній природі щастя не існує й не може бути за фактом. Що в житті нам нічого насправді не належить. А щастя потрібно шукати в діяному творенні. Творення є вічною активацією й ідентифікацією. Тобто творю - існую й є. Христа не прийняли й не зрозуміли й тільки через 50 років після смерті почали згадування. Через 200 років більш документальна фіксація. Й зрозуміти тому Святе письмо важко без прочитування усього східного мудрезного й глибинного. До християнства прагнуть більшість йорданців й навіть японців. Все ж таки це доктрина Любові й поваги, й розуміння, як себе самого, так і життя й ситуацій й історичних процесів. Хоча до всього треба йти повільно й впевнено. Бо християнство є окремою наукою. А наука прагне доказів, а їх вже достатньо в нашій історії ....


21.05.2016 Роман Бончук 1977 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1609
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1701
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1687
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

4996 39
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1992 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1386

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

258

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

576

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

741

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

868
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3501
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10074
02.04.2024

Одним з перших засіяли ярими культурами поля на Городенківщині, Коломийщині та Снятинщині.  

714
13.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

25951
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7576
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

768
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

943
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1271
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

222
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1098
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

712
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

946