Методи візуалізацій (ГОГОЛЬ-ФЕСТ)

 

 

Історія така ж провокативна, як і сама природа, врешті, варто зрозуміти сутнісне місцезнаходження окремих речей та подій.

Філософія приваблює всіх, як і мистецтво, але знову ж варто знати, де саме межа і які її перспективи. Можливо самим правильним й дієвим є саме феномен делікатного контакту. Бо сокровенним залишиться сама Таємниця та окремим талантом буде можливість нерозпорошення. Один з догматів колись влучно помітив, що прогріта та тепла оселя з відкритими дверима неупинно втратить своє Тепло, тоді для чого було прогрівати так бережно хатинку... Так і будь-яка діяльність має в собі певну феноменологію й тим варто насолодитись.

Зараз філософія є всюди: філософія одягу, філософія танцю, філософія на кухні, в дизайні, в мистецтві, але сутнісно сама філософія, як тепла та прогріта келія, втрачає свою прерогативу. Як і мистецтво. Кожен може й має пряме право займатись мистецтвом, це мейнстрімна Програма Візуалізації. Візуалізація є суто американським шаблоном, але нам конче є необхідним інноваційна прогресія, бо ми занадто довго товчемося однією локацією....

Це теж свого роду філософія, філософія соціальних адаптацій та ідентифікацій. Наслідок американського хомо-віртуале, не знаю як й під яким соусом про це міркували свого часу Дельоз чи Гайдегер. Хомо-віртуале, згодом хомо-імаджінаре чи хомо-ендлеларі. Це ймовірні прояви мовного загравання, але суть залишається притаємниченою.


Наше теперішне становище, це розкриті рани із нагноєнням, котрі добре протираються заокеанними мазями та тальками французькими- але все гниє всередині...


Це методи й вони напрочуд ефективні, хоча повернення до традицій не уникнути, бо все розвивається синусоідально за нашим бажанням чи всупереч ним. 


Про це неодноразово наголошував Свас'ян, в редукуванні тез Гьоте та Шпенглера.


Шпенглер можливо відтворив Кінець філософій, як Чорний Квадрат в мистецтві. Можливо це зробив раніше Гегель, а в візуальних практиках Мікеланджело. Але наслідок породжує Нові наслідки, як океани породжують моря, а дерева відтворюють ліси... Це парадигми Дельоза. Мистець вічний в творенні, навіть, якщо саме творення отримає нові дефініції й трактування, навіть, якщо це явитиме себе в Формах візуалізацій й ілюзіоній, все ж таки всі Абстракції повернуть нас в метафізику, а блукання метафізикою наверне нас в аналітичну галузь - тому жодногоОстаточного розуміння й прибажання. Про це говорив й наголошував Гьоте: життя живеться не для Результату, а для простого Про-Живання. Тому тішитись варто тільки в акуратний момент...


Мистецтво й Філософія всеодно апелює до знаковості й символізму, до алегорій та дихотоній, до протиріччя та заперечень, але все Нове, чого прагне саме Новий Час /н'ю ейдж/ є Анонімним реіноваційним, шаблоном, бо тираж та монтування тиражування є ознаками потрібності й актуальності. Геній - це творець Шаблону. Це Автор Шаблонів. Це є і у Гайдегера, є і у Сосюра, бо ідею Треба Візуалізувати, відтворити в різних методах та практиках із різними тактиками та стратегіями, жертвами й помилками. Філософія збудована на аксіометричній помилковості. Бо помилка сама по собі є Можливістю про-сування Вперед, хоча рухаючись назад не менше каузальних віднаходжень. 


Філософія внаслідок помилок та їхнього рішення має на меті найголовніше - опредмечування, бо паранойї предметів та об'єктів переслідують нас , як дурний сопух,ще за часів Декарта, а мистецтво тішиться Оштучненням. Штучне знайде візуалізацію в хащах конструктивних преамбул й займе відповідну нішу в суцільному хаосі абстракцій. Подякуємо за це Платону. Штучні об'єкти є простими Штучними концепціями, але інакшого методу ще не вигадали. Можна бавитись міждискурсійними паранойями, але це філософський гомосексуалізм, й там перспектив жодних. 


Сам постмодерн зазнав свій кінець в визнанні безперспективності самої самоіронії, але знову ж таки життя можна відверто поєднати з філософією й мистецтвом, навіть, якщо це болісно й безперспективно - всеодно тим рано чи пізно хтось скористається.


14.06.2016 Роман Бончук 1856 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

617
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2237
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1985
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2013
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6014 53
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2291 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

152

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

978

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

980

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1227
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

464
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1917
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3820
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26332
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

414
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10327 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7870
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

420
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

421
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

504
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1431
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

1024