Літній відпочинок у Буковелі 2015 – залиште лижі вдома

 

Буковель більше відомий як найбільший український гірськолижний курорт. Але відпочинок у Буковелі влітку не менш цікавий: незвичайна краса карпатської природи, захоплюючі екскурсії, водний і гірський екстрим, нові враження.

 

Знаходиться курорт в Івано-Франківській області, у 35 км від Яремче, в оточенні п'яти гір. Цей універсальний курорт досить молодий, його історія почалася у 2000 році, але він дуже швидко завоював популярність. Отже, чим же зайнятися під час літнього відпочинку у Буковелі 2015?

 

Розваги на відпочинку в Буковелі влітку

1.Екскурсія і піші походи

Буковель – це не тільки сніг і лижі. Улітку Карпати зачаровують погляд зеленими полонинами і дарують довгоочікувану прохолоду. А велика кількість пам'яток і розваг не залишать байдужим нікого. З Буковеля літом і взимку організовують багато захоплюючих екскурсій і походів:

  • Знайомство з регіоном, з самобутньою культурою Гуцульщини, підйоми на Говерлу та інші вершини, мальовничі панорами Карпат, каскади гірських річок та водоспадів.
  • Можна побувати на скелях Олекси Довбуша – легендарного лідера антифеодального руху опришків. За легендами, у скелях заховані скарби.
  • Відвідайте Коломию з музеєм «Писанки», у якому налічується понад 10 тисяч експонатів.
  • У селищі Верховина, яке називають столицею Гуцульщини, загляньте у будинок-музей знаменитого фільму «Тіні забутих предків». Тут під час зйомок проживав його режисер Сергій Параджанов.
  • Помилуйтеся старовинними храмами у національному заповіднику «Давній Галич» та розкішною архітектурою Івано-Франківська.
  • У Яремче подивіться вольєри з оленями і косулями та унікальний дерев'яний ресторан, зроблений без цвяхів.
  • А побувавши у селі Ділове на Закарпатті, ви опинитеся у географічному центрі Європи.

Не забудьте придбати на пам'ять сувеніри народного мистецтва.

Джерело фото: panoramio.com, автор: sv1809.

2. Озера і спорт

У Буковелі є два озера. Одне з них – найбільше штучне озеро в Україні з кришталево чистою водою. Порадує обладнаний пляж, а пересування на водних лижах і швидких гідроциклах подарує незабутні враження.

Джерело фото: panoramio.com, автор: Helgi Alex.

Вартість входу на велике озеро Молодості становить 20 грн – дорослий квиток і 10 грн – дитячий. Для тих, хто проживає у готелях «Буковель», «VIP-резиденція» і «Шелтер», вхід на пляж безкоштовний.

Оренда шезлонга біля озера Молодості: 40–85 грн. Орендувавши шезлонг, вхід на пляж безкоштовний.

Виловлену під час спортивної риболовлі гірську форель можна випустити, а можна, заплативши, забрати і самостійно приготувати або замовити приготування у кафе.

З 14 років можна зайнятися дайвінгом, після навчального заняття проходить занурення на 8 метрів. Вартість – 400 грн. Якщо ви сертифікований дайвер, прокат обійдеться у 250 грн.

«ФлайСерф» – новий неймовірний атракціон для екстремалів. Завдяки йому можна буквально літати у повітрі. Техніки безпеки і польоту навчають.

Ніякої особливої підготовки не потрібно для рафтингу – сплаву по гірських річках на надувних човнах.

3. Велопарк

Майже 50 км трас для гірського велоспорту та 10 маршрутів різної складності. Абонемент на підйомник обійдеться у 200 грн на день, п'ять підйомів – 100 грн.

Джерело фото: grigoryev.net, автор: Олег Григорьїв.

4. Скалодром

8-метровий тренажер для скелелазіння, що імітує рельєф справжньою скелі і мотузковий екстрім-парк – канатні тарзанки, мости, сходи, гойдалки – все на висоті від 1,5 до 6 метрів.

Джерело фото: geolocation.ws, автор: SergeyUA.

5. Прогулянки верхи

На витривалих конях покататися гірськими і лісовими дорогами (ближче до осені) або поганяйте крутими підйомами і спусками на квадроциклах.

Джерело фото: bukovel.com.

6. Розваги у колективі

Пейнтбол, а також боулінг, більярд, міні-гольф, теніс, баскетбол, міні-футбол, волейбол та ін. Для яскравих вечорів і ночей приготовлені тематичні вечірки, ді-джеї, дискотеки, бармен-шоу, караоке.

Джерело фото: x-sport.org.

7. Дитячий відпочинок

Багато місць відпочинку для дітей: басейн, надувна гірка, майданчики, ігрові автомати та ін. А ще у красивому парку біля підніжжя гори Буковель є «Артек-Буковель»: традиції артеківської школи, оздоровлення та активний відпочинок дітей у екологічно чистих Карпатах.

Джерело фото: volynnews.com.

Де зупинитися у Буковелі влітку

Для проживання є затишні дерев'яні котеджі, готелі, апартаменти, 4 і 5 зіркові вілли-шале. Найвища вартість у липні–серпні: у 2-місних номерах «економ» і «стандарт» проживання становить близько 400 грн на добу; у 2-х місцевих «люксах» – близько 1000 грн.

Для поселення 5–8 чоловік у двоповерхових шале потрібно викласти від 2–6 тис. грн на добу. Існують знижки для дітей. Більш дешеве житло можна знайти у приватному секторі регіону.

У вересні–листопаді «економ» – від 200–300 грн, «люкс» – від 450–600 грн.

Забронювати готель у Буковелі можна тут.

Харчування: для швидких перекусів, рясних обідів і романтичних вечерь є кафе, ресторани, корчма, піцерія, паб, бар-гриль, лаунж-зона. 

Як дістатися у Буковель

  • Автобусом або поїздом до Івано-Франківська, Львова, Чернівців або Тернополя. Від Івано-Франківська до Буковеля ходить автобус.
  • Літаком до Львова чи Івано-Франківська.
  • На автомобілі доїхати до Івано-Франківська, а звідти – у Буковель. На курорті є безкоштовна автостоянка.

 

ua.igotoworld.com


21.07.2015 4739 0
Коментарі (0)

29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

198
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1499
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2745
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2244
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2322
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6929 61

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

182

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

488

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1324

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1413
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

439
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

299
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

698
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

186
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26663
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

660
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10596 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

203
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

220
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

527
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

680
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

738