Як підібрати помаду за текстурою та відтінком

Помада – найпопулярнішій косметичних продуктів для губ. Однак вибір правильної помади може бути непростим завданням з огляду на величезну різноманітність відтінків та текстур, представлених на ринку. Найголовніше при виборі продукту те, щоб він вам подобався, далі важливо щоб він органічно доповнював макіяж. Тому не зайвим буде ознайомитися з деякими рекомендації щодо підбору найпривабливішого елементу мейкапу.

Склад помади: на що звернути увагу

Безпека та сертифікація – напевно найперше, що потрібно взяти до уваги. Перевірені виробники випускають косметичну продукцію, яка пройшла сертифікацію та відповідає стандартам якості, безпеки. Помади можуть мати сертифікацію від відомих організацій, таких як FDA чи ECOCERT. 

Далі потрібно вивчити список інгредієнтів. Важливо уникати продуктів, що містять шкідливі чи сумнівні компоненти. У разі виявлення інгредієнта, що викликає побоювання чи відомий алерген, краще розглянути інші варіанти.

Окрім пігменту помада може містити:

  • Зволожувальні складові – такі компоненти, як гліцерин, гіалуронова кислота олії рослинного походження допомагають зволожити, пом'якшити шкіру, запобігаючи їх зневодненню та лущенню. Якщо у вас сухі губи, то товари з такими компонентами будуть чудовим комбо, оскільки не тільки нададуть устам привабливого вигляду, але й будуть їх доглядати.
  • Натуральні інгредієнти – чимало виробників намагаються створювати продукти з використанням натуральних складових, зокрема екстракти рослин, олії, вітаміни. Ці компоненти можуть мати позитивний ефект на стан губ.
  • Захист від ультрафіолету – продукція з SPF-фільтром допоможе запобігти сонячним опікам і передчасному старінню шкіри губ. 

Для чутливої шкіри чи схильної до алергічних реакцій не варто застосовувати помади, що містять парабени, фталати, штучні ароматизатори. Оскільки можливі алергічні реакції, подразнення. Найкраще віддавати перевагу гіпоалергенним формулам.

Перед покупкою корисно прочитати відгуки та рекомендації інших користувачів. Завдяки їх думці про якість, стійкість, комфорт і безпеку продукту можна зробити більш свідомий вибір.

Як вибрати форму помади для губ

Вибір форми помади для губ може впливати на кінцевий результат та зовнішній вигляд макіяжу. Тому варто підбирати оптимальну форму помади:

  • Класична помада у стрижні чи стику – найпоширеніший тип, який відрізняється зручністю, легко наноситься та має середню щільність покриття. Це хороший варіант для тих, хто віддає перевагу класичному, природному вигляді губ.
  • Рідка має легку, комфортну текстуру, добре лягає на поверхню губ. На ринку представлені різні відтінки від ніжного до яскравого. Продукт може мати матовий, глянцевий, комбінований фініш, є варіанти з блискітками, золотом тощо.
  • Матова відрізняється бархатистою текстурою, не містить блиску, перламутру. Створює ефект матовості, підходить для тих, хто віддає перевагу стриманому та елегантному вигляду губ. Така продукція більш суха, тому перед нанесенням рекомендується використовувати зволожувальний бальзам.
  • Блиск надає губам яскравого вигляду. Має легку текстуру та може бути прозорим, з легким покриттям кольору. Блиск має добрий вигляд на світлих, натуральних відтінках помади, додає об'єм, сяйво.
  • Губна помада у формі олівця забезпечує більш точне, контрольоване нанесення. Дозволяє створити чіткий контур, використовуватися як основа під інший продукт або окремо для створення вигляду м'якого фарбування губ.

Кольоротип - одне із важливих принципів під час виборів помади

Кольоротип відіграє ключову роль виборі помади, оскільки правильно підібраний відтінок може підкреслити природну красу, створити гармонійний образ:

  • Весняний кольоротип – світлий, теплий кольоротип з ніжною та світло-жовтою чи золотистою шкірою, рудим, мідним волоссям і блакитними, зеленими, світло-карими очима, відповідними відтінками помади будуть персикові, коралові, рожеві та абрикосові тони. Підкреслять вашу свіжість та природну легкість.
  • Літній характеризується прохолодними підтонами шкіри, волосся та очей. Якщо шкіра має рожевий, синюватий відтінок, волосся сіро-попелясте, русяве чи світло-каштанове, а очі сірі, блакитні, зелені, то ідеальними будуть помади нейтральних, холодних кольорів рожевого, фуксії, фіолетового, ягідного. 
  • Осінній – теплі, насичені відтінками. Шкіра із золотистим або оливковим підтоном, волосся каштанове, руде, темно-русяве, а очі карі, оливкові, гарячого шоколаду, вибирайте продукти з теплими тонами – цегляний, коричневий, теракотовий, малиновий.
  • Зимовий – контрастні, яскраві риси. Світла, світло-фарфорова шкіра, чорне чи темно-коричневе волосся, темно-карі, сірі, блакитні очі – добре підійдуть помади з холодним, насиченим кольором – відтінки червоного, бордового, блакитного, фіолетового, рожевого. 

Помада для корекції губ

Це продукти, які допомагають змінити зовнішній вигляд та форму губ, створюючи певні ефекти. 

Контурна – зазвичай помада у формі олівця, використовується для створення чіткого контуру губ. Дозволяє візуально змінити форму губ, зробити їх повнішими чи змінити симетрію. 

Помада з ефектом об'єму містять спеціальні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота або колаген, які допомагають зволожити та розгладити губи, роблячи їх більш об'ємними. 

Омбре помада пропонує градієнтний ефект кольору, де він змінюється від одного відтінку до іншого. Створює цікавий ефект об'єму. Це досягається, якщо темніший відтінок наноситься на зовнішню ділянку губ, а світлий відтінок – на внутрішню.

Експерименти з різними продуктами та техніками дозволять вам досягти бажаного ефекту корекції губ. Тому враховуй рекомендації, ваш індивідуальний стиль і те, який саме результат хоче отримати.

Партнерський матеріал


14.06.2023 4569
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

825
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11386 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1977
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1868
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2864
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4762

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

512

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1155

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1669

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1415
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1809
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1634
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8872
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

711
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

790
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1975
15.05.2024

У селі Чортовець, що на Прикарпатті, чоловіки встановили рекорд України, виконуючи ритуально-обрядовий танець сербен.  

958
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

456
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

382 1
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

795 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

838