Чому ми програли Ісландії? А хіба мали виграти?

Сьогодні, читаючи стрічку новин, будь якої соціальної мережі, аналіз інтернет-сторінок, із здивуванням побачив, що переважна більшість дописувачів рвуть на чолі шапку і лють сльози за вчорашньою поразкою збірної України від Ісландії виносячи цю подію, мало не у ранг національної трагедії. На мою думку, насправді не варто перейматися і посипати голову собі і Шеві попелом.

По-перше. Ми красиво обіграли турків, тому, що турки не горіли бажанням нас обігравати, а Ісландія перемогла, тому, що конче, більше за українців (цікаво, а скільки насправді українців грає у збірній, але то такє) жадали перемоги.

По-друге. Не будьмо наївними. Перед збірною ніхто не ставив завдання виграти, будь-якою ціною, адже ні на жоден Чемпіонат світу до Московії збірна України не збирається їхати (хіба, що Ракицький). Світова практика не знає випадків, коли б команда країни, яка перебуває у військовому конфлікті їхала на змагання на ворожу територію.

По-третє. ФІФА давно дало зрозуміти ФФУ, що неучасть збірної України на ЧС буде лише вітатися. Адже прибуття збірної України на змагання буде вимагати безпрецедентних заходів безпеки для організаторів Чемпіонату і немалі головняки для функціонерів ФІФА, які відповідають за проведення футбольного форуму. Окрім того, організаторам необхідно суттєво перекроїти регламент проведення змагань, щоб не допусти перетинання у змаганнях команд України і Росії.

По-четверте. Навіщо українським футболістам, тренерам, іншим функціонерам, наражати себе на смертельну небезпеку, постійно перебуваючи в епіцентрі уваги людей готових організувати провокації проти української делегації.

Навіть якщо було б прийнято абсурдне рішення про участь у Чемпіонаті, то міркую, що збірна дуже швидко повернеться додому, адже команда буде ізольована від зовнішнього світу, перебуваючи постійно під психологічним пресингом. У такому стані футболістам буде не до футболу.

Насправді, дивно чути заяви типу: «У нас, ще є два матчі. У нас є ще шанс». На що шанс? На визнання легітимності змагань на території агресора? На те, щоб наразити на небезпеку футболістів? Адже у соцмережах неадекватна частина суспільства, тієї країни, яка приймає чемпіонат, вже зробила заяви типу: «Приїжджайте, ми вас зустрінемо».

Тому не варто лити сльози, ганити тренера і тупих футболістів. У Косово ми красиво виграємо. Повірте, будуть разючі флангові атаки від наших німецьких легіонерів. Будуть красиві голи, буде ейфорія. Що буде з хорватами? Можете здогадатися самі.

Сьогодні головна задача Шевченка, як тренера, це підготувати молоду, перспективну команду до відбору на ЧЄ-2020.

Тому насолоджуйтеся грою, життям, бережіть нерви, ведіть здоровий спосіб життя. Все буде так, як має бути…


06.09.2017 Ігор Макарук 2142 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

935
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

749
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1860
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3202
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2530
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2520

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

200

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

710

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

667

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1566
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

335
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

665
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

595
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

307
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

366
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27006
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

818
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19658
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

402
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

381
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

708
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1261 2