Як зекономити під час подорожей: секретні лайфхаки

 

 

Ви плануєте новорічний відпочинок за кордоном? Тоді вам варто дізнатись цікаві лайфхаки, які допоможуть зробити ваші розваги незабутніми.

 

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ

 

GateGuru, додаток, що містить інформацію про майже всі аеропорти світу (магазини, розміщення банкоматів, де можна відпочити та перекусити).


А ось додаток MetrO надасть усю інформацію про метро міста, в яке ви відправляєтесь.


З Google Maps ви дізнаєтесь розклад майже усіх рейсів автобусів у будь-якому куточку світу.


Rome2Rio розповість вам про найкращі варіанти складання плану вашого маршруту по невідомому місті чи країні – скільки часу займе подорож, скільки грошей буде потрібно, найоптимальніші варіанти добратись до пункту призначення.


Triposo  кращий он-лайн путівник.

 

 

ЗНИЖКИ

Будь-які напої на борту літака є безкоштовні у будь-якій кількості, якщо це, звісно, не авіакомпанія-лоукост (безкоштовна тільки звичайна вода).


На ресепшинах усіх готелей є безкоштовні брошури, путівники по місту. Ви їх можете взяти, навіть, якщо не проживаєте у готелі.


Майже у всіх музеях світу є безкоштовні екскурсії. Варто тільки дізнатись чи співпадають вони з тими днями, коли ви будете на відпочинку.


Квитки на екскурсії та до парку розваг можна придбати з 10% -ою знижко, якщо скористатись інтернетом.


Готелі на другій чи третій лінії пляжу – набагато дешевші, ніж готелі розміщені на першій лінії пляжу.


Якщо ви потрапите до супермаркетів в США чи Тайланді за дві години до закриття – можете отримати знижку до 50% на продукти, що швидко псуються.


Деякі готелі беруть участь у програмі лояльності, тому ви можете отримати знижку на проживання – плюс одна безкоштовна ніч.

Про це ви можете дізнатись на сайті готелю, в якому ви збираєтесь відпочивати.

 

 

МАЛЕНЬКІ ХИТРОЩІ

 

Краще оформіть річну страховку, яка включатиме всі можливі країни, які ви плануєте відвідати, з терміном перебування за кордоном – 90 днів. Це зекономить і час і кошти.


Краще візьміть у подорож декілька банківських карт та поставте їх у різні місця вашого багажу чи вбрання:  якщо якусь з них ви втратите, то зможете швидко її заблокувати та перевести кошти на іншу.


Варто завжди мати з собою переносний акумулятор для гаджетів. Це допоможе вам залишатись на зв’язку завжди.


Щоб уникнути натовпи туристів та здоровенні черги біля пам’ятників архітектури чи музеїв – варто відправлятись на розглядини міста вранці.


Знайти безкоштовний  Wi-Fi ви зможете у навчальних закладах чи бібліотеках.


Перед поїздкою за кордон обов’язково дізнайтесь адресу консульства України. Щоб з легкістю звернутись за допомогою, якщо щось трапиться.

 

 

versal


08.12.2015 1724 0
Коментарі (0)

29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

251
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1512
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2765
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2251
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2333
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6946 61

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

213

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

495

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1338

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1421
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

449
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

312
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

703
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

193
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26672
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

667
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10612 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

210
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

227
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

538
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

687
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

744