Останній калуський романтик

 

Андрій + Адріана = любов

 

Адріана+Андрій=любов...

 

Схожі вислови підлітки часто пишуть у під’їздах, вишкрябують на партах, вимальовують у шкільних підручниках… Дещо схоже днями калушани помітили на фасаді одного з будинків у місті. Щоправда, на рівні восьмого поверху, дотягнутися до якого пересічному підлітку практично неможливо. А от дорослому чоловікові та ще і зі спеціальним обладнанням, виявилося до снаги. А надихнуло його на романтичний вчинок все ж таки кохання.

 

Після офіційних заручин із дівчиною він наважився розповісти про свої почуття всьому місту. Посеред ночі самотужки забрався на приблизно 25-метрову висоту і написав на фасаді будинку романтичну “записку”. Дівчина вчинок оцінила достойно й радіє, що їй дістався “один із останніх романтиків”. А от серед калушан думки розділилися. Якщо одні до подібних вчинків ставляться схвально, то інші вважають, що ризик невиправданий.

НА ПОДВИГ НАДИХНУЛИ ЗАРУЧИНИ

Напис, присвячений дівчині Адріані, на фасаді будинку №3 на проспекті Лесі Українки, калушани помітили кілька днів тому. Власне, тоді, коли він там і з’явився.

”Вікна” знайшли цю дівчину, а відтак, з’ясували, що “записку” на рівні восьмого поверху коханий залишив їй наступного після заручин дня. Точніше — ночі.

— Цей напис для мене зробив мій наречений на другий день після заручин — 21 лютого, — поділилася враженнями 23-річна дівчина. — Мені якраз його видно з вікна. Спочатку я пережила шок. Хоча, чесно кажучи, була приємно вражена. Такого точно не очікувала. Не думала, що в наш час залишились чоловіки, які готові на такі вчинки. Вдячна Богу, що один із тих останніх романтиків дістався мені.

Адріана переконує, що наречений так і не зізнався їй, як вибрався на таку висоту. Натякнув лише, що без спеціального спорядження не обійшлося. А загалом він не займається альпінізмом і його робота також не пов’язана з висотами.

Чоловік, який не побоявся вночі дертися на таку висоту — 31-річний підприємець із Калуша Андрій. Офіційну пропозицію руки і серця Адріані він зробив через місяць їхніх стосунків. Знайома пара, щоправда, значно довше.

—  Ми дружимо вже близько 10-ти років. Увесь цей час приятелювали, інколи зустрічались у компанії спільних друзів. Місяць тому випадкова зустріч змінила наші відносини, а тиждень тому ми заручилися, — розповідають закохані.

Адріана стверджує, що Андрій часто дивує її своїми вчинками і проявляє себе як романтик. Скажімо, на день закоханих освідчуватися йому допомагали дітки з інтернату, які охоче допомогли створити незвичайний подарунок.

— Я не знала, що Андрій такий романтик, тому досі щоразу дивуюся його вчинкам. Відколи на стіні з’явився цей напис, нами взагалі всі зацікавились, — каже дівчина. — У більшості людей реакція позитивна. Друзі і близькі щиро поділяють нашу радість. А наречений переконує, що це — тільки початок справжніх чоловічих вчинків і обіцяє вражати ними все життя.


КАЛУШАНИ ЗАЗДРЯТЬ?

Реакція людей насправді різна, як і самі люди. У соцмережах, проте, “подію” обговорюють уже кілька днів. І якщо спочатку чи не найбільше цікавило, як хлопець зумів це зробити, яке обладнання використовував та хто йому допомагав, то зараз вже дійшло до психологічних тонкощів справи та роздумів на одвічну філософську тему “А чи існує любов узагалі?”

“Малюнком на стіні любов не доведеш… Любові нема і не буде. Я це вже пережив трохи”, — пише в одній із соцмереж Іван Терпеливець.

“Якщо у них щось піде не так, не дай Боже, то вона внизу йому відпише і це буде новий спосіб переписки”, — коментує Рома Кокотайло.

Дехто висловлює діаметрально протилежні думки. Скажімо, Кіра Смолякова шкодує, що у наш час люди не вміють радіти один за одного й адекватно реагувати на хороші вчинки.

“Коли бачиш щось подібне, нормальній людині хочеться побажати щастя і, щоб вони були разом завжди, а не думати, що буде, коли вони розійдуться. Сказати можу одне: жаба вас всіх давить”, — резюмує вона.

“Цей хлопець — великий молодець... Якщо кожен буде наважуватись на таке і втілювати свої романтичні задуми, світ стане зовсім іншим. Буде менше зла і більше любові!”, — впевнена Кароліна Мязга.

Із нею деякою мірою погоджується і психолог Наталія Мухітдінова, яка не бачить у вчинку молодого чоловіка нічого дивного. Скоріше — вбачає закономірність.

— Спосіб висловлення почуття, який обрав цей хлопець, — креативний. Це свідчить про те, що у пари романтичний період, так званий конфетно-букетний, — зазначила у коментарі “Вікнам” Наталія Мухітдінова. — Кохання дійсно надихає на звершення. І хоча сам спосіб, насправді не новий, без використання модних нині ІТ-технологій, але тим він і креативний, нетиповий. Це свідчить про сміливість хлопця і готовність ризикувати.

За словами психолога, нині значно простіше описати свої почуття у соцмережі, але хлопець обрав складніший шлях. Наталія Мухітдінова радить не зважати на тих, хто вчинок Андрія називає безглуздим, бо молоді люди, очевидно, просто заздрять.

Ще день-два — і вчинок Андрія незнайомі люди обговорювати перестануть. Ще через короткий час — набридне і знайомим. А от Адріану, яка щоранку з вікна бачитиме нагадування про щасливий день своїх заручин, напис, мабуть, надихатиме ще довго і, читаючи казки про принців і принцес своїй маленькій 3-річній донечці Амелії, вона уявлятиме себе такою ж принцесою, яка одного чарівного дня наприкінці літа вийде заміж за справжнього короля.

 

Вікна


02.03.2015 911 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1251
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2546
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2124
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2179
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6574 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2465 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

355

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1160

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1296

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1420
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

292
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

595
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2074
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

21
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26525
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

562
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10475 1
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

549
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

415
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

555
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

632
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1600