Аня Заячківська про конкурси краси, мотивацію, мрії та благодійнійсть

 

/data/blog/60300/f4afb3302b2bde63a46336681aa28bb7.jpg

 

Анна Заячківська – переможниця конкурсу Міс Україна 2013, представляла Україну на Міс Світу 2013, виконавця авторських пісень. Щира, неймовірно проста, ніжна та з безмежно добрим серцем дівчина.

 

Ань, скажи, будь ласка, що мотивувало Тебе прийняти участь у Міс Україна?

Я якось і не задумувалась над тим, що мене мотивувало це зробити, але був ряд збігів, які направили мене на цю дорогу. Для мене все це було досить неочікувано.

Я читала, що головною причиною була любовна історія…

… все Ви вичитуєте (Сміється). Ну і справді, ще однією причиною був не надто сприятливий період для мене, не надто гарні відносини із моїм хлопцем, і в один момент якось все розірвалося у нас. Напевно, я хотіла щось змінити, почати рухатись у новому напрямку, у цей час це було необхідністю для мене. Воно якось все комплексно співпало і вийшло, як вийшло.

Як гадаєш, чому Тобі віддали перевагу, що було в Тобі такого, чого не мали інші дівчата?

Я завжди старалась бути собою і виконувати все добре: усі позиції, постановочні номери та розумно відповідати на питання. Напевно, у ту хвилину, в той час я вирізнялась поміж усіх дівчат, що якимось чином зацікавило тих людей, які були у журі.

Аня9

Вигравши конкурс в Україні Ти вирушила на Балі. Чи відчувала Ти підтримку з України?

Насправді, я розуміла, що їду не я, а моя країна. І ніколи особисто себе не представляла, а намагалася, якнайкраще представити Україну. Я отримала багато хороших відгуків від організаторів та фотографів, які обожнювали працювати зі мною. Також для мене стало приємністю, що мою пісню оцінив лондонський композитор та музикант, який був одним із членів журі. Якось він навіть сказав мені: «Спробуй себе на Євробаченні!» (Сміється).

Пісня, яку Ти представила на конкурсі, була написана Тобою?

Так, моя. Тільки частинка іноземною була перекладена дочкою Романа Калана.

Що взяла для себе від цього конкурсу? Повернулася іншою?

Так, приїхала трохи інакшою, адже я побачила зовсім інший світ з такими добрими, щирими, радісними людьми. Я не хочу сказати, що українці не є такими, але у нас є дуже багато проблем і речей, які пригнічують. Постійно на вулицях ми ходимо або сумні, або незадоволені, задумані, або ж заплакані. Рідкість, коли людина є така сяюча, осяяна сонцем.

Як думаєш, у чому наша проблема?

По-перше, інше відношення до життя. Вони дякували Богу за кожну хвилину, нам потрібно цього вчитися. По-друге, вони готові ділитися навіть тим, що мають, а мають вони небагато.

Аня5

Після конкурсу, Ти приїхала в Україну вже з якимись конкретними пропозиціями?

Чесно, єдиною моєю помилкою було те, що я не відреагувала одразу на всі пропозиції, які отримала. Я приїхала в Україну, а за місяць вже був Майдан. У мене була можливість виїхати закордон, ніжитися на сонці і займатися своєю кар’єрою, та я обрала трохи інший шлях. На Майдані я фізично була присутньою три місяці.

Від самого початку?

Від кінця листопада і до січня.

Що робила там, чим допомагала?

Після того як приїхала в столицю я зрозуміла, що рук не вистачає на кухні. Тому, вирішила не тільки бути присутньою фізично на Майдані, хоча присутність в той момент там була також важливою, але вирішила замінити декількох дівчат на їхній зміні: готувала чай, канапки і т.д. Згодом я познайомилася із людьми, які проводили «Вільний Університет Майдану», де проводилися дуже цікаві обговорення. У новорічну ніч я уже вела там програми як ведуча із Євгенією Стрижевською. І хоч реакція мого тіла на холод була несприятлива, я ні на мить не пошкодувала, що була в ці дні там.  Напевно, це був найкращий Новий рік у моєму житті.

Майдан завершився. А чи змінилися українці?

Напевно, як які. Люди, які мали певне відношення до цих подій, то стовідсотково змінилися. Коли я працювала у лікарні із потерпілими, допомагаючи їх перев’язувати, бачила молодого хлопця в якого із носа лилась кров, із рота також. В такі моменти не можна було не змінитися, не можна було не переоцінити своє життя і не задумуватися над правильністю тих речей, які Ти робив.

Чим зараз займаєшся?

Намагаюся втілити у життя свою мрію – створити благодійну організацію, школу, або ж лікарню.

Аня3

Для кого, власне, буде ця школа?

Хотілося, щоб там навчалася талановита молодь, яка не має можливості навчатись. Ідея спрямована на дітей з сиротинців та інтернатів. Ми звикли приносити речі у дитячі будинки, але таким чином ми їх нічому не вчимо. Потрібно брати те хороше, що вони мають в собі і розвивати, намагатися пристосовувати їх до суспільства, щоб вони не були тільки користувачами, але й могли дати щось суспільству.

Що Ти вкладаєш у поняття краса?

Це поєднання внутрішнього, прекрасного Світу і зовнішнього. Це поняття для кожного індивідуальне. Я вірю, що Бог і так створює кожну людину прекрасною, а завдання людини працювати і самореалізовуватися.

Ти була на конкурсі краси, де Тебе оточували красиві, розумні дівчата. Приїхавши в Україну пересвідчилася у тому, що українці все ж таки найвродливіша нація?

Я бачила і справді дуже красивих дівчат, тому не знаю, як загалом говорити, хто вродливіший, але знаю одне: українці не дуже цінують красу. От в нас чоловіки надто розбещені жіночою красою, саме тому немає відповідного ставлення . Так насправді, я дуже обурена тим, що наші хлопці, чоловіки, не смію говорити за всіх, не вміють ставитися до жінки, як до леді, а іноземці, у свою чергу, як алмази відкопують цих красивих жінок, вчаться любити, поважати та цінувати їх, і не лише за зовнішність.

Що надихає Тебе у житті?

Саме життя. Продовжувати радіти життю, шукати більше позитиву та добрих речей.

 

У дитинстві хотіла бути: не знаю ким, але точно знала, що мені було б тісно у собі, якщо я не обрала б щось творче.
Остання переглянута кінострічка: фільм зроблений зі смаком та про смак – «Прянощі та пристрасть»
Остання прочитана книга: «Перехрестя» Чеповой В.В.

Улюблена кухня:своя фантазійна кухня. Люблю готувати нестандартні речі!
Країна в якій хотіла би жити: в рідній країні все таки найкраще.

 

juliakushnir.com


02.10.2014 2367 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1189
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2514
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2108
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2161
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6534 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2449 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

332

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1145

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1278

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1395
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

272
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

583
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2058
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26508
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

551
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10461 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8008
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

531
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

399
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

543
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

620
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1580