"Райський сніданок". Рецепт гарного дня від Олі Гриців і Сашка Куровського

 

 

 

26 вересня, розпочався черговий сезон ранкового шоу "Райський сніданок". Щодня, окрім вихідних, іванофранківці прокидаються у прямому ефірі телекану РАІ з оновленою парою ведучих.

 

Харизматичні і веселі навіть в 7:00 ранку Оля Гриців та Сашко Куровський заряджають настроєм та позитивом на увесь день.

 

Про "тяжкі" робочі будні ведучих ранкового шоу ми і поспілкувалися за чашкою кави.

 

Як так сталося, що ви опинилися на ТБ?

О.: Я прийшла на телебачення чотири роки тому. Починала з маленьких сюжетів. Якраз перший мій сюжет був на 9 травня. Парад, демонстрації. З того часу я не люблю таке і старюсь оминати. Ведучою працюю два роки. Розпочинала із маленької програми «В десятку». Поступово зрозуміла, що потрібно щось змінювати. Разом з каналом подумали, що вже доросли до такого проекту, як «Райський сніданок». І ось уже другий сезон кожного ранку тішимо наших глядачів.

С.: А я на телебаченні ну прям дуже давно - рівно два тижні. Позаду вісім прямих ефірів (сміється). Я дуже люблю спати і якось Оля мені написала, що мовляв вистачить так довго спати, ходи на ранкове шоу. Пішов.

 

 

А чому ранкове шоу, не обіднє, не вечірнє. Це ж треба рано вставати. Ще вночі?

О.: Багато хто якраз і бачив мене в такому проекті. Я ще з дитинства, коли дивилася «Підйом» на Новому каналі, хотіла вести щось подібне шоу. Думала про шоу, думала, що це було б круто. Але після школи я поступила в університет на факультет політології і мало не забула про свою мрію. Але все стало на свої місця. Ранок - це круто. Ранком ми задаємо ритм і позитив на цілий день і собі, і людям.

 

А коли ви прокидаєтесь на ефір?

О.: Я встаю з ліжка десь о четвертій ранку. Душ, сніданок. В 5.30 я вже на студії, готуюсь до програми. П’ю чай, чекаю Сашу.

С.: Я особисто прокидаюсь в 5.30, пишу Олі СМС з текстом "Я вже прокинувся" і переводжу будильник ще на 20 хвилин вперед... Десь в 6.30 я на студії. Якраз до початку шоу встигаю.

 

 

Гостей для програми як відбираєте?

О.: По-різному. Здебільшого, це - або мої цікаві знайомі, або Саші, або їх цікаві знайомі Також запрошуємо відомих в місті людей.

С.: А я шукаю в інстаграмі. От всі, кого кликав, всі звідти.

О.: Хтось сам пише. Ми не відмовляємо нікому.

 

А який гість вам найбільше сподобався. З ким було легко і просто працювати?

О.: Від кожного гостя ми отримуємо енергетику. Кожен гість по-своєму класний. Можу сказати про наймилішого. Це собачка, у програмі до Дня тварин. Я дала слабинку і просто гуляла з песиком по студії, коли Саша спілкувався з її тренером.

 

 

Зазирнемо всередину вашої «кухні». Як створюється «Сніданок»?

О.: Насправді, глядачі бачать одну десяту з того, що відбувається. 90% залишається за кадром. «Райський сніданок» - це не тільки Оля і Саша. Над програмою працює команда людей – режисери, оператори, гримери. Команда невелика, але ми створюємо масштабний продукт в прямому ефірі. Ми з Сашком готуємо сценарій, радимося, які зачепити теми.

С.: Так, звичайно. Моє готування дуже круте. Я приходжу додому ввечері і читаю сценарій, який прислала Оля.

О.: Не розказуй. Це командна робота.

С.: Так я так і кажу(сміється).

 

Прямий ефір «стрьомна» штука? Хвилюєтесь перед ефірами?

О.: Перші рази в мене було неймовірне хвилювання. Зараз я більше переживаю за Сашка (сміється), за операторів, за проект. Я дуже люблю прямі ефіри. Адреналін просто зашкалює.

С.: А я теж хвилююся, за себе. Перші ефіри - це було щось з чимось: руки і голос так тремтіли. Думав, що впаду в обморок. Але з кожним ефіром якось втягуюсь. Важкі перші 5-10 хвилин. Далі про все забуваю і просто кайфую.

 

 

Найкумедніші випадки в історії програми. Такий собі ТОП-3...

О.: Ой, та вони є постійно. Завжди щось трапляється за кадром.

С.: Перше, що спадає на думку, це коли режисер дуже швидко каже в навушник, що вже ефір, а ми не встигли переключитись, щось говорили про своє. І коли ми моментально переключаємось, то виходить дуже смішно. Особливо, коли разом починаємо говорити підводку.

О.: О, життя за кадром в нас дуже цікаве, адже ми молода команда.

С.: От з останнього, але з казусів – я переплутав день народження Стіва Джобса з днем смерті. Було неприємно і одна думка "що я ляпнув".

О.: Думаю, у нас ще багато приколів попереду, кумедних моментів. Не раз ще хтось проспить.

С.: На що ти натякаєш?

О.: Я дивлюсь в майбутнє (сміється). О, згадала, минулого тижня під час руханки був кумедний випадок, коли я заплуталась в мікрофонах. Але не впала, а продовжила. Потім передивлялася ефір, посміялась з себе.

 

А як щодо критики? В соцмережах реагуєте на коментарі, в тому числі і негативні ?

О.: Небагато, але коли є, тоді є. Я намагаюсь реагувати адекватно і сприймаю, і намагаюсь дослухатись, і виправлятись. Ну, звичайно, якщо критика по ділу, конструктивна.

С.: А мене ще не критикували. Жду (сміється).

 

 

Слава Притули, Педана, Горбунова мабуть не дає Вам спокою. Всі знають, що ранкові шоу це сходинка по кар’єрній драбині. Питання – коли до Києва переїжджаєте?

О.: Особисто я поки працюю на РАІ, в Івано-Франківську. Звичайно, є плани рости, розвиватися, але не потрібно поспішати. Все повинно відбуватися поступово. До столиці не поспішаю, поки.

С.: І я, поки переїжджати не планую. Особливо до Києва. То далеко. А наше телебачення близько, біля дому практично.

 

 

Що цікавого побачить глядач в «Райському сніданку» в цьому сезоні?

О.: Я думала тримати інтригу, але вже розкажу. Отже, глядачів очікує багато веселого, цікавого, нешаблонного контенту, який обов’язково сподобається.

С.: Ми намагаємося працювати різнопланово. Запрошувати різних гостей, як відомих, так і невідомих, зачіпати різні теми – від політики і до котиків-песиків.

О.: Так, ми ламаємо стереотипи.

С.: Це дійсно так. Ми з глядачем не тільки в телевізорі. Нас можна дивитися зранку, їдучи на роботу чи на навчання у Фейсбуці.

 

Супер. І наостанок, порада від Саші й Олі – як "потрапити в телевізор"?

О.: Ти маєш на увазі, як стати ведучим? Треба просто цього хотіти і працювати над собою. Прийти і сказати: «Я можу!».

С.: Так, як зробив я. І вірити в себе, і в свою щасливу зірку.

 

розмовляв Ростислав Ковтун


Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1223
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2536
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2119
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2173
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6561 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2458 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

341

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1153

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1288

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1407
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

284
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

589
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2069
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26519
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

558
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10471 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8018
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

541
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

408
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

551
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

627
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1588