На Галицькому хлібокомбінаті освятили ваги, придбані за півмільйона гривень (фото)

 

 

Основними напрямками діяльності комбінату є приймання, доведення до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних і інших культур.

 

6 липня 2017 року відбулося перерізання стрічки з нагоди введення в дію автомобільних 80-тонних ваг. Сума даної інвестиції складає півмільйона гривень, інформує прес-служба Галицької РДА.

 

За словами директора Миколи Кузьменка, оновлення виробничо-технічної бази значно покращить послуги підприємства в новому маркетинговому році, що, у свою чергу, безпосередньо вплине на об’єми заготівлі зернової продукції та скорочення часу на обслуговування клієнтів.

 

Благословив цей захід та окропив Святою водою його учасників декан Галицький УГКЦ о.Ігор Броновський.

 

Право перерізати стрічку було надано керівникам районної, міської влади та корпорації.

 

Позитивно оцінив роботу Галицького хлібокомбінату присутній на урочистостях перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Канюка:

 

«Добре, що Ви не тільки зберегли колектив, матеріально-технічну базу, але й модернізуєтесь та оновлюєтесь. Це вселяє оптимізм, що підприємство буде працювати й розвиватись. Успіхів Вам на цьому шляху»,- побажав посадовець керівництву і колективу комбінату й запевнив у підтримці зі сторони районної влади.

 

Після завершення офіційної частини на добрий початок на ваги заїхала перша машина з озимим ячменем з фермерського господарства «ФАКРО» с.Кулинка Калуського району.

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 1122
07.07.2017 20:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло